TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Zarobki w Traffic Monsoon Po 6-ciu Miesiącach Działań…

 

Kilka dni temu minęło pół roku od momentu, jak zacząłem czynić pierwsze kroki w kwestii zarobkowej w Traffic Monsoon. Tak jak wspominałem wielokrotnie, na początku (w kwietniu 2015) zaczynałem z małą liczbą pakietów reklam (które uprawniają nas do otrzymywania części przychodu firmy) – dokupując po jednym do kilku pakietów reklam codziennie lub co kilka dni.

Nie skupiałem się tutaj również na bardzo aktywnym pozyskiwaniu nowych partnerów – wszystko w zasadzie spokojnie, powoli (bez „szału”, że muszę np. w 2 mies. pozyskać 100 poleconych itp.).

…i tych kwot wydanych na pakiety reklam w miesiącach od kwietnia do końca sierpnia, nawet nie zliczam, bo szkoda mi na to czasu – w każdym razie, takie konkretniejsze kwoty, wydałem w Traffic Monsoon tak naprawdę w wrześniu 2015 i łącznie jest to ok. 9000zł (w poprzednich artykułach/materiałach pokazuję dowody na ok. 6000zł, ale po nagraniu ostatniego materiału wideo w tym temacie – tego samego dnia, kupiłem jeszcze pakiety za kolejnych kilka tys. zł) .

Co się zmieniło we wrześniu 2015?

Przede wszystkim jak się przekracza „magiczną liczbę” 200 aktywnych pozycji/pakietów, to wszystko przyspiesza niesamowicie – z samego przychodu, który uzyskuje się codziennie (dzięki posiadanym pakietom), można kupić dziennie po 4 nowe pakiety reklam…

…i tak do dnia 20.10.2015, dotarłem do takiego, ciekawego etapu:

tm-zarobki

…gdzie po kilkunastu godzinach (codziennie), przychód łącznie z prowizjami od zakupów poleconych oraz zysk z oglądanych przez nich reklam, wygląda mniej więcej tak, jak widać na górze obrazka (ponad $240). Liczba aktywnych pozycji/pakietów 321 (czyli ok. $321 przychodu dziennie).

Same pakiety reklam na chwilę obecną, dają mi możliwość wypłacania sobie w ciągu ok. 55 dni, zysku w kwocie ok. $1605 (czyli po odliczeniu opłaty od wypłacanej kwoty, jest to ok. 5662,44zł) + prowizje od zakupów poleconych.

…i tutaj oczywiście wybór należy do mnie – czy wypłacam sobie te ok. $1605 za każdym razem (łącznie w ciągu ok. 55 dni) i utrzymuję mniej więcej stałą liczbę aktywnych pakietów na obecnym poziomie, czy też po prostu przeznaczam swoje przychody na zakup kolejnych pakietów reklam, aby swoje zyski jeszcze zwiększyć.

Otwiera się też tutaj taka opcja, że wszystkie zarobki uzyskiwane z podziału przychodu firmy, mogę przeznaczać na zakup kolejnych pakietów, a prowizje od zakupów poleconych wypłacać. Także opcji jest trochę…

Ten artykuł oczywiście nie po to napisałem i nie po to pokazuję Ci swoje wyniki, żeby się chwalić, tylko po to, abyś samodzielnie wysnuł/a wnioski, czy TRAFFIC MONSOON w kwestii zarobkowej, ma dla Ciebie sens i czy chcesz budować swoje źródło dochodu w oparciu o tę firmę i platformę reklamową.

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki:


-------------------------------------------------------------

2 Odpowiedzi do “Zarobki w Traffic Monsoon Po 6-ciu Miesiącach Działań…”

  1. Tomasz Kilichowski pisze:

    Pytanie.
    Jak wyglada sprawa z paypal.Jaka wersje konto paypal najlepiej otworzyc ,by moc funkcjonowac w kwestiach finansowych na traffic monsoon.

    • Tomku, w sumie dużego wyboru nie masz, bo jest tylko konto osobiste lub firmowe do wyboru. Większość użytkowników ma po prostu konto osobiste i to im wystarcza. Poza tym jeśli nie masz własnej firmy, to i tak firmowego konta nie założysz…

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.