TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Traffic Monsoon – Data Przesłuchania Ustalona

 

Zgodnie z tym, co napisała dzisiaj na Facebooku Shirley Scoville (mama założyciela Traffic Monsoon), kolejna sprawa/przesłuchanie w sądzie odbędzie się 21 marca 2018, gdzie adwokaci jednej i drugiej strony będą mieli możliwość przedstawić swoje argumenty przed „panelem sędziowskim”.

tm-wiadomosc
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tutaj (na blogu) Shirley Scoville można pobrać/przeczytać dokumenty, które były składane w sądach od 2016 roku: https://scovillelegaldefensefund.wordpress.com/court-documents/

Czy można liczyć na pozytywną decyzję dla Traffic Monsoon w marcu? 

Myślę, że to jeszcze nie ten moment. Jeśli Sąd Apelacyjny w USA działa podobnie jak w Polsce, to obydwie strony, będą miały prawdopodobnie tylko kilka/kilkanaście minut na swoją wypowiedź, więc może być ciężko z przedstawieniem całej sprawy jasno, klarownie, ukazując sędziom wszystkie absurdy wykreowane przez SEC i Panią syndyk… na tej przestrzeni czasu od 2016 roku.

Pozytywnych zmian myślę, że można oczekiwać dopiero w Sądzie Najwyższym – czyli raczej niezbyt szybko patrząc na to, ile te wszystkie procedury trwają. Aczkolwiek życzę właścicielowi i TM jak najlepiej… Może akurat nastąpi w marcu jakiś „przełom” w sprawie – byłoby miło.


-------------------------------------------------------------

FAP

Jedna Odpowiedź do “Traffic Monsoon – Data Przesłuchania Ustalona”

  1. kliper pisze:

    Dzięki za info. Miejmy nadzieję, że zbliżamy się wreszcie do wyjaśnienia sprawy, oczywiście na + TM. Jeżeli sędziowie pomyślą logicznie to będzie dobrze.

Dodaj Komentarz

Jeśli masz jakieś pytania, spostrzeżenia, sugestie lub po prostu informacje zawarte w powyższym wpisie są dla Ciebie przydatne, pozostaw Swój Komentarz Poniżej. Komentuj tak jakbyś chciał/a, żeby inni ludzie komentowali wpisy na Twoim blogu. Spam i złośliwe komentarze, nie zostaną dodane.

Comments links could be nofollow free.