TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Zakup Reklam

 

REKLAMY STATYCZNE I PŁATNE POSTY NA FORUM

W  AdHitProfits jest dostępnych kilka form reklamy, z których możesz skorzystać – przeczytasz o nich oraz zobaczysz, jak je kupić i skonfigurować pod poszczególnymi zakładkami powyżej, natomiast na tej stronie chcę się skupić na dwóch formach reklamy – czyli reklamy w postaci statycznych banerów 728 x 90 pikseli wyświetlanych na stronie głównej platformy AdHitProfits oraz płatnych postów na forum AdHitProfits.

 

Jak Wykupić i Uruchomić Statyczną Reklamę Banerową w AdHitProfits?

Co to jest banerowa reklama statyczna w AdHitProfits? Jest to miejsce pod Twój baner reklamowy o wymiarach 728 x 90 pikseli, które możesz wykupić na jeden dzień, na tydzień lub na miesiąc (czyli jest to baner osadzony na stronie na stałe na określony czas). Twój baner będzie wyświetlany zarówno na stronie głównej platformy AdHitProfits, jak również na forum AD HIT PROFITS w górnej części serwisu (baner oznaczony czerwoną ramką na obrazku to właśnie reklama statyczna):

Umiejscowienie reklamy statycznej w AdHitProfits

Aby wykupić taką reklamę (a raczej miejsce reklamowe) na określony czas, kliknij link Setup 728 x 90 Static Banner  znajdujący się w lewej kolumnie (oczywiście po uprzednim zalogowaniu się do swojego konta w AdHitProfits):

Statyczna reklama banerowa w AdHitProfits - zakup

Teraz zwróć uwagę na wolny termin, od kiedy będzie się wyświetlał Twój baner po opłaceniu kampanii reklamowej (będzie się o wyświetlał w miejscu oznaczonym czerwoną ramką na poniższym obrazku) oraz ceny za dzień, tydzień i miesiąc, które zobaczysz w poniższej tabeli (mogą się różnić od tych pokazanych w tym wpisie, bo co jakiś czas są zmieniane)

Wolny termin i ceny kampanii statycznej w AdHitProfits

Wysokie ceny? – pamiętaj o tym, że AdHitProfits z każdym miesiącem generuje coraz więcej odwiedzin (we wrześniu 2013r. ponad 1 mln odsłon dziennie), a Twoja reklama będzie widoczna dla każdego, kto będzie chciał się zalogować lub zarejestrować w AdHitProfits.. 

…jeśli ceny i termin Ci odpowiadają, musisz wypełnić prosty formularz wpisując/wklejając dane opisane na obrazku:

Reklama Statyczna - Tworzenie Kampanii

Uwaga! Jeśli nie wiesz, który to jest adres banera, który adres docelowy (jeśli działasz w jakimś biznesie internetowym, który udostępnia Ci banery do promocji) to na tej stronie znajdziesz wyjaśnienie jak znaleźć w kodzie banera te adresy:

http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/po-rejestracji/

Teraz system przeniesie Ciebie na stronę płatności, gdzie musisz zaznaczyć w rozwijanej liście, na ile czasu chcesz wykupić miejsce pod reklamę statyczną oraz w jaki sposób chcesz zapłacić za tę kampanię reklamową (z zarobionych pieniędzy z Twojego portfela w AdHitProfits, czy za pośrednictwem któregoś z procesorów płatniczych..)

Reklama Statyczna w AD HIT PROFITS - strona płatności

Po kliknięciu w przycisk Preview, pojawi się podsumowanie – ile zapłacisz za tę kampanię łącznie z opłatą danego procesora płatniczego (jeśli za pośrednictwem procesorów chcesz płacić)

Podsumowanie płatności AdHitProfits

Po kliknięciu w przycisk Pay Now, sprawa będzie wyglądała w ten sposób:

– jeśli jako formę płatności wybrałeś/aś środki ze swojego konta w AdHitProfits ( From my account balance) to po prostu pojawi się komunikat, że transakcja została zrealizowana

– jeśli Twoim wyborem był jeden z procesorów płatniczych, to zostaniesz przeniesiony/a do strony logowania danego procesora płatniczego i np. w przypadku EGO PAY, po zalogowaniu się, na drugiej stronie, która się pojawi,  musisz wpisać tylko swój PIN transakcyjny i potwierdzić przyciskiem, chęć dokonania płatności

…w przypadku procesora SolidTrustPay po zalogowaniu, pojawi się strona gdzie system prawdopodobnie nie zaznaczy odpowiedniej opcji i Ty będziesz musieć to zrobić tak, jak na poniższym obrazku (oczywiście na końcu klikasz przycisk Make Payment)

solidtrustpay-adhitprofits-platnosc

W zależności od tego, za pośrednictwem którego procesora płatniczego zapłacisz – po prawidłowo dokonanej transakcji, system (po przeważnie kilkunastu sekundach) przeniesie Ciebie do AdHitProfits lub pojawi się komunikat o dokonanej transkacji, gdzie trzeba kliknąć przycisk, aby powrócić do AdHitProfits – np. w SolidTrustPay:

stp-potwiedzenie-transakcji

… na końcu prawidłowo dokonanej transakcji pojawi się (już na stronie AdHitProfits) taki komunikat informujący o dokonaniu płatności:

platnosc-potwierdzona

Żeby sprawdzić, ile razy dany baner został wyświetlony, wystarczy przejść na stronę swojej kampanii reklamowej, czyli klikając w ten sam link w lewej kolumnie co na samym początku – czyli w Setup 728 x 90 Static Banner 

Liczbę wyświetleń zobaczysz pod banerem jako Displayed. Jeśli Twoja kampania reklamowa nie przynosi Ci oczekiwanych efektów, to w każdej chwili możesz zmienić wyświetlany baner na inny lub całkowicie zmienić swoją kampanię (baner, adres strony promowanej i tytuł swojej kampanii) – w tym celu pod banerem musisz kliknąć link Edit i wtedy rozwinie się okno z danymi kampanii, które możesz zmienić i zapisać przyciskiem Update:

Modyfikacja Kampanii Reklamowej (baner statyczny)

 

Jak Wykupić Reklamę na Forum AdHitProfits?

Kliknij na górnej belce przycisk FORUM

Adhitprofits-gorna-belka-przyciski 

Teraz wybierasz sobie temat, pod którym chcesz umieścić swój wpis – np. Affiliate Marketing

temat-forum-ahp

..i klikasz w niebieski przycisk New Topic, czyli nowy temat i wypełniasz formularz:

wpis-na-forum-ahp

Po wpisaniu treści, kliknij przycisk Update

Teraz musisz zapłacić $45, aby Twój wpis pojawił się na . W tym celu kliknij link oznaczony na poniższym obrazku:

zaplac-za-wpis

Teraz tak samo jak w przypadku reklamy banerowej, wybierasz sposób płatności (płatność z konta AHP lub z jednego z dostępnych procesorów płatniczych)

wybor-procesora-wpis-ahp

Po wybraniu sposobu płatności, klikasz przycisk Preview, zobaczysz podsumowanie, ile zapłacisz, potwierdzasz przyciskiem Pay Now i to wszystko. Twój wpis będzie wyświetlany po akceptacji moderatora.

Jest tutaj też opcja „podbijania” postów do góry. Wiadomo, że użytkowników jest sporo i im więcej postów jest dodawanych w Twojej kategorii na forum, tym bardziej Twój wpis spychany jest niżej i na dalsze strony, przez co jest o wiele mniej widoczny. Jeśli chcesz, aby Twój post wrócił na pierwsze miejsce na pierwszej stronie kategorii/tematu, to pod Twoim wpisem będzie link Bump Listing. Musisz kliknąć w ten link i dokonać płatności $10, tak samo jak w przypadku zakupu..

 

—> Wypromuj swoją stronę, bloga lub sklep na YouTube

 

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki: