TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

TRAFFIC MONSOON – Pierwsze Zarobki…

 

…tak jak pisałem 20 kwietnia w artykule pt. „Co z Tym AdHitProfits”, długo zastanawiałem się nad tym, czy podjąć współpracę, czy działać w TRAFFIC MONSOON, czy też nie (po tych wszystkich sytuacjach z hakerami w AD HIT PROFITS)… ale tak jak wspomniałem też w tamtym artykule – system platformy reklamowej TRAFFIC MONSOON jest zdecydowanie lepiej zabezpieczony przed hakerami, projekt jest bardziej przemyślany – np. w AD HIT PROFITS dzienne przychody były w całości rozdzielane na użytkowników i co prawda w pierwszych tygodniach funkcjonowania platformy procentowo zyski były bardzo wysokie, ale w kolejnych tygodniach/miesiącach procentowo te zyski naturalnie spadały, natomiast większość ludzi tego nie rozumiała, że jest to normalny proces i rozprzestrzeniali nieprawdziwe informacje, że „projekt już się kończy” i trzeba z niego uciekać (traktując AHP jak HYIP)…

W TRAFFIC MONSOON nie ma czegoś takiego – zysk jest mniej więcej stały, czyli od $1 do ponad $1 dziennie na każdym zakupionym pakiecie za $50, także nie ma tutaj jakiejś dzikiej paniki, że np. wczoraj było 15%, a dzisiaj jest 1% zysku – po prostu jest mniej więcej stały zysk, dzięki kumulowaniu środków z opłacanych przez użytkowników/klientów usług reklamowych na kontach firmy.

Wiadomo, że są dni, kiedy sprzedaż jest spora i są dni, kiedy jest kiepsko ze sprzedażą (w każdej branży tak jest), natomiast dzięki zastosowaniu nowej strategii przez firmę, zyski dzienne można mniej więcej wyrównać…

Zobacz krótkie wideo, jak u mnie wygląda sytuacja na koncie w TRAFFIC MONSOON po czasie ok. 2,5 tygodna:


 

 Jeśli chcesz podjąć współpracę w ramach TRAFFIC MONSOON, pamiętaj o tym, że to Ty bierzesz na siebie odpowiedzialność za ewentualne straty (zakładając bardzo czarny scenariusz, że coś się wydarzy, na co nie ma wpływu właściciel itp.). NIGDY nie ma 100% gwarancji, że dany projekt „wypali” itd. W każdym biznesie, pojawiają się co jakiś czas niespodziewane przeszkody, które powodują straty i trzeba o tym pamiętać, że ZAWSZE jest jakieś ryzyko, jak nawet go w danej chwili nie widać.

Także pamiętaj o tym i rozsądnie „inwestuj” w ten biznes.

…przy okazji mała aktualizacja danych :) Powyższe wideo nagrywałem w niedzielę 3 maja. Dzisiaj 5 maja, prowizje dzięki zakupom jednego poleconego wyglądają jak widać w czerwonej ramce na dole obrazka, a łączne zarobki, tak jak widać z prawej strony w czerwonej ramce (w ok. 3 tygodnie, działając praktycznie kilka minut dziennie – oglądanie codziennie 10 reklam…)

traffic-monsoon-zarobki

Jeśli chcesz zarabiać w TRAFFIC MONSOON i znasz język angielski, to możesz zarejestrować się bezpośrednio z poniższego linku:

—> TUTAJ DOKONAJ REJESTRACJI

…jeśli nie znasz angielskiego lub nie wiesz, jak się poruszać w TRAFFIC MONSOON, to zapisz się na listę mailingową przy pomocy poniższego formularza i za chwilkę otrzymasz dostęp do instrukcji krok po kroku (odnośnie rejestracji, zakupu pakietów itd.) 

Imię:
Adres email:

 

 ^^^

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki:


-------------------------------------------------------------

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.