TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

TRAFFIC MONSOON i MyAdvertisingPays – Jak To Jest z Tym Podziałem Zysków?

Jakiś czas temu, wspominałem na swoim profilu na Facebooku o takiej sytuacji, gdzie niektórzy „zwolennicy” platformy reklamowej Traffic Monsoon „opluwają”, wyśmiewają i przedstawiają w negatywnym świetle platformę reklamową MyAdvertisingPays, natomiast niektórzy ludzie działający głównie w MyAdvertisingPays, robią to samo w stosunku do Traffic Monsoon, ale zarówno jedni, jak i drudzy mówią i czasem piszą po prostu głupoty, które wynikają z braku uczestnictwa w danym projekcie, z braku korzystania/testowania rozwiązań tej „opluwanej” firmy, czy też platformy reklamowej (ktoś, kto nie korzysta aktywnie z rozwiązań danej firmy, nie jest wstanie zauważyć „drobnych” elementów, które mają tak naprawdę potężne znaczenie).

Ja osobiście korzystam aktywnie z obydwóch wspomnianych platform reklamowych i jednym, co mnie odróżnia od wspomnianych osób, jest fakt, że nie „zakochałem” się ani w jednej platformie reklamowej, ani w drugiej, jak niektórzy ludzie, dzięki czemu potrafię patrzeć trochę bardziej „trzeźwym okiem” na obydwie i przede wszystkim cieszyć się sukcesami ludzi zarówno z TRAFFIC MONSOON, jak również z MyAdvertisingPays

Miło jest widzieć ludzi z Polski, którzy w końcu rzeczywiście odnoszą sukcesy – nie tylko generują „jakieś dochody”, ale uzyskują wolność finansową, dzięki tym platformom reklamowym… i nie mam „bólu” pewnej części ciała, jak niektórzy ludzie, bo ktoś osiąga sukces np. dzięki innej platformie niż ja lub jest poleconym kogoś innego niż moim itp. Po prostu gratuluję tym ludziom.

Poza tym dzięki takiemu podejściu, dostrzegam w obydwu platformach zarówno ogromne możliwości, dużo zalet, ale również dostrzegam wady tych poszczególnych systemów, bo KAŻDA firma, biznes, system… mają swoje zalety i wady. 

podzial-zyskow-traffic-monsoon-MyAdvertisingPays

JAK WYGLĄDA SPRAWA Z PODZIAŁEM ZYSKÓW w Traffic Monsoon i MyAdvertisingPays?

To jest jeden z tematów, na który dużo głupot i nieprawdy, pojawia się w Internecie – niektórzy piszą, inni mówią przykładowo, że TRAFFIC MONSOON gwarantuje stałe zyski/stały procent dziennie (i to jest np. argument niektórych liderów z MyAdvertisingPays, aby pokazać, jak platforma Traffic Monsoon jest „gorsza” od ich biznesu), a to jest po prostu G G G G G G Ggggggg gówno prawda…

Jak to wygląda w praktyce?

1) TRAFFIC MONSOON rozdziela teoretycznie 100% swojego przychodu na użytkowników, ale (TERAZ KLUCZOWA SPRAWA) nie rozdziela tych wszystkich pieniędzy od razu, na zasadzie, że np. dzisiaj jest sprzedaż usług reklamowych na 2 mln dolarów, to od razu system rozdziela te wszystkie środki na użytkowników, tylko część tych pieniędzy jest rozdzielana na użytkowników, a reszta środków przeznaczana jest na budowę „rezerwy” na wypadek np. słabszych sprzedażowo dni, tygodni, miesięcy, które kiedyś zdarzają się w każdym biznesie.

…i w Traffic Monsoon odkąd pamiętam, dzienny zysk jest na poziomie ok. 2% – czasem mniej, czasem 2%, czasem więcej niż 2%, ale firma NIGDZIE NIE GWARANTUJE, że w takiej wysokości naliczenia dzienne, będą przez cały czas. Wysokość tych naliczeń od wartości posiadanych aktywnych pakietów reklam/pozycji, zależna jest od wielkości sprzedaży usług reklamowych oraz zbudowanej przez firmę rezerwy.

Także jeśli ktoś mówi/pisze, że TRAFFIC MONSOON gwarantuje stałe zyski, to opowiada głupoty i nieprawdę.

2) MyAdvertisingPays rozdziela 95% swoich przychodów na użytkowników (5% jest typowo dla firmy na rozwój, opłacenie pracowników itd.), ale znów – firma nie rozdziela od razu wszystkich pieniędzy, które wpływają na ich konta ze sprzedaży usług reklamowych, tylko podobnie jak TRAFFIC MONSOON, część przychodów rozdzielają, z części środków budowana jest rezerwa.

Tak więc dzienne zyski też są różne i przede wszystkim NIE MA GWARANCJI konkretnej wysokości dziennych zysków, jak również w ogóle gwarancji zysków (tak samo, jak w Traffic Monsoon) z prostego powodu – skoro platforma reklamowa dzieli się swoimi przychodami, to dopóki firma dobrze prosperuje, jest generowana sprzedaż usług reklamowych (pieniądze wpływają na konta firmy), firma ma co rozdzielać – gdyby np. dana firma poniosła porażkę i by upadła (jak mnóstwo firm każdego dnia na całym świecie), czy też z jakiegoś powodu nagle spadłaby sprzedaż usług reklamowych prawie do zera, to nie będzie czego dzielić. DLATEGO NIE MA GWARANCJI zarobków.

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki:


-------------------------------------------------------------

FAP

Jedna Odpowiedź do “TRAFFIC MONSOON i MyAdvertisingPays – Jak To Jest z Tym Podziałem Zysków?”

  1. Łukasz – jak zwykle na temat i konkret. Bardzo fajnie to ująłeś – obie platformy są ok i obie dzielą sie zyskami (dopóki je mają). Opluwanie jednej czy drugiej nie ma zupełnie sensu.
    Tak jak w sieci jest wiele niezłych sklepów z zabawkami, tak i wiele revsharów:)