TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Stały Dochód w Traffic Monsoon. Etap Drugi

 

Pierwszego sierpnia 2015, napisałem w artykule pt. „Jak Zarabiać $3 Co Godzinę Automatycznie?” o swoim planie związanym z wypłatami. Przez 3,5 miesiąca działałem, aby zbudować sobie stałe źródło dochodu w TRAFFIC MONSOON, a w sierpniu przyszedł czas, aby rzeczywiście ten dochód zobaczył „światło dzienne” (a raczej moje konto bankowe) :).

Tydzień temu w poniedziałek, zleciłem pierwszą wypłatę na ponad $85 (po odliczeniu opłaty 2%, otrzymałem ponad $83) – dzisiaj na $102 (otrzymałem na PayPal $99,96).

traffic-monsoon-wyplata-paypal

 

W swoim planie, zakładałem zlecanie wypłat na min. $80 3-4 razy w miesiącu (co dawałoby mi miesięcznie kwotę dochodu ok. 1152zł) i jest dobrze, a nawet bardzo dobrze, bo:

– po pierwsze, w ciągu tygodnia mimo wypłaty, zwiększyłem sobie liczbę aktywnych pakietów o ok. 10

– po drugie, naliczenia godzinne wzrosły z $3 do ponad $4 (24 godz. na dobę)

– po trzecie, zwiększyłem kwotę wypłaty z ponad $85 do $102

…i te trzy elementy/wskaźniki, z tygodnia na tydzień powinny rosnąć, czyli we wrześniu dochód będzie prawdopodobnie znacznie wyższy niż w tym miesiącu.

Traffic-Monsoon-Pakiety-reklam

 

A Ty nadal się zastanawiasz, czy działać, czy nie? – jeśli tak, to marnujesz czas tak samo, jak ja zmarnowałem miesiące od października 2014 do kwietnia 2015…

Idealną sytuacją w Traffic Monsoon jest taka sytuacja, kiedy Twój przychód stale wzrasta, Twój dochód z miesiąca na miesiąc jest coraz wyższy, a Ty poświęcasz mniej więcej tyle samo czasu na ten biznes, co wcześniej albo nawet mniej… i jest to jak najbardziej możliwe…

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

===> ZOBACZ JAK DOŁĄCZYĆ DO TRAFFIC MONSOON 

 


-------------------------------------------------------------

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.