TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

PayPal Dla Reklamodawców. Nowa Opcja w AD HIT PROFITS

 

Kilka dni temu (w poniedziałek 5.08.2013) z systemem AdHitProfits został zintegrowany procesor płatniczy PayPal, o czym wstępnie informowałem na Facebooku w poniedziałek: http://www.facebook.com/AdHitProfitsLukaszGaluszka

PayPal może być używany w AdHitProfits do dokonywania płatności za reklamy banerowe płatne za kliknięcie (PPC)  oraz za pakiety reklam w opcji „Gwarantowany Ruch” (Guaranteed Traffic). Na chwilę obecną niestety nie można płacić za pośrednictwem PayPal-a za udziały reklamowe i prawdopodobnie w ogóle nie będzie takiej możliwości. Czyli obecnie PayPal-a mogą używać tylko reklamodawcy.

PayPal ma się pojawić za jakiś czas również  jako opcja do wypłat, ale nastąpi to dopiero wtedy, jak większa grupa osób/reklamodawców zacznie korzystać z PayPal-a płacąc za reklamy (tak samo jak to obecnie wygląda w przypadku procesora EGO PAY).

paypal

Dlaczego od razu nie można dokonywać wypłat na PayPal-a lub EGO PAY po ich integracji z systemem AHP?

Tę kwestię tłumaczyłem jednej osobie i poniżej umieszczam najważniejszą część mojej odpowiedzi na komentarz z pytaniami (dotyczącymi EGO PAY, aczkolwiek  również poniższa odpowiedź dotyczy PayPal-a) pod jednym z wpisów, która wyjaśnia sprawę:

„(…) nie można w tym momencie dokonywać wypłat na procesor EGO PAY. Na razie przy pomocy tego procesora można jedynie płacić za udziały reklamowe i za inne formy reklamy – powód jest prosty:

Wszystkie płatności, które wpływają od klientów/użytkowników do AdHitProfits, wpływają nie do systemu, ale na poszczególne konta firmy AD HIT PROFITS LLC – czyli jak ktoś dokonuje zakupu przy pomocy SolidTrustPay, to pieniądze wpływają na konto firmowe SolidTrustPay, jak ktoś używa EzyBonds to pieniądze wpływają na EzyBonds itp.

Dlatego też zanim zostaną uruchomione wypłaty za pośrednictwem EGO PAY, musi najpierw większa grupa użytkowników dokonać zakupów za pośrednictwem tego procesora płatniczego, żeby firma miała z czego wypłacać te środki.

Nie ma takiej możliwości, żeby np. z procesora EzyBonds lub SolidTrustPay przelać pieniądze na EGO PAY, dlatego wypłaty z EGO PAY na razie są wstrzymane, bo nie miałoby to sensu, żeby właściciel przelewał pieniądze np. z EzyBonds na konto bankowe, a później z tego konta na EGO PAY przy pomocy pośrednika (niepotrzebne straty finansowe, bo każdy bank, pośrednik itp. pobiera swoje prowizje..)”

…tak więc jeśli chcesz szybko wykupić jedną (z wymienionych na górze wpisu) kampanii reklamowych i nie masz pieniędzy na procesorach EzyBonds, SolidTrustPay lub EGO PAY, to najszybciej dokonasz zakupu za pośrednictwem PayPal-a, ponieważ posiada on opcję „błyskawicznego” zasilania konta – jeśli skorzystasz z tej opcji i dokonasz przelewu z konta polskiego na PayPal w dni robocze i do godziny ok. 22.00, to nawet w ciągu kilku minut zasilisz sobie procesor płatniczy złotówkami. Później wystarczy je wymienić na dolary i można dokonywać zakupów w AD HIT PROFITS.

Konto w procesorze PayPal można założyć tutaj:

https://www.paypal.com/pl/webapps/mpp/home-merchant

 


-------------------------------------------------------------

FAP

3 Odpowiedzi do “PayPal Dla Reklamodawców. Nowa Opcja w AD HIT PROFITS”

  1. Dariusz Iwaniuk pisze:

    Jak wpłacić pieniądze na procesor ezybonds ze swojego konta bankowego?

    • Jakiś czas temu przyglądałem się procesorowi EzyBonds, ale nie testowałem go jeszcze.. Ten procesor jest wygodniejszy dla obcokrajowców niż dla nas – my prawdopodobnie możemy przelać tylko dolary z konta walutowego na EzyBonds, ze zwykłego konta osobistego raczej nie da rady.