TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Prawdziwa Formuła Zarabiania Pieniędzy Online

 

W styczniu 2013 Charles Scoville (właściciel AdHitProfits) nagrał webinar, któremu nadano tytuł „True Formula For Earning Online” (Prawdziwa Formuła Zarabiania Online) – jeśli znasz język angielski, to możesz zobaczyć to nagranie tutaj:

Oczywiście tematem przewodnim nagrania jest reklama. To wideo zainspirowało mnie do stworzenia tego wpisu…

 

Jeśli budujesz swój biznes w Internecie lub planujesz to zrobić, to:

Co z tego, że masz utworzoną stronę, blog lub sklep?

Co z tego, że masz świetny produkt?

…jeśli nikt lub niewiele osób o nich wie…

 

Reklama jest pewnego rodzaju napędem/paliwem w Twoim biznesie online i bez niej niczego nie zbudujesz.  Oczywiście jest tysiące metod bezpłatnej reklamy swojego biznesu w internecie, ale „bezpłatna reklama” = sporo pracy i poświęconego czasu i z reguły na efekty trzeba czekać dłużej niż w przypadku płatnej reklamy.

Płatna reklama może w dużym stopniu przyspieszyć rozwój Twojego biznesu i zaoszczędzić sporo Twojego czasu, ale z kolei musisz mieć pieniądze  na kampanie reklamowe.

Jest sporo serwisów oferujących możliwość reklamowania się w sieci, które mają ustalone limity na kampanie reklamowe – czyli np. musisz wydać min. kilkaset dolarów lub $1000 na start, gdzie tak jak wszędzie – nie masz żadnej gwarancji, czy ta kampania reklamowa przyniesie Ci zwrot z inwestycji.

…i w tym przypadku platforma reklamowa AdHitProfits daje użytkownikom o wiele większe szanse na zaistnienie w Internecie, bo możesz wystartować z kampaniami reklamowymi już od $5 (bez górnej granicy).

Drugi bardzo ważny pozytyw, to fakt, że AdHitProfits nie tworzy chorych zasad i ograniczeń, co możesz reklamować na tej platformie – jeśli korzystasz z Google AdWords lub reklamujesz się na Facebooku, to zapewne wiesz, że oni nie cierpią biznesów MLM (marketing wielopoziomowy) i jak stworzysz kampanie reklamowe odsyłające do tego typu biznesów, to kampania zostanie odrzucona, a po kilku próbach Google AdWords zawiesi Ci konto na stałe (Facebook również może to zrobić).. 

…jeśli chcesz, aby Twoja reklama docierała np. tylko do Polaków – to w AHP masz możliwość utworzenia targetowanych kampanii reklamowych..

 

Po co się reklamować w Internecie?

Dzięki reklamie w Internecie przede wszystkim:

– budujesz swoją markę

– pozyskujesz klientów na swoje produkty lub produkty oferowane w ramach biznesu, w którym działasz

– tworzysz bazę subskrybentów, z którymi budujesz relacje i którzy w przyszłości stają się Twoimi klientami lub partnerami w danym biznesie

…budujesz własny biznes (np. w oparciu o inny)

 

Wielu ludzi żyje w jakimś dziwnym, ekstremalnym świecie błędnych wyobrażeń, którym wydaje się, że wystarczy zarejestrować się do danego biznesu + ewentualnie zapłacić jakiś wymagany abonament albo wykupić wymagany produkt i reszta sama się za nich zrobi.. że biznes sam się dla nich zbuduje albo co jest najciekawsze – że „sponsor” w danym biznesie za nich wszystko zrobi.

Tak naprawdę NIE MA DROGI NA SKRÓTY. Jeśli chcesz zbudować swój biznes, to musisz poświęcić sporo czasu na naukę nowych rzeczy, trochę pieniędzy na inwestycje w dany biznes, ale biznes sam za Ciebie nie zbuduje się. I bez reklamy, nie zbudujesz biznesu. 

Proste jest jedynie jedno stwierdzenie – jeśli masz pieniądze, możesz zaoszczędzić sporo czasu na reklamowaniu siebie i swojego biznesu – jeśli ich nie masz, to musisz poświęcić sporo czasu – klienci/partnerzy sami do Ciebie nie przyjdą.

Ja np. od dobrych kilku mies. wszystkie zarobione pieniądze w AdHitProfits przeznaczam  na kampanie reklamowe na tej platformie reklamowej. Promuję zarówno swoje blogi, konkretne biznesy, w których działam, strony landing page, jak również swoją firmę i sklep www.allego.sklepna5.pl 

Jedni ludzie narzekają na AHP, skupiają się tylko na negatywach, że nie można zarobić itp.,  a ja po prostu korzystam z usług reklamowych AHP, przekształcając wszystkie zarobione pieniądze w ruch, który daje mi klientów, subskrybentów… Skupiaj się zawsze na pozytywach, a nie na „brakach”..

Jeśli dana reklama „nie działa” dla Ciebie, to musisz coś zmienić – albo treść reklamy albo grafikę… lub też np. ofertę reklamowanego produktu – musisz cały czas testować, testować, testować… 

Systemy „Push Button”

…czyli kliknij przycisk, a pieniądze będą się same dla Ciebie zarabiały :)

Ludzie którzy nie mają doświadczeń w kwestii zarabiania w Internecie i poszukują jakiegoś dobrego dla nich rozwiązania, często zaczynają swoje działania od tego typu systemów, gdzie jest mówione, że wystarczy wykupić dany system, kliknąć jeden przycisk, a system wszystko za nich zrobi… pozyska potężny ruch do ich biznesu, który z kolei zostanie przekształcony na prowizje, sprzedaże, rejestracje, zyski…

Tak jak wcześniej wspomniałem – nie ma drogi na skróty. Zamiast tracić lata swojego czasu na tego typu programy, skup się na jednym lub max. kilku konkretnych biznesach i buduj je od podstaw przez najbliższe lata.

Jaka będzie różnica?

Na systemy typu „push button” stracisz kilka lat, pieniądze oraz zaufanie ludzi i zostaniesz z ogólnym bilansem zerowym lub na minusie.

W budowę solidnego biznesu/biznesów zainwestujesz lata swojego czasu i trochę pieniędzy, ale po tych kilku latach zobaczysz konkretne rezultaty zarówno w swoim rozwoju osobistym, jak również w portfelu, a także zbudujesz grupę partnerów, którzy chcą z Tobą współpracować.  Ten wysiłek jest zdecydowanie bardziej opłacalny, mimo że na efekty trzeba niejednokrotnie czekać naprawdę długo.. Patrz na biznes, który chcesz zbudować w perspektywie długoterminowej.

 

Jeśli ten wpis jest dla Ciebie wartościowy, to podziel się nim z znajomymi na Facebooku lub w innych portalach społecznościowych. Napisz również swój komentarz pod spodem.

 


-------------------------------------------------------------

FAP

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.