TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Strona AdHitProfits Nie Działa? Co Jest Tego Powodem i w Jakim Celu Została Wyłączona?

 

To co w ostatnim czasie można zaobserwować w przypadku AdHitProfits, są to wydarzenia/działania, które wynikają z lęków konkurencji AHP.

Od pewnego czasu mamy do czynienia z ludźmi, którzy za wszelką cenę próbują zniszczyć AdHitProfits podszywając się pod rzekomo niezadowolonych użytkowników, którzy tworzą ohydną atmosferę w Internecie wokół programu/firmy.

W ostatnich dniach ci ludzie posunęli się o krok dalej – jednego dnia do systemu AdHitProfits wpłynęła ogromna kwota pieniędzy, co okazało się później zwykłym oszustwem – wczoraj ta sytuacja powtórzyła się i znów wpłynęła niebagatelna kwota ponad 60 mln dolarów (kliknij poniższy obrazek, aby powiększyć):

ahp-screen

…w jakim celu ktoś to zrobił? Najprawdopodobniej w celu destabilizacji systemu i stworzenia ogólnej negatywnej opinii publicznej na temat AHP, żeby ściągnąć AdHitProfits w dół, żeby obecni użytkownicy odwrócili się od systemu AHP i przeszli do „lepszego” systemu.

„Zwykły użytkownik” może powiedzieć: „AdHitProfits idzie na dno, bo zarobki poleciały mocno w dół w stosunku do tego, co było miesiąc temu”.. i tak niestety wiele osób mówi/pisze w Internecie, ale ci ludzie nie widzą żadnych innych aspektów poza zarobkiem. Dla niektórych osób obecny zarobek jest jedynym wyznacznikiem tego, czy dany biznes ma sens, czy nie.

…tak naprawdę mimo, że nie widać tego obecnie po naszych zarobkach, AdHitProfits mocno się rozwija i umacnia swoją pozycję na rynku reklamy – AdHitProfits obecnie ma korzystniejszą ofertę reklamową w niszy „zarabianie online”  niż nawet tacy giganci jak Facebook, czy Google AdWords. Strona AdHitProfits generuje wysokiej jakości ruch, co przekłada się na zyski reklamodawców,  którzy promują swoje produkty lub inne biznesy, w których działają.

To co się dokonało w ciągu kilku mies. od powstania programu i co się nadal dokonuje w kwestii rozwoju AHP, można zobaczyć w rankingu Alexa: http://www.alexa.com/siteinfo/adhitprofits.com – jest to jasny i wiarygodny obraz tego, jak wygląda kwestia rozwoju AHP.

Jeśli ktoś pisze w Internecie, że AHP idzie na dno to jest albo totalnym pesymistą albo ignorantem, któremu nie chce się poświęcić swojego czasu, żeby zapoznać się przynajmniej z podstawowymi inf. na temat zasad funkcjonowania programu.. albo też człowiekiem złośliwym, któremu rzeczywiście zależy na zniszczeniu programu…

Zjawisko Powstawania „Grzybów Po Deszczu”

Zwróć uwagę drogi czytelniku na jedną rzecz – na zjawisko, które ma miejsce od ok. 2 miesięcy. Jak tylko AdHitProfits „wybił się na szczyt” w bardzo krótkim czasie, niedługo później rozpoczął się proces tworzenia kopii programu przez innych ludzi. Obecnie średnio raz na kilka dni widzę w Internecie nowy program, który chce skopiować AHP.

Rożnica pomiędzy tymi nowymi programami, a AdHitProfits jest z pozoru niewielka, a jednak ma w mojej opinii ogromne znaczenie – w AdHitProfits mamy konkretnego, poważnego i uczciwego człowieka, którym jest właściciel firmy i programu Charles Scoville. Nie ważne, czy są lepsze, czy gorsze dni w AHP – ten człowiek po prostu jest. Doradza, pomaga, prowadzi 5 dni w tygodniu webinary. Ma jasną wizję swojego celu związanego z rozwojem AdHitProfits, którą po prostu realizuje bez względu na bełkot złośliwych ludzi…, mówi jasno i uczciwie o kwestiach, które mają miejsce w AHP, nie obiecuje „złotych gór”, ale skupia się na mocnych stronach programu.Dla mnie największą wartością w tym programie jest właśnie Charles – nie piękną grafika na stronie, czy piękne obietnice dawane przez nie wiadomo kogo, ale konkretny człowiek, który podobnie jak ja, uparcie dąży do osiągania swoich celów. I jestem przekonany, że Charles to po prostu zrobi.

W nowych programach tego nie ma – w większości z nich nie wiadomo nawet kto jest twórcą/właścicielem kopii – ci ludzie nawet swojego zdjęcia i prawdziwego imienia oraz nazwiska na stronie nie umieszczą, tylko posługują się pseudonimami. Zadaj sobie pytanie jaki sens ma współpraca z ludźmi-widmami. Skoro człowiek rozwija projekt na skalę globalną, a boi się ujawnić swoje prawdziwe imię i nazwisko to coś jest tutaj nie tak jak być powinno (nie wspominając o tym, że żadna firma nie reprezentuje takiego programu)…

ahp-aktualizacja

Wracając do tematu tego wpisu…

AdHitProfits znów zacznie działać, jak tylko programista upora się z wszystkimi kwestiami, które spowodował oszust (AHP w porozumieniu z procesorami płatniczymi, musi wycofać nienależne wypłaty, które zlecili niektórzy użytkownicy w ost. dniach, muszą zostać przywrócone prawidłowe stany naszych kont w programie..). Przypuszczalnie program zacznie działać dzisiaj (poniedziałek 22.07.2013), aczkolwiek nie jest to na 100% pewne.

Zaglądaj czasem na Fan Page pod adresem: http://www.facebook.com/AdHitProfitsLukaszGaluszka ponieważ niektóre inf. umieszczam tylko na Fan Page-u, a na blogu nie.

 

Nowości w AdHitProfits

Oprócz nowej, świetnej formy reklamy, która została dodana do programu kilka dni temu (opiszę ją dokładnie wkrótce na tym blogu – znajdziesz ją pod nową zakładką, która się pojawi), zostały wprowadzone nowe banery reklamowe. Tak więc jeśli promujesz AdHitProfits to możesz ich już używać:

468×60
https://adhitprofits.com/data/aptools/uyd84ko38326.gif
https://adhitprofits.com/data/aptools/1cco20eqq4sd.gif
https://adhitprofits.com/data/aptools/cuto8sh80598.gif

125×125
https://adhitprofits.com/data/aptools/izhq9gpcoxuw.gif
https://adhitprofits.com/data/aptools/e9p1yagjr7ra.gif
https://adhitprofits.com/data/aptools/ypkcxjlcailk.gif

250×250
https://adhitprofits.com/data/aptools/or7yc3c33hyg.gif
https://adhitprofits.com/data/aptools/rendosk5buzc.gif
https://adhitprofits.com/data/aptools/ojuwsumen1cu.gif

728×90
https://adhitprofits.com/data/aptools/mg73i31by5zs.gif
https://adhitprofits.com/data/aptools/ui4f6rr38b5r.gif
https://adhitprofits.com/data/aptools/zxfs988ma9ba.gif

 

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki:


-------------------------------------------------------------

FAP

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.