TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Procesor Płatniczy EGO PAY Znów Niedostępny w AdHitProfits

Użytkownicy AdHitProfits, którzy korzystają z usług tej platformy reklamowej, zapewne już zdążyli się przyzwyczaić do zmian w kwestii procesorów płatniczych, bo było ich sporo od początku funkcjonowania AHP.

Jakiś czas temu znów zniknął z AdHitProfits procesor płatniczy EGO PAY – dlaczego? Nie wiem. Nie wiadomo też, czy jest to chwilowe, czy na stałe. Procesor ego-pay

W każdym razie obecnie można używać tylko 2 procesorów płatniczych do dokonywania płatności (SolidTrustPay i PayPal), ale trzeba pamiętać tutaj o tym, że te dwa procesory są dostępne jako „środek płatniczy” w przypadku większości opłacanych kampanii reklamowych, za wyjątkiem pakietów reklam po $10 i po $45, dzięki którym możesz otrzymywać część z generowanego przychodu od sprzedaży usług reklamowych w AHP – za te pakiety można płacić tylko pieniędzmi z procesora płatniczego SolidTrustPay.

Tak więc jeśli zależy Ci tylko i wyłącznie na reklamowaniu się za pośrednictwem AdHitProfits – wystarczy Ci procesor płatniczy PayPal (albo SolidTrustPay), natomiast jeśli chcesz korzystać z możliwości, które daje Ci zakup pakietów po $10 i po $45 – musisz mieć konto w procesorze płatniczym SolidTrustPay.

Jak wygląda obecnie kwestia zarobków w AdHitProfits?

Jeśli chodzi o zarobki generowane w ramach pakietów reklam po $10 i po $45 (czyli podział przychodów generowanych ze sprzedaży usług reklamowych), to są one nadal dość marne, chociaż w ostatnich dniach można było zaobserwować ich wzrost.

Czyli nadal tak naprawdę, największe pieniądze w AdHitProfits można zarobić, zapraszając do AHP reklamodawców (ludzi, którzy poszukują taniego źródła ruchu do swoich stron, blogów, ofert..) – bo od każdego zakupu dokonanego przez osoby, które zaprosisz do AHP, otrzymasz 10% prowizji.

…i oczywiście Ty również możesz korzystać z usług reklamowych platformy reklamowej AdHitProfits i pozyskiwać subskrybentów, partnerów lub klientów do innego biznesu, w którym działasz lub który prowadzisz.


-------------------------------------------------------------

FAP

2 Odpowiedzi do “Procesor Płatniczy EGO PAY Znów Niedostępny w AdHitProfits”

  1. Wojciech Rątczak pisze:

    Witam,

    Z tego co wyczytałem, aby zweryfikować konto STP muszę przez niego kupić pakiet reklamowy. Pytanie tylko czy mogę do tej czynności wykorzystać część pieniędzy z konta STP i część z konta AHP?

    • Prawdopodobnie można tak zrobić, aczkolwiek nie mam tutaj 100% pewności, także dla pewności według mnie lepiej byłoby w całości z STP zapłacić za cokolwiek w AHP – najtańsza kampania reklamowa np. Done For You Traffic kosztuje $5, także nie są to jakieś spore koszty