TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

TM Po Marcowym Przesłuchaniu w Sądzie Apelacyjnym

 

Mimo tego, że na fan page-u opublikowałem post 22 marca, jak wygląda sprawa po przesłuchaniu obydwu stron w Sądzie Apelacyjnym – nadal otrzymuję zapytania na email odnośnie tej kwestii, bo niektórzy z Was nie zaglądają na Facebooka, tylko na ten blog…

Więc to jest mój post z 22 marca:

post-shirley
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Co do tego można dodać? – 24 marca Shirley Scoville (matka Charlesa) umieściła na Facebooku ten post widoczny na zrzucie ekranu poniżej, z którego wynika, że prawnicy z SEC wypowiadali się przez 15 minut na przesłuchaniu, natomiast prawnikom Charlesa zostały tylko ostatnie 2 minuty na wypowiedź, zanim przesłuchanie zostało automatycznie zakończone.

post2-shirley

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nagranie przesłuchania można znaleźć tutaj i posłuchać sobie:
https://scovillelegaldefensefund.wordpress.com/court-documents/

…w ciągu tych kilku minut, prawnicy Charlesa zdążyli jedynie zaprezentować/odpowiedzieć jasno na 3 pytania/sprawy, czyli: czy w TM były oferowane instrumenty finansowe, czy instytucja SEC ma jakiekolwiek prawa do ponad 90% użytkowników z poza USA oraz czy platforma TM działała jako Ponzi.

Teraz trzeba czekać gdzieś do lata – prawdopodobnie w lipcu zostanie podjęta decyzja przez panel sędziowski, aczkolwiek nie spodziewałbym się tutaj jakichś dużych zmian, pozytywnej decyzji dla użytkowników, bo jeśli Sąd Apelacyjny w USA działa podobnie jak w Polsce, to prawdopodobnie będą podtrzymywać decyzję poprzedniego sądu.

Tak naprawdę dużych zmian na korzyść użytkowników (jeśli w ogóle nastąpią) oczekiwałbym na ostatnim etapie, czyli w Sądzie Najwyższym – myślę, że tam jest największa szansa na zmianę decyzji w sprawie. Tak więc pewnie jeszcze spokojnie z rok, albo dłużej sprawa będzie się ciągnęła.


-------------------------------------------------------------

3 Odpowiedzi do “TM Po Marcowym Przesłuchaniu w Sądzie Apelacyjnym”

 1. Adam MIchał pisze:

  To już jest Koniec,Nie ma już nic.Wysztko Stracone.Człowiek uczy się na błędach a najlepiej na swoich.

 2. Jan Wnukowicz pisze:

  Dla mnie Traffic Monsoon to wspaniały program w którym czułem jedność z ludźmi z całego świata, w którym zacząłem faktycznie zarabiać i mogłem się tym pochwalić.
  Uwierzyłem w internet, uwierzyłem w marketing, uwierzyłem w siebie, że mogę zacząć zarabiać w oparciu o swoje działanie i ryzyko. Nie kosztem innych, tylko swoimi pieniędzmi wypracowywać niewielki ale rosnący dochód.
  Znaleźli się jednak ludzie cwaniacy, którzy postanowili zachapać miliony zgromadzone przez członków TM. Nie zapracować, nie zarobić ale po prostu zachapać
  cudze pieniądze. Czy to się różni od kradzieży – chyba tylko nazwą.
  Krętactwa głoszone przez Pay Pal, SEO, Sędzinę i Syndyka wołają o pomstę do nieba. Kult pieniądza i zyski ponad wszystko przewróciły im w głowach takie proste odczucia jak przyzwoitość, uczciwość, solidarność, miłość bliźniego. Dla nich to puste słowa, dla nich liczy się tylko kasa. Dla tych ludzi odczuwam tylko jedno – o b r z y d z e n i e. Howgh

 3. Podziwiam Cię, że kiedy bym sobie nie o tym wszystkim nie przypomniała, do Ciebie zawsze można wejść i blog będzie aktywny, i będzie coś napisane.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.