TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Treasure Ad (Guaranteed Traffic) – Gwarantowany Ruch Do Twojej Strony/Reklamy

 

Dość długo to trwało, aczkolwiek w końcu przygotowałem inf. na temat najnowszej formy reklamy, która została uruchomiona w AdHitProfits już jakiś czas temu.

Mam tutaj na myśli reklamę nazywaną zamiennie w AHP jako Treasure Ad (Guaranteed Traffic).

Jest to świetne rozwiązanie dla osób/firm, które chcą pozyskać szybko sporo odwiedzin reklamowanej strony, za niską cenę.

Na chwilę obecną do wyboru jest 5 różnych pakietów, dzięki którym można pozyskać od 1000 – 50 000 odwiedzin reklamowanej strony za cenę 2 centów za jednego odwiedzającego! Charles Scoville stworzył niesamowicie konkurencyjną ofertę w stosunku do największych „graczy” na rynku reklamy, bo uzyskać 2 centy za kliknięcie np. na Facebooku lub w Google AdWords w niszy „zarabianie online” to nie lada wyzwanie.. Nie ważne, który pakiet wybierzesz, zawsze za jednego odwiedzającego zapłacisz w AdHitProfits 2 centy.

Informacje w jaki sposób stworzyć taką kampanię reklamową i zapłacić za nią, znajdziesz tutaj:

http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/gwarantowany-ruch/

 

Jak szybko można uzyskać odwiedziny w ramach zakupionych pakietów?

W zasadzie bardzo szybko – praktycznie chwilę po uruchomieniu kampanii reklamowej są generowane pierwsze wejścia na reklamowaną stronę. Na przykład poniżej możesz zobaczyć moją testową kampanię reklamową (pakiet 1000 gwarantowanych odwiedzin za $40):

reklama-gwaranowane-odwiedziny

…te 1000 odwiedzin/kliknięć uzyskałem w ciągu ok. 2 godzin od uruchomienia kampanii reklamowej, także ekspresowo.

 

„Skrzynia Skarbów” – Jak Zarabiać Pieniądze?

Zapewne zauważyłeś/aś już jakiś czas temu po zalogowaniu się do AdHitProfits, że po lewej stronie wyświetla się skrzynia, która się otwiera i zamyka.

skrzynia

Jak klikniesz w tę skrzynię, otworzy się reklama na nowej stronie i jak tylko licznik odliczy 10 sekund i wpiszesz w pustym polu kod, pojawi się tekst:

treasure-ad

lub

Treasure2Pierwszy tekst oznacza, że nic nie znajduje się w skrzyni, a drugi, że „znalazłeś/aś skarb” i wtedy zarabiasz 4 centy za oglądniętą reklamę. Z reguły na kilka oglądniętych reklam, trafia się te 4 centy zarobku.

Jest to rozwiązanie podobne do systemów PTC, które przeważnie płacą 1 lub centy za oglądniętą reklamę – w AdHitProfits jest 4 centy, ale raz na jakiś czas..

 


-------------------------------------------------------------

FAP

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.