TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

TRAFFIC MONSOON – 6000zł w Wrześniu 2015…

 

Tak jak wspominam w poniższym wideo – większość ludzi pokazuje, ile pieniędzy wypłacają z TRAFFIC MONSOON, a ja ostatnio pokazuję, ile przeznaczam pieniędzy na usługi reklamowe w Traffic Monsoon… – zawsze byłem „inny” 😉

pieniadze-trafficmonsoon-pakiety-reklam

Dlaczego tak robię? – dlatego, że w żadnym biznesie nic nie dzieje się „od razu”. Co prawda mógłbym jednego dnia wykupić pakiety reklam (które uprawniają nas do otrzymywania części przychodu firmy) za większą kwotę pieniędzy i tydzień później wszystkie wygenerowane przychody wypłacić oraz pokazywać, ile pieniędzy zarobiłem, ale fakt jest taki, że mimo tego iż zarabianie pieniędzy w TRAFFIC MONSOON jest ekstremalnie proste i naliczenia przychodów są co 60 minut, to głupotą jest po prostu kupowanie pakietów reklam i chwilę później wypłacanie zarobionych pieniędzy – to się po prostu nie opłaca.

Dlaczego?

Przykład: Zakładając, że kupujemy pakiety reklam w TRAFFIC MONSOON, płacąc z procesora płatniczego PayPal – za pakiety reklam, które kosztują $50, płacimy tak naprawdę $52,34 (z opłatą procesora płatniczego).

Każdy pakiet wypracowuje na chwilę obecną kwotę $55 po ok. 55 dniach (w zasadzie max. do 55 dni – to się może w każdej chwili zmienić), czyli $55 – $52,34 = $2,66 (potencjalny nasz zysk na 1 pakiecie po ok. 55 dniach)

…teraz załóżmy, że po tych ok. 55 dniach, chcesz wypłacić wszystkie zyski na procesor płatniczy PayPal.

Wypłacając zwrot + zysk z jednego pakietu reklam, czyli $55,  zapłacisz opłatę 2% = $1,1

…czyli podsumowując koszty – przy zakupie zapłacisz $2,34 oraz przy wypłacie $1,1 = $3,44

$55 (nasz zwrot + zysk z jednego pakietu) – $3,44 = $51,56

… czyli tak naprawdę, nasz zysk na jednym pakiecie po ok. 55 dniach, to $1,56 na czysto, a nie $5 jak teoretycznie „powinno” być.

Tak więc nie warto kupować pakietów reklam i po jednym cyklu (po ok. 55 dniach) wypłacać swoich przychodów – warto natomiast przeznaczać te zarobki w zakup nowych pakietów reklam, ponieważ przy zakupie pakietów za pieniądze zarobione w Traffic Monsoon, nie ponosisz opłaty procesora płatniczego, czyli w tym przypadku płacisz rzeczywiście $50 za pakiet, a nie ponad $52 i masz tylko jeden koszt – przy wypłacie np. na PayPal zapłacisz 2%, czyli $1,1 od kwoty $55.

…czyli po drugim cyklu i kolejnych – na czysto zostaje Ci z każdego pakietu już nie $1,56, tylko $3,90. Przy większej liczbie pakietów, daje to ogromną różnicę.

 

6000zł Wydanych w Wrześniu 2015 w TRAFFIC MONSOON + Zarobki…


 


-------------------------------------------------------------

2 Odpowiedzi do “TRAFFIC MONSOON – 6000zł w Wrześniu 2015…”

 1. Adam Jabłonecki pisze:

  Bardzo dobry program. Z jednym ale. Trudno jest rozpocząć. Sprawa jest dość skomplikowana dla laika takiego jak ja. Zarejestrowałem się kilka dni temu. A że nie znam angielskiego,i próby zalogowania wciąż mi się nie udają. To jak sobie poradzić z zakupem adpaka? Są filmiki objaśniające. Cóż z tego jak nie dzieje się nic mimo dokładnego wykonania wg instruktażu. Bardzo gorąco chcę rozpocząć tego rodzaju pracę. Niestety wygenerowane na moją stronę majlową jest nieprawidłowy i nie mogę się zalogować. już ccały miesiąc się trudzę i nic z tego. Keszlinki też mi się nie pokazują. Kilka dni temu udało mi się zalogować. Kilka kaszlinków udało mi się zaliczyć. Lecz póżniej już nie. miałem 24 godzinną przerwę z powodu 24 godzinnego dyżuru w pracy, a teraz nie mogę się zalogować,i nie wiem czy się od nowa rejestrować czy lepiej nie. Mogę dostać blokadę i co wtedy? To tyle na ten temat.

  • Najwięcej reklam CASH LINKS pojawia się w nocy (często pomiędzy godz. 2 a 4 w nocy)i część z nich utrzymuje się nawet do popołudnia, aczkolwiek część z nich znika z prostego powodu – reklamodawca wykupuje konkretną liczbę kliknięć/wejść na swoją stronę – np. 1000 i jak 1000 użytkowników Traffic Monsoon wyklika/oglądnie daną reklamę/stronę, to automatycznie system reklamę wyłącza.

   W ciągu dnia również te reklamy się pojawiają, ale już nie w takich ilościach, jak te w nocy – czasem jest to jedna, czasem kilka reklam, ale te „pojedyncze” reklamy trzeba od razu oglądać, jak się je zauważy, bo one bardzo szybko znikają.

   Kwestia problemu z logowaniem się do Traffic Monsoon – jeśli podał Pan w trakcie rejestracji inny adres e-mail niż adres założony w Gmail-u, to prawdopodobnie to jest przyczyną. W ty przypadku musi Pan osobiście wysłać wiadomość („Ticket”) do obsługi Traffic Monsoon z prośbą o zmianę adresu e-mail na inny (założony w Gmail-u). Ma Pan swojego sponsora i on/a jest od tego, żeby w takich kwestiach podstawowych Panu pomóc, także proszę się zwrócić do tej osoby.

   Zakładanie drugiego konta nie ma sensu, bo firma zbanuje Panu obydwa. Zresztą nie można logować się do 2 różnych kont w Traffic Monsoon z tego samego adresu IP, bo system automatycznie zablokuje to IP na 24 godz.

   Tutaj po zapisie na listę mailingową http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/Rejestracja-TrafficMonsoon.html otrzyma Pan dostęp do wszystkich materiałów, jak kupować pakiety i wszystko robić w Traffic Monsoon – odnośnie zakupu pakietów reklam – ja codziennie kupuje pakiety w taki sposób, jak pokazałem w wideo, więc nie ma takiej opcji, żeby coś było nie tak. Pan widocznie coś źle robi.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.