TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Przesłuchania w Sądzie Wystartowały 1 Listopada. TM vs SEC

Pod koniec lipca 2016, kiedy PayPal (bezprawnie przetrzymujący przez ok. pół roku większość pieniędzy Traffic Monsoon i naszych…) zaczął w końcu uwalniać środki i użytkownicy mieli nadzieję, że w końcu wszystko wróci do normy – pojawia się „król” S.E.C., który wnosi pozew do sądu przeciwko TRAFFIC MONSOON i założycielowi, bo rzekomo firma ta jest piramidą finansową. Na zlecenie sądu, pani syndyk (Peggy Hunt) przejmuje majątek prywatny i firmowy założyciela firmy (Charles Scoville) oraz zleca firmie współpracującej z nią (bez zalecenia sądu) wyłączenie platformy reklamowej TRAFFIC MONSOON… 

Kolejne miesiące, to „odbijanie piłki” przez adwokatów obydwu stron w postaci dokumentów, do których miała wgląd sędzina Jill N Parish zajmująca się sprawą i które można tutaj znaleźć: http://dm.epiq11.com/#/case/traffic/info …i tak praktycznie do końca października 2016.

traffic-monsoon-syndyk

W Końcu Coś Ruszyło…

W końcu rozpoczęło się oczekiwane przesłuchanie (1 listopada 2016) w sądzie dwóch stron, czyli oskarżyciela w postaci S.E.C. , ich adwokatów, świadków oraz w postaci właściciela TRAFFIC MONSOON, obrońców w postaci adwokatów współpracujących z Charlesem i świadków w postaci użytkowników TRAFFIC MONSOON.

Wszyscy mieliśmy nadzieję (łącznie z właścicielem TM i osobami, które poleciały do USA go wspierać), że 1 listopada będzie już wiadomo, w którą stronę wszystko pójdzie – czy sędzina oddali sprawę z sądu (czyli wygrywamy), czy też będzie proces sądowy (który może trwać miesiące, albo lata…).

Okazuje się, że pierwsze przesłuchanie, to dopiero początek…

Po Pierwszym Przesłuchaniu w Sądzie…

Poniżej umieszczam tłumaczenie wiadomości od Charlesa po pierwszym przesłuchaniu – nie jest to tłumaczenie „słowo w słowo”, ale najważniejsze rzeczy.

charles-scoville-sec

**********POCZĄTEK*************

S.E.C. zmarnował naprawdę dużo czasu, było kilka godzin zeznań, które w zasadzie nigdy nie koncentrowały się na najważniejszych aspektach sprawy. Czego doświadczyliśmy dzisiaj… to to, że „gwiazda” S.E.C. adwokat Daniel Wadley, nie ma pojęcia w rzeczywistości, czym jest Traffic Monsoon i w zasadzie próbuje nabrać sędzinę Jill Parish. Daniel Wadley chce, aby sędzina uwierzyła, że ponzi płaci ludziom ze sprzedaży.

Przedstawiciel S.E.C. Daniel Wadley przekręca definicje, przekręca szczegóły, przekręca fakty i w zasadzie ignoruje, co było napisane na stronie Traffic Monsoon.

Ich gwiazda, Peggy Hunt (syndyk), twierdziła, że nie wie prawie nic o tym, co było napisane na stronie i otrzymała tak wiele nieprawidłowych faktów i liczb – S.E.C. musiał poprawiać ją wielokrotnie w jej własnych zeznaniach.

Ponzi = pozyskiwanie inwestorów do płacenia wcześniejszym inwestorom… w celu zaspokojenia „kredytu”. To jest klucz.

Jeśli płacisz ludziom z pieniędzy już otrzymanych ze sprzedaży usługi i wynagradzasz ich z tamtych pieniędzy, kiedy klikają reklamy… to nie jest ponzi. W jak głupi sposób myśli S.E.C., że próbuje przekazać tę definicję sędzinie za pośrednictwem świadka takiego, jak np. Peggy Hunt, która niczego nie pamięta, która nie ma pojęcia o tym, że kampanie banerowe 728×90 kosztujące „minimum” $100, kupujący może otrzymać za $50 (w ramach zakupionego pakietu reklam) i jest różnica w oferowanych usługach z targetowaniem na dany kraj…

S.E.C. zmarnował dużo czasu i w zasadzie mało było dyskusji na temat, czy Traffic Monsoon rzeczywiście jest schematem ponzi lub inwestycją. Reszta dnia była niemal bezcelowa. 

Nie mogę uwierzyć w to, jak dużo czasu S.E.C. dzisiaj zmarnował. To pokazuje jak starają się wszystko przekręcić i z półprawd stworzyć rzeczywistość. Peggy jeszcze raz powiedziała, że nie wiedziała, co to jest „EVP international”, chociaż zrzut z ekranu został do niej wyraźnie dostarczony i mogła założyć konto w Payza dla siebie, wybrać opcję „add funds by wire transfer”, znaleźć instrukcje, że aby dodać środki do Payza, są one wysyłane do „EVP international”. Dopóki ona może weryfikować ten pojedynczy fakt, jest niechętna, aby dostarczyć mi pieniądze „na jedzenie”. Ale fakty zostały dostarczone do niej. Kiedy została zapytana, czy wie, co to jest „EVP international” (w trakcie kiedy przeglądała tamten zrzut z ekranu), powiedziała, że nie wie. Nie do wiary. Przekręcanie prawdy i kłamanie, przekroczyło granicę.

payza-screen

S.E.C. naprawdę nie dba o życie ludzi, jakiego doświadczają przez przeciąganie tej sprawy w nieskończoność. To jest bardzo jasne. Oni są bardziej zainteresowani swoimi karierami, tym, żeby dobrze wyglądać w oczach znajomych i ludzi, z którymi są spokrewnieni, niż faktem, że ludzie cierpiący, potrzebują szybszego rozwiązania. Oni dbają bardziej o wspinanie się po szczeblach korporacyjnej drabiny, niż o zamartwianie się o ochronę ludzi. Oni naprawdę dbają tylko o siebie… tak mocno zajęci własnym życiem…

**************KONIEC*****************

Ta wiadomość Charlesa, potwierdza tylko to, o czym pisałem początkiem sierpnia w artykule pt. „Czy SEC Celowo Wrabia Traffic Monsoon…?” – czyli o tym, że ci ludzie nie mają zielonego pojęcia o funkcjonowaniu platformy Traffic Monsoon i że bezczelnie kłamią (pokazałem to na podstawie jednego z ich dokumentów)…

Jutro 3 listopada jest drugie przesłuchanie w sądzie o godz. 9  rano (czyli w Polsce jest to chyba 16 albo 17 godzina) – wygląda na to, że do końca listopada tych przesłuchań może być jeszcze kilka, że do końca tego miesiąca będą „zbierane argumenty” po czym sędzina Jill N Parish podejmie decyzję (tak przynajmniej wynika z inf. przekazanej przez jednego z liderów, który był na wczorajszym przesłuchaniu), aczkolwiek może się to w każdej chwili zmienić i być może decyzja zostanie podjęta o wiele szybciej…

…a tak się walczy z S.E.C. (liderzy z UK w sądzie w koszulkach z logo TRAFFIC MONSOON)…

 liderzy-trafficmonsoonPRAWDA wygra! – jest to tylko kwestia czasu… Przedstawiciele instytucji rządowej S.E.C., od samego początku w sprawie TM, strzelają sobie w stopy i kolana – czasy ich obłudy, kłamstw, krętactwa zakończą się. Tak samo, jak czasy „ekspertów” i hejterów, obrzucających błotem Traffic Monsoon, właściciela i wszystkich ludzi, którzy pomagają… 

Trzymaj kciuki za TM jutro! Wygrana powoli się zbliża!

Są ludzie, którzy nie poddadzą się dopóki sprawiedliwość nie ujrzy światła dziennego (bez względu na to, ile czasu będzie to trwało)…

PS. Bardzo ciekawe czasy mamy, kiedy to oszuści i złodzieje, oskarżają uczciwych ludzi o oszustwa…

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki:


-------------------------------------------------------------

7 Odpowiedzi do “Przesłuchania w Sądzie Wystartowały 1 Listopada. TM vs SEC”

 1. Bartek Grandowski pisze:

  Coś czuję że wygraną mamy w kieszeni.

 2. Adrian pisze:

  Obawiam się że sprawa może się ciągnąć latami aż wyzerują albo uszczuplą konto TM w stopniu który nie pozwoli się już podnieść firmie.

  Osobiście źle to widzę ale obym się mylił , do sądu się chodzi po wygraną a nie po sprawiedliwość.

 3. Maciej Kowal pisze:

  Czy w wypadku wygrania sprawy sądowej będzie to miało wpływ na wygraną z PayPalem, aby uwolnili środki? Drugie pytanie czy w przypadku wygrania sprawy sądowej są inne instytucje jak SEC które mogą sie zając TM? Czy może być to ostateczne zwycięstwo i więcej przykrych niespodzianek by nie było? Trzecia sprawa, czy coś się zmieni w TM po zakończeniu sprawy sądowej bo pamiętam że jak SEC od razu wytoczył oskarżenia to Scoville mówił coś o rozmowie z ludźmi z SEC i że coś tam rozmawiali że w TM coś się zmieni w działaniu. Czy te obietnice zmiany są aktualne czy już nie?

  • PayPal chyba uwolnił wszystkie środki (nie wiem na 100%) z tym, że zostało ich mniej, niż zamrożona kwota, bo PP wypłacił ludziom trochę pieniędzy w ramach zakładanych sporów (czego nie powinien robić…) – jeśli coś zostało na PayPal-u, to ma to zapewne syndyk.
   Odnośnie instytucji – po wygranej TM, raczej już nie powinno być żadnych „niespodzianek” ze strony instytucji, aczkolwiek „gwarancja” jest taka sama, jak we wszystkim w życiu – czyli żadna.
   Nie znam aż tak dobrze rynku amerykańskiego w kwestii instytucji… – w Polsce przeciętny „Kowalski” wie głównie o istnieniu ZUS-u, Urzędu Skarbowego, Urzędów Gmin, ale o istnieniu wielu innych nie ma zielonego pojęcia. Przypuszczam, że w USA może być podobnie – możemy o czymś nie wiedzieć…
   W kwestii zmian w funkcjonowaniu TM – raczej nie będzie… To była na początku ściema ze strony S.E.C., że niby chcą się dogadać z Charlesem i jak dokona pewnych modyfikacji w systemie, to prawdopodobnie TM, będzie mogło nadal działać… To były głupie zagrywki ludzi z S.E.C. – jeśli sędzina odrzuci oskarżenia S.E.C. w ramach przesłuchań, to raczej żadne zmiany nie będą musiały zostać wprowadzone (to o czym wspominali na samym początku ludzie z S.E.C., byłoby samobójstwem dla TM, gdyby Charles wprowadził zmiany, o których mówili)…

 4. Adrian Baziak pisze:

  Szacun wszystkim,
  osobiście zainwestowałem w pakiety reklamowe TM półtoraroczne oszczędności i „nie zdążyłem” jeszcze nic wypłacić,a perspektywy czasu patrząc jak toczą się koleje losu założyciela i wszystkich użytkowników TM powiem zdecydowanie i ostatecznie – CIESZĘ SIĘ ŻE DOŁĄCZYŁEM DO TM nawet jeżeli miałbym niczego nie odzyskać.
  Liderzy tacy jak Łukasz tutaj rozsądnie radzili, aby wykorzystywać środki nie konieczne do przeżycia, nie wspominając o zadłużaniu się na poczet TM i zaryzykowałem jedynie rzecz ryzyka wartą. Ponadto rzeczą wartą jest BYCIE CZĘŚCIĄ tego zjawiska, którego jesteśmy właśnie świadkami, stojąc po słusznej stronie w godnej i honorowej postawie, na dobre czy złe.
  Pieniądze nie są wartością samą w sobie – ludzie są.
  To, czego dokonują ludzie wierni TM, czyli „prawdziwe” środowisko działaczy w służbie społeczności TM, jest wartością dla której opłacało się stać częścią całej tej historii nawet jeśli po „przegranej stronie” – ale za to właściwie postępującej, w postawie prawdy i życzliwości względem siebie nawzajem.
  Zwycięstwem jest tutaj żarliwa i szlachetna postawa przykładnych członków TM – osiągane już teraz, poprzez świadectwo dawane czynami i zachowaniem wobec „publiczności”.
  Porażką jest błędnie ukierunkowana nienawiść płynąca z ignoranctwa i podatności na manipulację wynikających z lenistwa i ograniczenia.
  Szacunek Łukasz Gałuszka, szacunek Sunil Patel, szacunek AKTYWNI I SEMPER FIDELIS Użytkownicy i Supporterzy TM,
  Adrian.

  • Marek Woda pisze:

   Adrian
   W przeciwieństwie do Ciebie ja zakupiłem pakiety reklamowe aby reklamować swoją firmę.Miałem kilka kliknięc w baner i każde kliknięcie sprawiało mi radość.TM -to jest dobry sposób na reklamowanie swojej działalnośći,poprzez polecanie klient zostaje przy Tobie.Sprawa się wyjaśni i będziemy dalej robić zakupy,polecać i w ten sposób rozwijać swoje firmy.Przy okazji dziękuje Łukaszowi za prowadzenie takiego Bloga.Pozdrawiam
   Marek

 5. Patryk Olszewski pisze:

  Miejmy nadzieje, że sprawa sie rozwiąże jezeli SEC przekręca informacje to sąd na podstawie zebranych dowodów sam powinien dojsc do prawdy.
  Sprawa toczy sie o poważne pieniądze wiec sad nie moze pozwolic sobie na bledy tylko pytanie ile czasu bedzie potrzebowac.
  Dziekuje Łukasz za to ze nie odpuściłeś. Twoje artykuły sa bardzo pomocne.
  Pozdrawiam!

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.