TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

TRAFFIC MONSOON – Jak Generować Wysokie Zyski Bez Polecania?

 

Jak być może już wiesz – w TRAFFIC MONSOON, możemy zarabiać przynajmniej na 4 sposoby:

1) Klikanie/oglądanie płatnych reklam CASH LINKS – zarobek przeważnie max. do kilkunastu centów dziennie + polecanie tego rozwiązania innym ludziom, dzięki którym zarabiamy 100% ich zarobku – czyli jak poleceni zarabiają na oglądaniu reklam np. 1 cent lub 2 centy, Ty otrzymujesz tyle samo (sposób na zarobek bez inwestycji własnej)

2) Polecanie TRAFFIC MONSOON i usług reklamowych tej firmy innym osobom i zarabianie 10% prowizji od każdego ich zakupu oraz od reinwestycji ich zarobków np. w pakiety reklam (czyli np. za każdy pakiet po $50, który zakupi Twój polecony, otrzymasz za każdym razem $5)

3) Kupowanie usług reklamowych w TRAFFIC MONSOON i promowanie produktów, usług innych firm w ramach programów partnerskich (lub oglądanie bezpłatnych reklam i zdobywanie kredytów reklamowych za darmo na wyświetlenia swojej reklamy w Traffic Monsoon) – czyli zarabianie na zewnętrznych źródłach…

4) Zakup pakietów reklamowych za $50 i otrzymywanie części przychodu generowanego przez firmę ze sprzedaży usług reklamowych. Zakup odpowiednich pakietów, daje nam możliwość otrzymywania części przychodu firmy (każdy pakiet daje nam dziennie ok. $1 zwrotu/zysku). 

Jeden taki pakiet generuje $5 „zysku” w ciągu ok 55 dni. Trzeba tutaj pamiętać o tym, że dokonując zakupu i płacąc z któregokolwiek procesora płatniczego, jest dodatkowa opłata procesora, czyli ten zysk tak naprawdę wyjdzie o kilka dolarów mniejszy… 

traffic-monsoon-pakiet-reklamowy-zakup

 ——————

…to była ta „zła wiadomość” – a teraz dobra: wszystkie zarobki, które wygeneruje się w TRAFFIC MONSOON bez wypłacania, można reinwestować w nowe pakiety, dzięki czemu nie traci się pieniędzy na opłaty procesorów płatniczych.

Idąc tym tropem – JAK MOŻNA GENEROWAĆ WYSOKIE ZYSKI W TRAFFIC MONSOON BEZ POLECANIA?

Jak zaczyna się działać w TRAFFIC MONSOON i nie zamierza się polecać komukolwiek rozwiązań tej platformy reklamowej, to aby móc możliwie jak najszybciej zacząć generować zadowalające zyski, to najlepszym rozwiązaniem jest start z możliwie jak największą liczbą pakietów.

np. jeśli od razu po rejestracji w TRAFFIC MONSOON, kupujesz np. 100 pakietów, to automatycznie Twój zysk dzienny od następnego dnia, wynosi ok. $100 i te codzienne zyski możesz reinwestować codziennie przez jakiś czas w nowe pakiety, każdego dnia budując sobie coraz wyższy zysk (o kilka dolarów). Później część z tych zysków wypłacasz, większość zysków nadal reinwestując, aby swoje dzienne zyski (liczbę aktywnych pakietów) utrzymać mniej więcej na tym samym poziomie. 

Jeśli nie masz zamiaru polecać TRAFFIC MONSOON, a zaczynasz działanie z jednym lub dwoma pakietami i nie masz zamiaru więcej tych pakietów dokupić w najbliższym czasie – zastanów się jaki to ma sens dla Ciebie.

Dla mnie żadnego sensu w tym nie ma, bo to jest zabawa przez długie lata, a zysk praktycznie żaden, patrząc na to, ile straci się pieniędzy na opłatach procesorów płatniczych przy zakupie pakietów i przy wypłacie zarobków (2% pobiera PayPal).

…czyli jeśli np. nie masz zbyt wielu środków na TRAFFIC MONSOON lub obawiasz się, że stracisz pieniądze (bo nigdy nie ma 100% gwarancji, że coś się nie wydarzy, co spowoduje utratę naszych środków), to wystarczy zakup nawet kilku pakietów + aktywne działanie/rekomendowanie TRAFFIC MONSOON.

…jeśli natomiast nie chcesz rekomendować TRAFFIC MONSOON, to najlepszym rozwiązaniem jest start z możliwie jak największą liczbą pakietów – wtedy można stosunkowo szybko, zbudować sobie ciekawe źródło dochodu (ja tak zrobiłem np. w AD HIT PROFITS, dzięki czemu ładne pieniądze zarobiłem w 2013 roku, aczkolwiek jest to zawsze jakieś ryzyko).

Temat zostawiam do własnych przemyśleń…

===========================================

Jak Dokonać Rejestracji w TRAFFIC MONSOON i Jak Działać? Na Dole Tej Podstrony, Uzyskasz Bezpłatny Dostęp Do Materiałów Krok Po Kroku http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/co-to-jest-traffic-monsoon/

 

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki:


-------------------------------------------------------------

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.