TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

WYPŁATY

 

O wypłatach z Ad Hit Profits oraz o tym jak ich dokonywać przeczytasz poniżej, ale najpierw kwestia, która zapewne interesuje większość osób zainteresowanych programem, czyli wypłacalność AdHitProfits.

Kwestie wiarygodności/rzetelności AHP zostały ujęte na stronie O AD HIT PROFITS, natomiast jako dowód wypłacalności programu, poniżej umieszczam screeny części moich wypłat na 2 procesory płatnicze.

Zwróć uwagę na daty, które Payza inaczej przedstawia niż jest to w Polsce. Wyglądają one następująco: miesiąc/dzień/rok (kliknij obrazek, aby go powiększyć)

Payza-Wyplaty-Ad-Hit-Profits

…kilka przykładowych wypłat na procesor SolidTrustPay:

wyplaty-AHP-stp

 

Wypłaty z Ad Hit Profits są realizowane bardzo szybko – przeważnie od zlecenia wypłaty do otrzymania pieniędzy na procesor płatniczy, upływa ok. 1 minuty czasu, a max. jest to kilka godzin.

 

Jak Dokonuje się Wypłat z AdHitProfits?

Po zalogowaniu się do swojego konta w Ad Hit Profits, na dole strony nad wykresem, który pokazuje, ile reklam w poszczególne dni zostało oglądniętych, znajduje się przycisk Withdraw – kliknij w ten przycisk:

wyplata1

Teraz pojawi się formularz do wypełnienia (wypełnij go zgodnie z tym co jest napisane kolorem czerwonym na obrazku). Uwaga! Jeśli w formularzu pojawi się inny procesor płatniczy niż ten, na który chcesz dokonać wypłaty, to najpierw musisz zmienić ustawienia domyślne według tej instrukcji:

http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/jak-zmienic-procesor-do-wyplat-w-adhitprofits/

…a dopiero później kliknąć wcześniej wymieniony przycisk Withdraw i postąpić zgodnie z poniższą instrukcją.

wyplata2

 

…praktycznie to wszystko. Po kliknięciu w przycisk Process, system przeniesie Ciebie do zakładki Withdrawal History, gdzie możesz zobaczyć wszystkie zlecone/zrealizowane wypłaty. Natomiast jak wypłata zostanie zrealizowana (trwa to przeważnie od minuty do kilku minut, a czasem kilka godzin), otrzymasz maila z potwierdzeniem zrealizowania wypłaty, który wygląda tak:

wyplata3

…otrzymasz również chwilkę później maila potwierdzającego wpływ pieniędzy na dany procesor płatniczy.

To wszystko – tak wygląda proces wypłaty w AdHitProfits.

 

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki: