TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Strona AdHitProfits Trzeci Dzień Nie Działa…

Po przejściu na stronę AdHitProfits https://adhitprofits.com można zobaczyć komunikat napisany przez właściciela programu. Charles Scoville napisał:

Wraz z moim programistą pracowaliśmy całą noc bez chwili snu nad przywróceniem/uruchomieniem systemu AdHitProfits. Jest problem z saldami kont użytkowników.

ahp-aktualizacja-danych

Początkowo myśleliśmy, że będzie to prosta operacja usunięcia nieuczciwych płatności i unieważnienia/zwrócenia wypłaconej kwoty.

Kłopot, którego doświadczyliśmy polega na tym, że niektóre udziały reklamowe osiągnęły już maksymalną wartość, a inne nie. Nie możliwe jest, aby dowiedzieć się jaka była wartość każdego z udziałów przed tym zdarzeniem (przed działaniem hakera).

Spodziewaliśmy się, że usunięcie określonej kwoty z wszystkich kont, a następnie dodawanie średniej do tych, które osiągnęły maksymalną wartość, spowoduje, że salda kont będą prawidłowe.
Jednakże średnia dla niektórych udziałów jest większa (tworzy wyższy stan salda niż wcześniej), a dla innych mniejsza (tworzy ujemne saldo z powodu wypłat poprzednich zarobków).

Sprawdzamy możliwości, jak rozdysponować środki w sposób jak najbardziej dokładny. Dopóki nie osiągniemy możliwie najbliższego prawdy stanu kont, musimy pozostać w trybie konserwacji (czyli strona musi być wyłączona).

Poprosiłem SolidTrustPay, by pomogli udowodnić naszym członkom, że mówię prawdę , aby pomóc ludziom uzyskać dodatkową pewność, że to zdarzenie miało naprawdę miejsce i staramy się rozwiązać ten problem tak szybko, jak to tylko będzie możliwe.  

SolidTrustPay potwierdziło, że członkowie AdHitProfits mogą dzwonić i poprosić o potwierdzenie, czy to zdarzenie rzeczywiście miało miejsce. Szczegółów STP nie będzie podawało, tylko potwierdzą, że takie zdarzenie miało miejsce i że pracują z nami w tej kwestii.

Kontakty telefoniczne do STP (kontakt w języku angielskim):

Darmowy Telefon: 877 801 1777
Darmowy Telefon:888 338 1119
INTL Phone:1 705 731 0908

albo kontakt mailowy

accountsmanager@solidtrustpay.com (obsługiwany przez panią o imieniu  Stella)

Nie wiesz czego dotyczy powyższy komunikat? – przeczytaj wcześniejszy wpis pt. Strona AdHitProfits Nie Działa? Co Jest Tego Powodem i w Jakim Celu Została Wyłączona?


-------------------------------------------------------------

FAP

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.