TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Świadomość Użytkownika TRAFFIC MONSOON

 

W TRAFFIC MONSOON obecnie panują bardzo dobre „czasy” – firma i platforma reklamowa, rozwijają się bardzo dynamicznie (w niecały rok ponad 1mln nowych użytkowników/reklamodawców, wysoka pozycja w rankingu Alexa, jeśli chodzi o ogromny ruch na platformie, coraz większe dochody dla użytkowników i coraz więcej ludzi, którzy odmieniają swoje życie, dzięki TRAFFIC MONSOON – np. rezygnują z pracy etatowej, w której byli wykorzystywani).

 

Pamiętaj jednak, że:

1) Firma Traffic Monsoon nie gwarantuje nikomu konkretnych zysków/dochodów dziennych, miesięcznych itd.

2) Firma w ogóle nie gwarantuje, że otrzymasz jakikolwiek przychód, dzięki zakupionym pakietom reklam – dlaczego tak jest? …z prostego powodu – Traffic Monsoon dzieli się swoimi przychodami z użytkownikami, tak więc dopóki firma generuje sprzedaż usług reklamowych, to przychody są i dzięki temu użytkownicy również czerpią z tego zyski. Gdyby natomiast pojawiła się jakakolwiek nieprzewidziana sytuacja i sprzedaż spadłaby niemalże do zera, to automatycznie my (użytkownicy/reklamodawcy) nie otrzymujemy zysków.

Także nie traktuj zakupu pakietów reklam, jak otrzymania części udziałów w firmie, które gwarantują Ci w 100% otrzymanie zysku.

swiadomosc-traffic-monsoon

Wracając na chwilkę do pierwszego punktu – to, że firma nie gwarantuje konkretnych zysków dziennych, jest bardzo dobrym i uczciwym rozwiązaniem, bo jak już wiesz, nasze zyski są zależne od przychodów firmy, od sprzedaży usług reklamowych… Jest mnóstwo programów/fałszywych platform, które „gwarantują” ludziom zyski na poziomie 3%, 4%, 6%… dziennie, ale w dłuższej perspektywie czasu, NIE JEST TO MOŻLIWE, żeby przez cały czas na takim poziomie „firma” była wstanie naliczać zyski użytkownikom – wiele z tych pseudo-platform reklamowych, robi fałszywe naliczenia (widzisz zarobki na koncie, ale nie możesz ich wypłacić, bo masz mnóstwo różnych limitów).

…co prawda, przez większość czasu w Traffic Monsoon są naliczenia dzienne na poziomie ok. 2%, ale nie jest to „gwarantowany” przychód – ta wysokość naliczeń wynika z rzeczywistych wpływów pieniędzy za kupowane usługi reklamowe na konta firmy. Traffic Monsoon rozdziela przychody, które fizycznie ma na swoich kontach, a nie tworzy wirtualnych „wyobrażeń”.

 

Kreuj Świadomość w Użytkownikach…

Jeśli traktujesz TRAFFIC MONSOON poważnie (jako swój biznes, z którego chcesz czerpać zyski przez długie lata), warto jest postępować w określony sposób i uświadamiać osoby zaproszone przez siebie do współpracy, aby również tak postępowały, ponieważ sukces firmy i nasz, zależy w bardzo dużej mierze od naszego działania, a nie od samej firmy.

Tak więc, aby platforma reklamowa TRAFFIC MONSOON funkcjonowała  tak dobrze, jak teraz – przez długie lata, warto zaszczepić w umysłach naszych partnerów/poleconych od samego początku pewien schemat działania – jaki?

Przede wszystkim – przez cały czas wszyscy użytkownicy nastawieni nie tylko na reklamę swoich biznesów, produktów itp., ale głównie na zarabianie pieniędzy dzięki TRAFFIC MONSOON, po osiągnięciu ustalonego celu (konkretnych przychodów dziennych), powinni ok. 70% swoich zarobków przeznaczać ponownie na jakąkolwiek formę reklamy w TM, a do ok. 30% wypłacać sobie.

Po osiągnięciu zadowalających zarobków, warto kupować nie tylko kolejne pakiety reklam, dzięki którym powiększa się swój przychód, ale również inne formy reklamy, co przyczyni się do zwiększenia się rezerwy na kontach firmy, a co za tym idzie – do utrzymania stabilności wysokości dziennych przychodów oraz do zabezpieczenia finansowego firmy na ewentualne „gorsze czasy”.

Nawet jeśli nie planujesz aktywnie polecać Traffic Monsoon i ich usług – warto abyś powiedział/a o tym projekcie nawet tylko kilku osobom z swojego otoczenia, aby budować świadomość istnienia takiego projektu i możliwości, które daje. Nawet jeśli te osoby nie dołączą do Traffic Monsoon, ale tylko wejdą na stronę firmy i zapoznają się z informacjami, to już jest pomoc, bo zwiększa się ruch na stronie – mam na myśli tutaj efekt skali (jak setki tysięcy użytkowników w taki sposób postąpią, to każdego dnia będzie znacznie większy ruch na platformie Traffic Monsoon, a to z kolei wpłynie na jeszcze lepszą pozycję platformy w rankingu Alexa – jeśli platforma pojawi się kiedyś np. w pierwszej 10-tce w tym rankingu, to otworzą się przed firmą kolejne „drzwi”/możliwości – jeszcze więcej firm i ludzi działających w różnych biznesach, będzie zainteresowanych reklamą na platformie).

Warto stosować się do tych rad i uświadamiać nowe osoby, które do Was dołączają, aby również tak postępowały. Warto codziennie poświęcić nawet kilka/kilkanaście minut, aby coś zrobić w kierunku rozwoju firmy – umieścić ogłoszenie w portalu ogłoszeniowym, umieścić post na Facebooku, napisać artykuł na temat Traffic Monsoon i umieścić go na swoim blogu, stronie lub w portalu z artykułami do przedruku… Warto zrobić cokolwiek, co pozytywnie wpłynie na rozwój firmy – nawet jeśli to bezpośrednio nie wpłynie na zwiększenie Twojego dochodu, to warto to robić patrząc na ten biznes w długoterminowej perspektywie tak, aby firma uzyskała naprawdę wysoką pozycję na rynku reklamowym, bo to wszystko zwróci się Tobie/nam wszystkim z nawiązką.

 


-------------------------------------------------------------

2 Odpowiedzi do “Świadomość Użytkownika TRAFFIC MONSOON”

  1. Ryszard Boba pisze:

    Chciałbym podzielić swoją opinią w kontekście twojej publikacji Łukaszu.Zgadzam
    się z tobą całkowicie.I też wyrazić słowo, nie wolno podkopywać swojego biznesu,bo każdy powinien tak go postrzegać jako swój biznes.jeśli wszyscy
    będziemy dbać o swoje żródło, to na pewno będzie dawać pić nam wszystkim na długi czas.

  2. Sylwek Nalepa pisze:

    Jak wiadomo w takich programach 100% gwarantowanego zysku nigdy nie ma, patrząc jednak z perspektywy czasu na Trafficmonsoon jest to chyba najlepsza platforma jaka powstała do wymiany ruchu w internecie. Dlatego warto dbać nie tylko o swój interes, aby jak najwięcej wyciągnąć z tego projektu, ale (tak jak to świetnie opisałeś w artykule), dorzucić także coś od siebie wspierając TM.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.