TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Zastanawianie Się Nie Wyjdzie Ci Na Dobre…

Do stworzenia tego wpisu zainspirowało mnie dwóch facetów, tym co napisali/powiedzieli..

Jednym z nich jest Charles Scoville (właściciel AdHitProfits), a drugim Brian Tracy (autor wielu książek, mówca motywacyjny..).

charles-scoville-brian-tracy

A oto część wiadomości, którą ostatnio wysłał Charles Scoville do wszystkich użytkowników AD HIT PROFITS:

Mark Zuckerberg (założyciel Facebooka) 9 lat temu zaprosił 5 osób do swojego pokoju w akademiku uczelni, na której studiował, w celu przedyskutowania możliwości biznesowych.

Tylko dwie osoby z tych pięciu zainteresował pomysł Marka i weszły do jego biznesu. Dzisiaj te osoby są bilionerami.

Dustin Moskovitz – majątek 6.5 Billiona dolarów
Eduardo Saverin – majątek 3.4 Billiona dolarów

NIC nie jest BARDZIEJ KOSZTOWNE niż zamknięty umysł i stracona szansa. Zastanawianie się nad szansą przez długi czas, może kosztować Cię dużo pieniędzy i czasu.

 

Wielu ludzi sukcesu mówi o tym, że jak poczujesz podświadomie, że „to” jest tym czymś, co chcesz robić, co Ci sprawia przyjemność, co Ci może przynieść duże zyski, zmienić Twoje życie na takie, jakiego pragniesz.. to działaj NATYCHMIAST. Nie odkładaj tego czegoś na później, na jutro.., bo jak tak postąpisz to nic z tego nie będzie, będziesz sobie szukać zawsze wymówek i  nigdy niczego nie osiągniesz..

W przypadku AD HIT PROFITS jest bardzo podobnie – jest spora grupa osób „obserwatorów”, które cały czas wymyślają sobie wymówki – „aaa, teraz nie wejdę do AHP – poczekam jak będą wyższe zyski”, „dzisiaj nie mam pieniędzy, to nie będę się rejestrował”, „może końcem miesiąca przystąpię, jak dostanę wypłatę”, „poczekam na lepsze czasy w AHP”  itp.  Czyli ludzie, którzy obserwują dany biznes, zawracają komuś głowę tysiącami pytań, ale nic nie robią – nie podejmują działania.

Ja również mam z takimi osobami do czynienia i szczerze mówiąc, jak czytam maila albo rozmawiam przez Skype z kimś, kto przez cały czas smęci, narzeka i przedstawia mi „1000 wymówek” (a niby chce podjąć współpracę..), to mam ochotę wszelkie możliwości kontaktu ze mną takiemu człowiekowi zablokować – po co piszesz? po co dzwonisz, jeśli w rzeczywistości nie chcesz zmienić swojej sytuacji? – ludzi, którzy dążą do celu, nie zatrzyma ani brak pieniędzy, ani brak czasu – po prostu szukają sposobów i znajdą rozwiązanie..

Niedawno oglądałem nagrania video z Brianem Tracy. W jednym z nich mówił właśnie o takich ludziach w bardzo żartobliwy sposób, porównując ich do kaczek. Mówił mniej więcej na zasadzie: rozmawiasz z takim człowiekiem o biznesie, dużych możliwościach, o szansie na zmianę jego życia, a on chodzi za Tobą i tylko kwacze – kwa kwa kwa… (w sensie, że narzeka, we wszystkim widzi problemy zamiast możliwości..). 

Jeśli należysz do tej przeważającej grupy osób, to musisz zmienić swoje nastawienie, jeśli chcesz cokolwiek w swoim życiu osiągnąć.

 

Błędna Ocena AdHitProfits..

Wiele osób porównuje AdHitProfits z programami obiecującymi wiele, a w rzeczywistości znikającymi bardzo szybko z pieniędzmi użytkowników (co powoduje lęk przed utratą pieniędzy i odpycha ludzi od współpracy), a w rzeczywistości AD HIT PROFITS nie ma za wiele wspólnego z tamtymi programami.

Podstawowa różnica jest taka, że w AHP mamy konkretnego, uczciwego człowieka, którym jest właściciel oraz pewność, że współpracujemy z prawdziwą, zarejestrowaną firmą. W większości programów, które się pojawiają w Internecie, nie wiadomo z kim się ma do czynienia, kto stoi za danym projektem – jeśli nawet pojawi się jakieś nazwisko, to nie ma pewności, czy jest to prawdziwy człowiek.. W AHP, Charles przez cały czas się udziela publicznie – 5 dni w tygodniu prowadzi webinary, nagrywa widea informacyjne, udziela się na grupach na Facebooku i na Skype… po prostu rozwija biznes AdHitProfits (nie ukrywa się tak jak większość ludzi zarządzających innymi programami).

AdHitProfits oferuje wysokiej jakości reklamy PPC (płatne za kliknięcie) – tak jak Facebook, tylko z tą różnicą, że Facebook nie dzieli się swoimi przychodami z reklamodawcami, a AHP rozdziela 100% przychodów! Im więcej osób się o tym dowie, im więcej reklamodawców zacznie korzystać z usług AdHitProfits, tym większy stanie się ten biznes generując dla użytkowników potężne zyski – być może również dla Ciebie..

Biorąc pod uwagę jakość reklamy PPC w AD HIT PROFITS oraz konkurencyjne ceny w stosunku do Google Adwords i Facebooka, AdHitProfits może stać się godnym konkurentem wspomnianych gigantów, generujących biliony dolarów rocznie ze sprzedaży reklam.. (pomyśl, co to może oznaczać dla Ciebie..)

adhitprofits-otwarty-umysl

…potrzebni są tylko ludzie z otwartymi umysłami, którzy chcą działać.. tak jak dwóch obecnych bilionerów, którzy chcieli współtworzyć Facebooka..

Należysz do takich osób? – jeśli tak, to po prostu zarejestruj się w AHP i działaj. Nie odkładaj decyzji na jutro, pojutrze, bo później nic nie zrobisz, tylko będziesz się przyglądać i nadal narzekać na swoją sytuację..


-------------------------------------------------------------

FAP

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.