TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Traffic Monsoon – Kilka Informacji Dotyczących Odwołania w Sądzie

trafficmonsoon-sec-sad-apelacyjny

 

W ostatnich miesiącach informowałem na Facebooku o składanych przez SEC oraz przez adwokatów Charlesa (właściciela Traffic Monsoon) dokumentów w Sądzie Apelacyjnym.

Tutaj możesz zobaczyć tamte inf.: https://www.facebook.com/TrafficMonsoonLukaszGaluszka/

Wszystkie wymagane od obydwu stron dokumenty, zostały złożone do dnia 27 listopada 2017 (tego dnia ostatni dokument został złożony przez adwokatów Charlesa) i teraz wszyscy czekają na decyzję tzw. panelu sędziowskiego, czyli trojga sędziów z Sądu Apelacyjnego, którzy na podstawie tych dokumentów, mogą odrzucić bezpodstawne oskarżenia SEC, albo wyznaczyć termin dodatkowego przesłuchania/rozprawy. 

Jeśli decyzja tego sądu będzie negatywna dla Traffic Monsoon, to sprawa trafi do Sądu Najwyższego… czego każdy po stronie Traffic Monsoon wolałby jednak uniknąć, bo będzie się to wiązało z wieloletnim procesem sądowym…

…a to kilka informacji, jakie dzisiaj Charles Scoville przekazał w grupach na Facebooku:

charles-scoville-traffic-monsoon

Nie wiadomo jeszcze, czy odbędzie się „wystąpienie stron” (rozprawa) w Sądzie Apelacyjnym dot. Traffic Monsoon, ale sąd ten opublikował swój kalendarz rozpraw na 2018 rok i wynika z niego, że cały styczeń jest już zarezerwowany (są ustalone terminy rozpraw na cały miesiąc), tak więc prawdopodobnie sąd zajmie się tą sprawą dopiero w marcu 2018, albo później, o czym jak zwykle Charles wszystkich poinformuje na grupach…

Jak Charles podkreśla w swojej wypowiedzi – on sam nie wie, czy w ogóle „wystąpienie stron” będzie tutaj potrzebne/wymagane, czy wystarczą sędziom po prostu złożone dokumenty, aby podjąć decyzję. Natomiast ma też takie informacje, że jeśli nawet dojdzie do tego wystąpienia stron/przesłuchania, to trwa ono bardzo krótko – jakieś 15 do 20 minut.

Jak Charles wspomina – miejmy nadzieję na najlepsze, aczkolwiek nie wygląda na to, żeby ta sprawa miała się zakończyć szybko – z prostego powodu. Raczej SEC nie przyzna publicznie, że nie mieli racji, aby wysuwać takie oskarżenia w stosunku do TM i Charlesa oraz sędzia Jill N Parish raczej również nie przyzna się, że się myliła w swojej opinii co do Traffic Monsoon…

Charles pisze również, że zdecydował, iż będzie kontynuował tę sprawę dotąd, aż ją wygramy, ponieważ zgodnie z definicją prawa – firma Traffic Monsoon nigdy nie działała jako schemat Ponzi, czy też jako inwestycja.


-------------------------------------------------------------

2 Odpowiedzi do “Traffic Monsoon – Kilka Informacji Dotyczących Odwołania w Sądzie”

  1. Andrzej Piaseczny pisze:

    A wy nadal wierzycie, że Scoville odda wam pieniądze…eh

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.