TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Plan Wypłat z Traffic Monsoon. Tydzień Trzeci.

 

Pierwszego sierpnia 2015, pisałem na tym blogu o swoim planie wypłat z Traffic Monsoon (tutaj). Później – przy okazji pierwszej wypłaty, pokazywałem, co się zmieniło na moim koncie w Traffic Monsoon (tutaj). Następnie pokazałem, co się wydarzyło w trakcie tygodnia czasu na moim koncie w TM (tutaj)

…dzisiaj trzecia wypłata z Traffic Monsoon zrealizowana i zmiany/statystyki są następujące:

– dzisiaj zleciłem wypłatę nieznacznie wyższą niż w poprzednim tygodniu (o $1), czyli zleciłem wypłatę na $103, a otrzymałem $100,94 (po odliczeniu 2% opłaty)

plan-wyplat-traffic-monsoon-tydzien-trzeci

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

– powiększyłem liczbę aktywnych pakietów z 91 do 100, czyli min. przychód dzienny od dzisiaj, to $100 + prowizje z zakupów poleconych

– godzinny przychód zwiększony z $4 do średnio $4,44

Czyli jak sam/a możesz zauważyć – z tygodnia na tydzień, coraz wyższe dzienne przychody. Być może za tydzień, będę musiał zlecić trochę niższą wypłatę (wracając do tych początkowych $80), aby utrzymać wzrost dziennego przychodu. Nie mniej jednak, swój plan realizuję – zbudowałem sobie kolejne źródło dochodu, które wymaga poświęcenia bardzo małej ilości czasu i to jest super. O to chodzi, aby w pewnym momencie pracować mniej, a zarabiać więcej…

wyplata-traffic-monsoon-trzeci-tydzien

——————————————————————————————-

Chcesz Również Zarabiać w TRAFFIC MONSOON? Zobacz Jak Dokonać Bezpłatnej Rejestracji:

http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/Rejestracja-TrafficMonsoon.html


-------------------------------------------------------------

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.