TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Podsumowanie Listopada 2015 w TRAFFIC MONSOON

 

Dzisiaj tylko małe podsumowanie listopada…

Jak być może wiesz, listopad był miesiącem, kiedy zacząłem dokonywać „regularnych” wypłat z TRAFFIC MONSOON i plan jest taki, żeby co miesiąc dokonywać wypłat, czyli po prostu „stały dochód”…

Listopad przedstawia się następująco w kwestii wypłat:

dochod-TrafficMonsoon

…czyli dokonałem wypłat na łączną kwotę $697,97 

Przeliczając tę kwotę na złotówki i przyjmując średni kurs 3,80zł za $1, to wychodzi 2652,28zł

Dla jednych osób jest to kwota mała, dla innych spora, bo sami zarabiają np. połowę z tego za cały miesiąc, pracując po 8 godzin dziennie na etacie, 5 dni w tygodniu…

Mógłbym w listopadzie wypłacić sobie o wiele więcej środków i pokazywać, jakie to „ogromne” kwoty zarabiam  itd., ale mam po prostu swoją strategię w tym temacie, jak tymi środkami zarządzać itd. – dla mnie istotne jest tutaj przede wszystkim to, aby przez cały czas iść w górę w TRAFFIC MONSOON,  w kwestii dziennych przychodów, tak więc znaczną większość dziennych przychodów, przeznaczam na zakup kolejnych pakietów reklam, które pozwalają na zwiększenie przychodu, a część tego przychodu wypłacam sobie – czyli dzięki temu mam stały dochód + zwiększa się liczba aktywnych pakietów/pozycji i wraz z nimi, wysokość dziennego przychodu wzrasta.

traffic-monsoon-listopad-wyplaty

 

PAMIĘTAJ, że nie wydarzyło się to z dnia na dzień…

Większość ludzi dołączających do projektów/biznesów internetowych, żyje początkowo „w innym świecie” myśląc, że po kilku dniach od momentu dołączenia do projektu, bez wydania nawet „złotówki”, bez własnej pracy… będą zarabiać np. po kilka tys. dolarów itd. 

…dlatego też przypominam, że te rezultaty, które Ci pokazuję, są wynikiem moich działań od połowy kwietnia 2015 do teraz + trzeba też o tym pamiętać, że we wrześniu 2015, wydałem ok. 9000zł (łącznie) na pakiety reklam w TRAFFIC MONSOON. 

…ale z kolei, żebyś nie pomyślał/a, że bez wydania dużej gotówki, nic tutaj nie zarobisz, to chcę wspomnieć o człowieku, które „przez mgłę” kojarzę (Polak), który nie wydał nawet $1 z własnych pieniędzy w TRAFFIC MONSOON, a zbudował sobie przychód dzienny w wysokości kilkuset dolarów w ciągu kilku mies. – po prostu zabrał się ostro za działanie, za rekomendowanie usług reklamowych i programu partnerskiego TRAFFIC MONSOON i dzięki otrzymywanym prowizjom, kupował pakiety reklam, które dały mu stałe przychody…  – także taka opcja w TRAFFIC MONSOON też istnieje. Nawet jeśli jesteś spłukany/a totalnie, to jesteś wstanie osiągnąć niezłe wyniki, pod warunkiem, że masz w sobie wystarczająco dużo wytrwałości i ogromną chęć do zmian w swoim życiu… i będziesz działać codziennie.

 

Ja wykorzystuję w TRAFFIC MONSOON wszystkie możliwości:

– pozyskuje partnerów/klientów do Traffic Monsoon, dzięki czemu codziennie zarabiam/otrzymuję prowizje

– przeznaczyłem dość znaczną kwotę na pakiety reklam, dzięki czemu przyspieszyłem proces budowania swojego przychodu

– kupuję pakiety reklam oraz opłacam inne formy reklamy w Traffic Monsoon, dzięki czemu pozyskuję subskrybentów na swoje listy mailingowe, partnerów do innego biznesu i klientów do mojego sklepu

– czasem oglądam reklamy CASH LINKS, dzięki czemu zarabiam dodatkowe (śmieszne) pieniądze

…także możliwości w TRAFFIC MONSOON nie brakuje – trzeba tylko chcieć je dostrzegać i je po prostu maksymalnie wykorzystywać i niezależnie od Twojej obecnej sytuacji finansowej – możesz w TRAFFIC MONSOON zbudować swoje źródło dochodu.

 


-------------------------------------------------------------

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.