TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Prawa Autorskie TrafficMonsoon.LukaszGaluszka.pl

 

Treści, prezentacje, skrypty i grafiki bloga:

– TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka http://trafficmonsoon.lukaszgaluszka.pl

 

należą do Łukasza Gałuszki (chyba, że zostały oznaczone inaczej).

Zawartość wszystkich stron,  list mailingowych i publikacji autorstwa Łukasza Gałuszki, podlega prawom autorskim Łukasza Gałuszki.

Łukasz Gałuszka zezwala na kopiowanie dokumentów publikowanych przez Łukasza Gałuszkę na tej stronie tylko i wyłącznie w celach prywatnych.

Zabronione jest kopiowanie w celach komercyjnych i rozpowszechnianie w jakikolwiek sposób (Internet, metodami poligraficznymi itp.)  

Łukasz Gałuszka zezwala na rozpowszechnianie prezentacji  tylko i wyłącznie w niezmienionej formie (tych, w których treści znajduje się odpowiednia informacja o takiej możliwości), pod warunkiem, że osoba rozpowszechniająca będzie przestrzegać warunków podanych w informacji zezwalającej.

Niektóre dokumenty tworzone i publikowane przez Łukasza Gałuszkę, mogą zawierać inne noty o prawach autorskich związane z nimi. 

Zapoznaj się także z Polityką Prywatności:

http://trafficmonsoon.lukaszgaluszka.pl/polityka-prywatnosci-blog-adhitprofits-lukasz-galuszka/

 

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.