TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Przydatne Funkcje w Ad Hit Profits

 

W systemie AdHitProfits możesz znaleźć bardzo przydatne funkcje, których celem jest:

  • Vacation – funkcja, dzięki której nie musisz oglądać wymaganych 10 reklam dziennie, a zyski i tak będą naliczane na Twoim koncie w AHP. Funkcję tę możesz wykupić na min. tydzień lub na wiele tygodni. Koszt $25 za tydzień
  • Pay it Forward – funkcja, dzięki której możesz kupić udziały reklamowe dla innych osób (znajomych, rodziny itp.) bezpośrednio ze swojego konta w AHP
  • Pay it Forward Vacation Mode – dzieki tej funkcji, możesz wykupić innym użytkownikom „wakacje” (pierwsza opcja), dzięki czemu nie będą musieli oglądać reklam przez tydzień, dwa, trzy… Koszt taki sam jak przy pierwszej opcji ($25 za tydzień)
  • Auto-Repurchase – funkcja, dzięki której system automatycznie wykupuje udziały reklamowe jak tylko zgromadzi się na konice w AHP kwota na min. jeden udział reklamowy. Koszt to $1 od każdego wykupionego przez system udziału

Opcja Vacation przydatna jest jak musisz gdzieś wyjechać i nie będziesz mieć przez ten czas dostępu do Internetu. Jak zarabiasz już min. kilkadziesiąt dolarów dziennie to szkoda byłoby stracić potencjalne zyski. Tak więc wykupujesz w takim przypadku opcję za $25 za tydzień i system nalicza Ci zyski co 30 minut (w takim przypadku pasowałoby również od razu wykupić opcję Auto-Repurchase).

 

Jak opłacić opcję Vacation?

Po zalogowaniu się do systemu AHP, obok tabeli z inf. o Twoich zarobkach, kliknij w przycisk oznaczony na obrazku:

funkcja-vacation

Następnie wypełnij formularz:

vacation-ahp.2

Przy Numbers of Weeks wpisujesz liczbę tygodni, na ile chcesz wykupić tę opcję, przy Select Processor wybierasz sposób płatności (procesor płatniczy lub płatność z konta w AHP). Na końcu kliknij przycisk Preview, system pokaże podsumowanie, ile łącznie zapłacisz:

vacation-ahp-3

Kliknij przycisk Pay Now i to wszystko (jeśli wybrałeś/aś płatność z konta w AdHitProfits – jeśli ma to być płatność z procesora płatniczego to system przeniesie Ciebie do strony logowania do procesora, tam musisz wpisać swój PIN z procesora lub hasło zabezpieczające, potwierdzić i płatność zostanie dokonana).

 

Jak Opłacić Funkcję Auto-Repurchase?

Kliknij przycisk:

repurchase

Teraz na dole strony kliknij Activate

repurchase2

Na samym końcu, musisz potwierdzić, że wyrażasz zgodę z zasadami odnośnie faktu, że za każdy zakupiony udział system pobierze $1 opłaty:

repurchase3

Tę funkcję aktywujesz bezterminowo – w każdej chwili możesz ją wyłączyć.

Funkcja Pay It Forward, Czyli Jak Kupić Udziały Reklamowe Innemu Użytkownikowi?

Najpierw w panelu bocznym po lewej stronie, kliknij link Pay It Forward:

PIF

Następnie uzupełnij formularz według wzoru i kliknij przycisk Preview:

PIF-ahp

Teraz zobaczysz podsumowanie, ile zapłacisz za udział/udziały wysyłane do innego użytkownika:

PIF2

Jeśli wybrałeś/aś konto AHP jako sposób płatności to wystarczy, że klikniesz przycisk Pay Now i płatność zostanie dokonana. Jeśli zaznaczony zostanie któryś z procesorów płatniczych to system odeśle Ciebie do strony procesora, gdzie trzeba będzie się zalogować, później wpisać PIN (w przypadku PAYZY) lub drugie hasło (w przypadku SolidTrustPay) i potwierdzić płatność.

W przypadku funkcji Pay it Forward Vacation Mode, procedura jest praktycznie taka sama taka sama, także na pewno sobie poradzisz..

 

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki:


-------------------------------------------------------------

FAP

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.