TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Uwaga HAKER! Użytkownicy AdHitProfits Padają Ofiarą Hakerów..

 

Kwestia hakerów dotyczy praktycznie każdej firmy działającej w Internecie, jak również każdego użytkownika, czy też partnera danej firmy, który korzysta z systemu internetowego.

Często się o tym mówi/pisze, jak dużym zagrożeniem są hakerzy, natomiast większość ludzi jest nadal nieświadoma zagrożenia i nie zabezpiecza się w żaden sposób przed kradzieżą.

 

Tam Gdzie Są Pieniądze, Tam Są Hakerzy…

Jeśli haker widzi, że w danym systemie/biznesie obraca się dużymi kwotami pieniędzmi to potencjalnym celem dla hakera jest właśnie ten system, a jeszcze łatwiejszym celem są użytkownicy, bo większość z nich nie zabezpiecza się na wypadek kradzieży. haker-adhitprofits

W ostatnim czasie jest coraz więcej przypadków, gdzie hakerzy włamują się na konta użytkowników Ad Hit Profits, zmieniają hasła dostępu, ID procesorów płatniczych i wypłacają zarobki użytkowników na swoje konta w procesorach płatniczych..

 

Jak Zabezpieczyć Się Przed Hakerami?

Pierwszym celem dla hakera jest Twoja skrzynka mailowa…

…tak więc zmień hasło do swojej skrzynki na możliwie jak najtrudniejsze, składające się z dużych i małych liter oraz cyfr i znaków specjalnych (jeśli można ich używać w haśle).

 

Jeśli haker włamie się na Twoją skrzynkę mailową…

Tutaj większość ludzi popełnia jeden podstawowy błąd – po rejestracji w danym biznesie, przeważnie otrzymuje się maila z potwierdzeniem rejestracji, z swoim loginem i hasłem – większość ludzi zostawia sobie tego maila na wypadek, gdyby zapomnieli hasło i to jest największy „grzech” takich ludzi.

Zawsze po rejestracji w danym biznesie, czy też innym ważnym dla Ciebie serwisie, zapisz sobie login i hasło na kartce papieru lub w swoim notatniku, a maila z tymi danymi od razu usuń. Nigdy nie zostawiaj haseł i innych ważnych informacji w mailach na swojej skrzynce pocztowej, ani w innych plikach zapisanych na twardym dysku Twojego komputera!

To jest najprostszy sposób, w jaki hakerzy pozyskują dane do logowania np. do kont użytkowników w Ad Hit Profits..

Jeśli haker włamał się na Twoje konto w AdHitProfits i zmienił dane do logowania itp. to znaczy, że ma dostęp do Twojej skrzynki mailowej, ponieważ wszystkie zmiany dokonywane w danych w AHP, muszą zostać przez użytkownika potwierdzone linkiem weryfikacyjnym (a raczej kliknięciem w ten link), który otrzymuje się na skrzynkę mailową.

 

Programy, które pomogą Ci uniknąć zagrożenia..

AdHitProfits poleca dwa programy, które usuwają pliki szpiegujące np. instalowane na Twoim komp. przez hakerów:

http://www.malwarebytes.org
http://www.superantispyware.com

Zainstaluj je sobie na komputerze, skanuj co jakiś czas swój komp. i usuwaj te pliki.

Ważne! AdHitProfits nigdy nie wysyła maili z informacją, aby potwierdzić swoje hasło. Jeśli otrzymasz takiego maila, usuń go natychmiast! – nigdy nie klikaj w linki przesyłane w takich mailach. Podobnie sprawa wygląda w przypadku procesorów płatniczych – hakerzy wysyłają do złudzenia przypominające maile wysyłane przez procesory płatnicze. Nie klikaj linków w tych mailach..

 

Jeśli Haker Włamał Się na Twoje Konto w AdHitProfits…

Niestety jest coraz więcej takich przypadków wśród Polaków. W takiej sytuacji nie piszcie i nie dzwońcie do mnie, bo AHP nie jest moim systemem i ja nie mam możliwości wprowadzenia zmian na Waszych kontach itp. – piszcie od razu do firmy AD HIT PROFITS LLC za pośrednictwem formularza dostępnego na tej podstronie serwisu AdHitProfits:

https://adhitprofits.com/ticket.php

..oczywiście w treści trzeba wyjaśnić sytuację i podać swoją nazwę użytkownika, żeby informatyk wiedział, które konto w AHP ma sprawdzić.


-------------------------------------------------------------

FAP

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.