TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

WYPŁATA Otrzymana Od Traffic Monsoon…

 

…jeśli jesteś użytkownikiem TRAFFIC MONSOON, to zapewne zastanawiasz się, w jakim tempie realizowane są obecnie wypłaty z TRAFFIC MONSOON na procesor płatniczy Payza, ze względu na okres przejściowy, związany z tworzeniem Banku TM, przenoszeniem środków itd. (o czym pisałem w kilku poprzednich artykułach oraz na stronie Fan Page na Facebooku: https://www.facebook.com/TrafficMonsoonLukaszGaluszka/)

Dzisiaj Otrzymałem Wypłatę Od Traffic Monsoon…

W poprzednią niedzielę (prawie 8 dni temu) zleciłem wypłatę w TRAFFIC MONSOON, dzisiaj wypłata została zrealizowana, czyli po prostu kolejna kwota pieniędzy przenoszonych z PayPal-a, widocznie wpłynęła do procesora Payza i firma od razu dokonuje zaległych wypłat.

Poniżej możesz zobaczyć dowody na to, że wypłata została zrealizowana:

 • To jest screen wiadomości otrzymanej od TRAFFIC MONSOON z potwierdzeniem realizacji wypłaty

wyplata-na-payza-traffic-monsoon

 • To jest z kolei screen wiadomości otrzymanej od Payzy z inf. o wpływie kwoty widocznej na poprzednim screenie

payza-tm

Tak więc, jak możesz zauważyć, mimo wszystko nie jest źle w kwestii terminów – w Polsce większość ludzi pracujących na etacie, otrzymuje wypłatę raz w miesiącu, a tutaj chwilowo, można otrzymać swoją wypłatę średnio co 8 dni.


-------------------------------------------------------------

6 Odpowiedzi do “WYPŁATA Otrzymana Od Traffic Monsoon…”

 1. Jarosław Domański pisze:

  Ja czekam 7 dni mam nadzieje,że jutro dojdzie

 2. Kasia Kalina pisze:

  Ja czekam już 9 dni i nadal nie ma wypłaty …

  • Katarzyno, powyżej to jest tylko mój przykład, a nie jakaś reguła ustalona przez firmę :) Zapewne zrealizowali tyle wypłat, na ile wystarczyło im środków na procesorze Payza, a jak możesz przeczytać w poprzednich artykułach, czy też na Facebooku https://www.facebook.com/TrafficMonsoonLukaszGaluszka/ nadal potrzeby w kwestii wypłacanych kwot, są znacznie wyższe niż dzienne możliwości transferu środków z PayPal-a do Payzy… także trzeba jeszcze trochę cierpliwe poczekać, zanim będziemy mieć szybko dostępne środki…

 3. Katarzyna Ta pisze:

  Witam,

  Mam pytanie odnośnie pierwszej wypłaty środków z TM. SA to pieniądze z cash linków i prowizji. Wczoraj zleciłam wypłatę 50$ i jest w oczekujących.Dlaczego?
  Nie płaciłam przez payza nic. Muszę zaczekać, czy są jakieś wymogi? Ze np za krótko jestem, albo że nic nie zainwestowałam?

  Z góry bardzo dziękuję za odpowiedz.
  Pozrawiam

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.