TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Uwaga! Procesor Płatniczy EGO PAY Wycofany z AdHitProfits

Dzisiaj 8.08.2013, właściciel AD HIT PROFITS  otrzymał wiadomość z EGO PAY, że jest problem związany z użytkowaniem ich systemu przez AHP, dlatego też procesor ten został usunięty z systemu AdHitProfits i nie ma już możliwości płacenia przy jego użyciu. Wszystkie środki zgromadzone na EGO PAY, Charles Scoville przenosi na inny procesor.

ego

Czyli obecnie pozostały nam procesory płatnicze: EzyBonds, SolidTrustPay i PayPal, których można używać w AHP (ważne: z procesora PayPal nie można płacić za udziały reklamowe – można płacić za reklamy banerowe PPC i pakiety z gwarantowanym ruchem).


-------------------------------------------------------------

FAP

2 Odpowiedzi do “Uwaga! Procesor Płatniczy EGO PAY Wycofany z AdHitProfits”

 1. Iza Wal pisze:

  Witam,
  Procesor Ego Pay pojawił sie na stronie głównej AHP oraz dwie karty Visa i MasrerCard. Natomiast po zalogowaniu w dalszym ciągu jest tylko STP i Ezybonds. Może Pan mi wytłumaczy co to znaczy, bo nikt nie wie.
  Będę wdzieczna za odpowiedź.
  Pozdrawiam.
  IW.

  • W najbliższych dniach będzie możliwość płacenia kartami kredytowymi (prawdopodobnie od poniedziałku), czyli nie trzeba będzie przelewać pieniędzy na procesory płatnicze i dopiero płacić z procesora za reklamy lub udziały reklamowe w AHP, tylko bezpośrednio ze swojego polskiego konta przy użyciu karty MasterCard lub Visa..

   Natomiast odnośnie EgoPay, na chwilę obecną nic nie wiem na ten temat, żeby miał znów zostać przywrócony ten procesor, chociaż skoro umieścili znów logo na stronie to być może po prostu Charles Scoville dogadał się z EGO PAY i już nie tworzą problemów..i może zostanie przywrócony..