TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

W AdHitProfits Wszystko Zależy Od Ciebie…

 

Biznes Nie Jest Miejscem Dla Ludzi Leniwych…

Wśród większości ludzi, którzy podejmują współpracę z jakimkolwiek biznesem internetowym, panuje bardzo niska świadomość tego, że aby generować dochody, trzeba STALE uczyć się nowych rzeczy i przede wszystkim działać.

Większość ludzi podchodzi do biznesów internetowych na zasadzie np.” zainwestowałem $100 w ten biznes, to teraz mi się należy..” i czeka taki człowiek na „ogromne” zyski, które według niego powinny płynąć na jego konto przez długie lata.. za nic..

adhitprofits-nie-badz-leniwy-a

Niestety żaden uczciwy biznes w taki sposób nie działa!

Nie ważne, czy Ty założysz własną firmę, czy podejmiesz współpracę z biznesem MLM – w każdym z tych przypadków, tworzysz swój własny biznes, na który musisz poświęcić sporo swojego czasu, energii i w niektórych przypadkach również pieniędzy, aby go rozwinąć i zacząć generować konkretne dochody.

Większość ludzi działających w Internecie liczy na „łatwą kasę”, ale to nie działa! – zwróć uwagę jaki procent ludzi zarabia godne pieniądze działając w biznesach internetowych.. i dlaczego jest to mniejszość? Czy Ci ludzie są nieuczciwi i z ich nieuczciwego zachowania pochodzą wysokie zyski? Absolutnie nie! Ci ludzie po prostu bez przerwy uczą się nowych rzeczy i wdrażają je.

…to jest w pewnym sensie styl życia. Jeśli chcesz osiągać ponadprzeciętne wyniki finansowe, musisz „żyć danym biznesem” – musisz codziennie uczyć się nowych rzeczy, codziennie zrobić coś, co pchnie Twój biznes o krok do przodu.. codzienna nauka i działanie powinny stać się Twoim nawykiem, tak jak codzienne mycie zębów i twarzy po przebudzeniu.. Nie możesz działać „raz na jakiś czas”, bo w taki sposób nie zbudujesz niczego wielkiego, niczego nie osiągniesz w swoim życiu. To ma być Twoja codzienność, Twoje życie.. 

Czasem pojawiają się w biznesach złudne momenty, kiedy wydaje się, że wystarczy zainwestować określoną kwotę pieniędzy i zyski będą niesamowite przez długie lata bez większego wysiłku, ale rzeczywistość pokazuje, że są to tylko chwilowe momenty i bez Twojego zaangażowania, w dłuższej perspektywie czasu, nic z tego nie będzie..

Taki był początek w AdHitProfits, kiedy zyski dzienne w pierwszym miesiącu sięgały nawet 36% i ten stan totalnie rozleniwił wiele osób – niektórym ludziom wydawało się, że tak już będzie zawsze i wystarczy, że tylko przeznaczą jakąś kwotę swoich pieniędzy na pakiety reklam, oglądną wymaganą liczbę reklam dziennie i będą otrzymywać wysokie zyski.. Rzeczywistość jednak pokazuje, że taka sielanka nie może trwać zbyt długo, jeśli większość ludzi podchodzi leniwie do biznesu AdHitProfits.

AHP jest platformą reklamową, co wskazuje, że aby ten biznes działał dobrze, muszą być reklamodawcy (tak samo jak w przypadku Facebooka, Google AdWords i innych platform związanych z branżą reklamową), którzy będą korzystać z usług reklamowych. Bez reklamodawców nie będzie przychodów w AHP, czyli nie będzie czego rozdzielać na użytkowników.. Proste..

Większość użytkowników AdHitProfits oprócz zakupu pakietów reklam i oglądnięcia wymaganej liczby reklam, nic nie robi w kwestii rozwoju AHP, natomiast wymagania Ci ludzie mają największe – w taki sposób AHP nie będzie funkcjonowało. Musicie się Państwo poważnie zastanowić na czym Wam zależy, bo takie zachowanie jakie pojawia się wraz ze spadkiem dziennych zysków (czyli przeklinanie właściciela AHP, oskarżanie go, i robienie z siebie biednego, poszkodowanego człowieka..) jest niepoważne i zdążające do zniszczenia firmy, a nie jej rozwoju.

AdHitProfits może być Twoim dodatkowym źródłem dochodu albo głównym, ale żeby tak się stało, muszą wszyscy użytkownicy wziąć się za robotę, zamiast czekać na cud! Poświęć tylko godzinę dziennie na to, aby pisać/mówić w Internecie o usługach reklamowych AdHitProfits, o możliwościach… a na efekty nie trzeba będzie długo czekać (pod warunkiem, że wszyscy użytkownicy zaczną działać).

 

Jak to jakiś czas temu, napisał na jednej z grup Charles Scoville:

mały wysiłek wielu osób = jeden duży wysiłek

 

…w biznesie AdHitProfits nie trzeba dużo i ciężko pracować pod warunkiem, że wszyscy użytkownicy będą działać/współpracować, zamiast myśleć na zasadzie „to mi się należy”. Jeśli nawet nie potrafisz lub nie chcesz budować swojej grupy partnerów, to mów/pisz w Internecie o usługach reklamowych AHP i odsyłaj ludzi bezpośrednio do strony AHP albo do czyjejś strony/bloga, jeśli chcesz pomóc komuś z polski.. 

ahp-wykres

Sposobów jest tysiące – możesz np. umieszczać ogłoszenia w darmowych serwisach ogłoszeniowych lub w grupach ogłoszeniowych na Facebooku, możesz umieszczać inf. o AHP na swojej tablicy na Facebooku i w innych portalach społecznościowych, tworzyć strony, blogi, Fan Page na Facebooku, tworzyć grupy na portalach społecznościowych, umieszczać posty na forach internetowych lub tworzyć tematy na forach, umieszczać linki do AHP w stopkach wypowiedzi umieszczanych na forach, umieszczać link do AHP w stopkach maili wysyłanych do znajomych i innych ludzi, z którymi się kontaktujesz, korzystać z serwisów typu BUX, które dają Ci możliwość darmowej reklamy w zamian za oglądanie reklam, korzystać z płatnych reklam w innych platformach reklamowych…

Możliwości jest naprawdę bardzo dużo, trzeba tylko pozbyć się lenistwa, przestać patrzeć na dzienne zyski, jakby były one wyrocznią i zacząć po prostu działać.

 


-------------------------------------------------------------

FAP

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.