TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Ponad $60 000 w 8 Miesięcy w TRAFFIC MONSOON? Prawda Na Temat Zarobków

 

Dzisiaj chcę Ci zwrócić uwagę na pewną kwestię związaną z TRAFFIC MONSOON i zarobkami na tej platformie reklamowej.

zarobki-traffic-monsoon

Jest to w zasadzie kwestia do własnego przemyślenia sprawy, a nie jakaś sugestia z mojej strony, że masz robić tak, czy inaczej.

Poniższe nagranie jest skierowane zarówno do osób, które jeszcze nie współpracują z Traffic Monsoon, jak również do użytkowników, którzy promują Traffic Monsoon pokazując w Internecie swoje zarobki.

—> Prezentacja Traffic Monsoon


-------------------------------------------------------------

4 Odpowiedzi do “Ponad $60 000 w 8 Miesięcy w TRAFFIC MONSOON? Prawda Na Temat Zarobków”

 1. grzegorz pisze:

  W końcu ktoś kto pokazał prawdę, zamiast gadać w kółko jaki to świetny biznes, że zarabiasz co 20 minut, itp itd, ciekaw jestem ilu osobom z tych co zarobili już tysiące dolarów w total earned się już zwróciła inwestycja:):)

  • Grzegorz, naliczenia co 20 minut są w MAP (MyAdvertisingPays), w Traffic Monsoon są co 60 minut.
   Te obydwa projekty są godne uwagi i dają sporo możliwości oraz faktem jest, że coraz więcej ludzi z Polski, wchodzi na „wyższy poziom” życiowy, dzięki tym projektom, bo np. w MAP jak widzę, to przynajmniej kilkadziesiąt osób, osiągnęło już najwyższy poziom (1200 aktywnych pakietów), który bez poleconych, daje miesięcznie ok. 10 000zł dochodu.

   Dzięki Traffic Monsoon część osób z Polski, zrezygnowało z pracy na etacie, bo mają o wiele lepsze zarobki w TM i wolą zająć się tym tematem, budując jeszcze wyższy dochód niż siedząc po 8 godz. w pracy… Jest też coraz więcej osób, które mają od ponad 1000 do kilku tysięcy aktywnych pozycji/pakietów, co daje im bardzo ładne dochody, ale to wszystko również trwa trochę czasu – nie jest to tydzień, czy miesiąc… :) i z reguły ma to mało wspólnego z danymi o całkowitych zarobkach, które są widoczne w „Total earned”

   Patrząc nawet na mój przykład – ponad 8 miesięcy i dochód mies. z samych pakietów, jaki mogę sobie wypłacać, to ponad 4600zł + prowizje od zakupów poleconych, więc warto, bo takiego dochodu w pracy na etat, jak np. zarabiasz 2000zł, to szef Ci nagle nie da 5000zł mies. (zwłaszcza w ciągu 8 mies.).

   Także tematy warte uwagi i poświęcenia czasu, tylko warto się zastanowić nad tym, jak się pokazuje te projekty/zarobki…

 2. Jan Wnukowicz pisze:

  Jasno, prosto i zrozumiale wytłumaczone zarabianie w Traffic Monsoon i
  biznesach internetowych.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.