TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

PayPal Pozwany w Sprawie Traffic Monsoon?

11 maja 2017 został opublikowany artykuł na blogu kancelarii prawnej PEIFFER ROSCA WOLF, z którego można wyczytać, że prawnicy tej kancelarii złożyli pozew w sądzie federalnym w Kalifornii, w imieniu niektórych „inwestorów” Traffic Monsoon przeciwko PayPal Inc. i PayPal Holdings Inc.

traffic-monsoon-peiffer-rosca-wolf

…w dalszej części artykułu, można przeczytać o tym, że:

„Ta nowa akcja ma na celu uzupełnienie kwot, które syndyk może odzyskać od Traffic Monsoon i Scoville’a w ramach działań S.E.C.”

W artykule mamy też informacje, że prawnicy z PEIFFER ROSCA WOLF nie są powiązani z syndykiem.

Sam fakt pozwania PayPal-a byłby tutaj pozytywem, bo już dawno PayPal za swoje działania w stosunku do Traffic Monsoon i użytkowników powinien zostać pozwany, …gdyby nie taka kwestia, że prawnicy tej kancelarii tak, jak większość – mają daleko gdzieś prawdę. Ewidentnie widać, że ta sprawa to dla nich tylko i wyłącznie biznes – przedstawiają w artykule Traffic Monsoon oraz założyciela w taki sposób, jak zrobiła to instytucja SEC (bazując w zasadzie na ich informacjach)…

Odnośnie jeszcze powyższego cytatu – Charles Scoville tak naprawdę chciał doprowadzić jak najszybciej do takiej sytuacji, że będzie mógł zwrócić należne środki użytkownikom, zanim sprawa rozpocznie się na dobre w sądach, ale oczywiście nie było na to zgody – ani ze strony SEC, ani ze strony sędzi… więc pisanie o „odzyskiwaniu” pieniędzy od Traffic Monsoon i Scoville’a, brzmi po prostu absurdalnie, bo faktem jest, że te środki i biznes trzeba odzyskać od skorumpowanego systemu, a nie od Traffic Monsoon i założyciela… – to nie on jest „wrogiem” użytkowników…


-------------------------------------------------------------

3 Odpowiedzi do “PayPal Pozwany w Sprawie Traffic Monsoon?”

  1. Andrzej Marszałkowski pisze:

    Moi Drodzy! Może wreszcie sprawa z PayPal-em się wyjaśni. To chyba pra-przyczyna wszystkiego. Paypal powinien wypłacić wielkie odszkodowanie właścicielom oraz klientom TM za wyrządzone szkody, straty, za nieuzyskane korzyści, za naruszenie dobrego imienia. Paragrafów na to znalazłoby się sporo. Sprawa jest poważna i powinna trafić do samego Donalda Trumpa. Może tutaj pomógłby nasz polski biznesman – milioner z Urugwaju Jan (Juan) Kobylański, założyciel i prezes USOPAŁ. Nie tylko zna Trumpa, ale przyjaźnił się z nim i przebywał wielokrotnie w jego rezydencji w Urugwaju – mieszkają tam na tej samej avenida. To mógłby być nasz polski wkład w sprawę walki z korupcją w USA oraz na rzecz TM.
    Andrzej Marszałkowski

  2. Helena Wojciak pisze:

    Jak długo można czekać na zwrot moich własnych pieniędzy,już nie chcę żadnego zysku tylko własność ,którą wpłaciłam.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.