TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

[TRAFFIC MONSOON] Wniosek o Oddalenie Oskarżeń SEC Złożony

Ten artykuł jest uzupełnieniem tego posta na Facebooku i w pewnym sensie sprostowaniem mojego komentarza pod tamtym postem, gdzie ten temat trochę inaczej postrzegałem czytając w ostatnim czasie wiadomości od Charlesa, niż rzeczywiście jest – po dzisiejszym poście Charlesa wyjaśniającym sprawę wniosku o oddalenie oskarżeń, jest wszystko jasne, ale o tym za chwilę…

Prawnicy Charlesa złożyli w sądzie obszerny wniosek o oddalenie oskarżeń SEC dnia 25.01.2017

traffic-monsoon-wniosek-o-oddalenie-oskarzen

—> Tutaj Możesz Przeczytać/Pobrać Cały Dokument

Jak wynika z komentarza Charlesa – adwokaci SEC, jeśli będą chcieli na ten wniosek odpowiedzieć, to mają na to 15 dni. Później Charles z adwokatami będą mogli złożyć końcową/finałową odpowiedź i wtedy sędzia decyduje, czy oddala oskarżenia SEC, czy nie.

charles-scoville-decyzja-sedzi

W dzisiejszym poście, Charles Scoville pisze o tym, że były adwokat SEC zadzwonił do obecnych prawników Charlesa i zapytał, czy otrzymali już jakąkolwiek odpowiedź od sędzi, czy nie. Jak usłyszał, że jeszcze nie, to stwierdził, że jest to dobry znak dla ich sprawy (dla Traffic Monsoon). Jaki to znak?

cs-odpowiedzi-tm

Chodzi o to, że jeżeli sędzia planuje wydać decyzję przeciwko rządowi (na korzyść Charlesa i TM), to musi oprzeć się na naprawdę mocnych podstawach prawnych tak, aby prawdopodobieństwo odwołania się SEC od jej decyzji było bardzo małe.

Później Charles odpowiada, dlaczego czekając na decyzję sędzi, składają w międzyczasie wniosek o oddalenie oskarżeń…

Wspomina o tym, że jakiś czas temu oglądał materiał wideo dot. jakiejś obcej osoby i sprawy w zupełnie innym temacie. A dokładniej tamten materiał, dotyczył przesłuchania w sądzie. W tamtym materiale sędzia powiedział coś takiego, że nie wyda decyzji w danej sprawie, dopóki nie będzie złożonego wniosku dotyczącego tamtej sprawy.

Więc Charles skonsultował tę kwestię z swoimi prawnikami, pytając ich, czy sędzia rzeczywiście nie będzie miała możliwości oddalić oskarżeń, jeśli taki wniosek o oddalenie oskarżeń nie zostanie złożony w sądzie. Adwokaci poinformowali go, że zgodnie zasadami sądu, rzeczywiście sędzia nie będzie miała takiej możliwości. 

Jak Charles usłyszał tę odpowiedź, od razu poprosił prawników, aby przygotowali taki wniosek. Prawnicy włożyli w to sporo swojej pracy, ale stwierdzili, że zanim złożą ten wniosek w sądzie, warto byłoby uzyskać zapis z ostatniego przesłuchania (z 30.11.2016), aby w tym wniosku odwołać się również do pewnych kwestii, o których mówili adwokaci z SEC. Ten zapis z sądu uzyskali 18 stycznia, więc poprawki w wniosku zostały wprowadzone i 25.01.2017 wniosek został złożony.

Jak Charles wspomina – wierzy, że ten wniosek pomoże w oddaleniu oskarżeń i przede wszystkim „rzuca” on światło na podstawy prawne, które powinny być pomocne dla sędzi w podjęciu decyzji.  

Chcesz Pomóc TM?

Zostały ostatnie dni kampanii w Funded Justice, której celem jest uzbieranie $50 000 na rachunki/koszty prawne, które musi pokryć Charles z „legalnych środków”, czyli na dobrą sprawę – tylko z tych, które otrzyma od ludzi z zewnątrz, bo jak wspominałem wielokrotnie, jego majątek jest zamrożony na podstawie decyzji sądu w wyniku działań SEC – od strony prawnej, nie może sam legalnie zarobić obecnie pieniędzy, bo automatycznie te zarobki, zostaną mu odebrane…

Także jeśli chcesz pomóc przekazując dowolną kwotę darowizny, to tutaj można to zrobić do 29.01.2017

https://www.fundedjustice.com/f1C8h8 


-------------------------------------------------------------

12 Odpowiedzi do “[TRAFFIC MONSOON] Wniosek o Oddalenie Oskarżeń SEC Złożony”

 1. Adrian Baziak pisze:

  Kolosalne podziękowania za ultraistotne info zawarte w najnowszym tu wpisie – teraz jest bezdyskusyjnie jasne dlaczego to tak się przeciągało! P. sędzina będąc potencjalnie skłonną do orzeczenia na naszą korzyść jednocześnie musiałaby wtedy orzec analogicznie na niekorzyść [słowo klucz]: rządu!
  W tym świetle czas jaki upływa bez podjęcia prawomocnej, wiążącej decyzji, faktycznie działa na naszą korzyść, bowiem racja, prawda, słuszność po naszej stronie nie zmienia faktu, że adwersarzem w tej wojnie jest… sam rząd niestety.
  Jeszcze raz ogromne dzięki Łukasz, You made my day ;D

 2. EWA URBAŃSKA pisze:

  dzieki ,że nas poinformowałeś. teraz myśle ,że trafik ruszy do 2 miesiecy. i jestem szczęśliwa.

  • Marcin Janas pisze:

   Do tej pory musisz wesprzeć firmę. Przekaż jak najwięcej pieniędzy ile możesz.

 3. Przemek pisze:

  Z tego co doczytałem na stronie fundedjustice, akcja nie zakończy się na 29 stycznia, ale będzie kontynuowana tak długo aż uzbiera się całość.
  Mam też pytanie, datki które są wpłacane w BTC nie są wyświetlane na tej stronie, czy charles udostępnia gdzieś kwoty uzyskane z BTC ?
  Śledzę na bieżąco sprawę ale tego nie widzę a jestem ciekaw ile brakuję do całości czy może jednak idzie to jako osobna pula ?
  Pozdrawiam i dzięki Łukasz za wszystkie informację które zamieszczasz na blogu.

  • Kampania zakończyła się, ale rzeczywiście można nadal przekazywać darowizny. Chyba wczoraj na jednej z grup Abdul Rahim pisał coś, że data opłacenia następnych rachunków przypada na 13 lutego (jeśli dobrze pamiętam) i że pewnie kampania zostanie wznowiona… także kampania mimo, że się zakończyła, nadal jest aktywna.

   Wszystkie darowizny w BTC, czasem Sharon James, czasem Anita Langley, przelewają w postaci dolarów za pośrednictwem Funded Justice.
   Niedawno ludzie pisali o tym, że Sharon przekazała $800 darowizny, ale to nie od niej darowizna, tylko właśnie łączne darowizny, które wpłynęły w BTC – o czym zresztą Sharon jasno napisała w komentarzu na stronie Funded Justice.

   • Przemek pisze:

    Dzięki za odpowiedź, mam nadzieję że nazbiera się dużo więcej pieniędzy w końcu to w naszym interesie leży pomoc, stracimy kilka dolarów ale możemy dzięki temu odzyskać biznes który zwróci nam ten wkład i to konkretnie.
    Miłego dnia Łukasz, dzięki jeszcze raz za odpowiedź.

 4. Marcin Borowiec pisze:

  Witam. Przyjmijmy czarny scenariusz: sprawa zostaje przegrana, nie ma funduszy do podjęcia dalszej walki, TM się nie podnosi. Co wtedy? Czy odzyskamy swoje pieniądze? Czy SEC pozwoli je zwrócić dla użytkowników?

  • Nikt tego nie wie na 100%, ale patrząc na zagrywki ludzi z SEC, nie sądzę, że cokolwiek zwrócą komukolwiek… dlatego też cały czas podkreślam, że pomoc TM i Charlesowi (nawet jak ktoś go „nie lubi” itd.) jest w interesie każdego użytkownika TM (zwłaszcza tych, którzy rzeczywiście mają coś do stracenia – zarobione pieniądze, potencjalne zarobki, czy opłacone usługi reklamowe, których się nie wykorzystało…), bo wspólnie (jako tysiące użytkowników) jesteśmy wstanie niewielkim kosztem wspomóc Charlesa i przyczynić się do wygranej oraz powrotu TM.

   Natomiast jak widać, większość ludzi woli „podział”, obwinianie nie tych ludzi, co „trzeba”…

 5. Wojtas Jarmuszkiewicz pisze:

  Powiem krótko jeśli Sec wygra bedą scigać tych liderów i tak zwanych liderów

  a jeśli przegra to TM wraca. Tylko pytanie gdzie jest prawda. charles uwaza ze ma 50 mln dolców teraz wiadomo zablokowane. Sec i egipcjanie z hyipforum uwzaja ze

  długu jest az 800 mln dolców.

  czekam na rozwój sytuacji

 6. Wojtas jarmuszkiewicz pisze:

  Ale JAJA

  SEC wziął sie za paypala

  ze niby piorą pieniądze

  chyba ten Sec to zagrozenie takie jak terorysci w iraku

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.