TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Od Dzisiaj Oglądaj 50 Reklam w Traffic Monsoon Zamiast 10-ciu Ale Za To…

Dzisiaj nastąpiły w TRAFFIC MONSOON kolejne zmiany – wstępnie i dość ogólnie, zapowiadane kilka dni temu.

Otóż od dzisiaj 7.07.2016 – w TRAFFIC MONSOON trzeba oglądać 50 reklam, a nie 10 tak, jak było do tej pory (aby mieć kwalifikację do otrzymywania części przychodu firmy co 60 minut), ale za to o wiele krócej trwających – wcześniej trzeba było spędzić 20 sekund na każdej reklamowanej stronie, od dzisiaj 5 sekund!

ile-reklam-w-traffic-monsoon

…czyli w zasadzie 50 sekund więcej czasu dziennie spędzimy nad naszą „pracą” w Traffic Monsoon, ale to rozwiązanie ma też swoje korzyści, zarówno dla firmy TRAFFIC MONSOON, jak również dla nas użytkowników.

Co ta zmiana ma spowodować? 

Jak można przeczytać w na stronie Traffic Monsoon, ta zmiana spowoduje:

 • polepszenie usług
 • lepszy ranking w Alexa
 • pozwoli zarabiać więcej
 • pozwoli zwiększyć zyski z oferowanych przez TM usług
 • wzmocni biznes
 • pozwoli szybciej dostarczać opłacony ruch do naszych stron
 • pomoże budować wam markę, dzięki gromadzeniu wokół siebie większej „publiczności”
 • zapewni długoterminową stabilność ze względu na popyt i podaż

Jeśli o tym nie wiesz/nie zauważyłeś/aś, to im więcej reklam w Traffic Monsoon oglądniesz (klikając np. czerwony przycisk „Start Surfing…”), tym więcej kredytów reklamowych zarobisz, dzięki którym możesz za darmo promować w Traffic Monsoon swoje strony, blogi, linki referencyjne innych biznesów itd.

Także pamiętaj – od dzisiaj 50 reklam dziennie!


-------------------------------------------------------------

10 Odpowiedzi do “Od Dzisiaj Oglądaj 50 Reklam w Traffic Monsoon Zamiast 10-ciu Ale Za To…”

 1. Robert pisze:

  Witam,

  Teoretycznie i matematyczne to tak wychodzi że 50 sekund więcej.. ale w praktyce to z 5 min. robi się 12 min. Już przetestowałem..
  Nie żebym się czepiał… nie ma problemu… z drugiej strony Łukaszu nie widzisz że ta zmiana trochę NAPOMPOWUJE STATYSTYKI.
  Zanim strona się załaduje w pełni to czasami bydło tych 5 sek. Więc wejścia na stronę się zwiększą ale nie koniecznie poprawi to skuteczność dotarcie do klienta.
  Jeśli masz inne odczucie to podziel się…?
  Generalnie to super że są zmian- to cieszy że firma nie stoi w miejscu.
  Pozdrawiam.

  • Bartek pisze:

   Zgadzam się z przedmówcą, wszyscy liderzy piszą, że to tylko 50 sekund więcej. Na komputerze to drugie tyle dłużej, natomiast na telefonie to jeszcze więcej. Problemem jest tylko jedna rzecz – podczas oglądania reklam nie raz się zdarzy, że system automatycznie nas wyloguje i po obejrzeniu na przykład 30 reklam szlag może trafić jak znowu trzeba od nowa to nabijać :) nad tym elementem warto by popracować, ewentualnie powinny zostać naliczone już obejrzane reklamy…
   Pozdrawiam!

   • Nie trzeba Bartek od nowa… Jak oglądniesz np. 30 reklam i przestaniesz, wylogujesz się, albo system Cię wyloguje… i wrócisz np. za 10 minut do oglądania reklam, to co prawda licznik pokaże Ci, że oglądnąłeś dzisiaj 0 reklam, ale system pamięta, że oglądnąłeś już te „30 reklam”, czyli wystarczy, że oglądniesz kolejne 20 i licznik czasu w Twoim „biurze” zresetuje się i zacznie odliczać 24 godziny…

  • Robert, patrząc na czas, jaki trzeba spędzić na reklamowanej stronie, w porównaniu z tym poprzednim, to tylko 50 sekund różnicy, natomiast tak, jak zwykle – pojawia się sporo innych aspektów, na które np. firma już za bardzo nie ma wpływu – czyli sprzęt/komputer, jakiego ktoś używa, szybkość Internetu, jaką dany użytkownik ma u siebie itp., które mają na to wpływ, że jeden użytkownik oglądnie te reklamy szybko, a innemu komp. będzie zamulał i wyjdzie kilka/kilkanaście minut więcej…

   Odnośnie tych 5-ciu sekund na reklamę – jak ktoś ma na swojej stronie sporo grafik „upakowanych” i innych elementów, które opóźniają otwarcie strony, to może się nie otworzyć, aczkolwiek ludzie bardziej świadomi, czy też firmy, zdają sobie z tego sprawę, że czas załadowania się strony odgrywa dużą rolę, także teoretycznie większość stron powinna ładować się szybko.

   Wczoraj oglądając pierwszy raz te 50 reklam – 49 z nich bez problemu załadowały się w tym czasie.

   W sumie Charles Scoville dobrze tłumaczy tę kwestię związaną ze zmianą i skutecznością tych reklam w grupach zagranicznych, z czym też się zgadzam, bo mam podobne doświadczenia do niego.

   Tak naprawdę pierwsze sekundy (jak ktoś wchodzi na stronę) są najważniejsze – albo coś na stronie przykuje uwagę odbiorcy i on/a zapozna się z resztą, albo wychodzi ze strony. W TM musząc spędzić te 20 sekund na stronie (jak było wcześniej), wcale nie wpływa na większą skuteczność (może w sporadycznych przypadkach). Ja sporo kampanii CASH LINKS testowałem w TM i ten najdłuższy czas, który można wybrać, wcale nie przekładał się na większą skuteczność danej kampanii.

   Także według mnie dobra zmiana – dobra też pod tym kątem, że system wymiany ruchu w TM był już dość konkretnie przeładowany i coraz mniej wejść na strony było generowanych (…bo każdy kupując pakiet reklam, otrzymuje od 500 – 1000 wejść na reklamowaną stronę, a dany użytkownik musiał oglądnąć w tym systemie tylko 10 reklam dziennie…), także teraz ruszy się wszystko dość mocno…

 2. Adrian pisze:

  Cześć

  Łukasz wiesz może coś więcej o co chodzi z tymi odznakami po wyklikaniu 50 reklam wtedy pojawia się informacja.
  Prowadzisz chyba najlepszy serwis informacyjny Trafficmonsoon wszystkie newsy na bieżąco.

  Musisz zrobić sobie wakacje to odpoczniesz psychicznie od tych co ciągle narzekają i wyżalaja tu swoje złości na Ciebie.

  • Witaj. Nie wiem, czy to jest strona firmy TRAFFIC MONSOON – proponuję nie klikać w linki/przyciski na tamtej stronie, bo nie wiadomo czyje to jest i co to jest… Ktoś się o to pytał jakiś czas temu w grupie zagranicznej (bo ta strona jeszcze wcześniej wyświetlała się – zanim zostały wprowadzone zmiany dot. 50 reklam) – z pierwszych komentarzy, które pojawiły się pod postem, wynikało, że raczej to nie należy do firmy. Później już nie obserwowałem tematu…

 3. Adrian pisze:

  Witam

  Macie może też problemy z zatwierdzeniem dokumentów ja wysyłam już 3 raz skan dowodu przód i tył oraz wyciąg z konta bankowego rachunku za telefon wszystko w jpg i mi odrzucili ale moi poleceni tez mają ten problem.

  Macie może jakieś rady bo nie wiem co robić pisałem do nich to mi odpisali jedno i to samo rachunek z adresem itp.

  Dziękuję

  • Wyślij jeszcze raz skany i chwilę później wiadomość do obsługi na czacie (lub ticket) z inf., że już kilka razy wysyłałeś skany i za każdym razem są odrzucane i że ponownie wysłałeś skany i masz prośbę, aby je sprawdzili teraz i jeżeli coś będzie znów nie tak, żeby konkretnie napisali, o co chodzi, bo już nie masz pomysłu, dlaczego są Twoje dokumenty odrzucane… Może to pomoże…

 4. Rafał pisze:

  Witam. Łukasz jesteś w stanie powiedzieć czy PayPal odda zabrane środki?

  • Kilka rzeczy na to wskazuje, aczkolwiek to nie jest pytanie do mnie, tylko do właściciela PayPal-a… Ja bazuję na dostępnych informacjach przekazywanych przez założyciela TM, przez ludzi którzy są blisko założyciela TM… i też na inf., które można znaleźć w Internecie – na ich analizie i własnych przemyśleniach, doświadczeniach… także nie oczekuj ode mnie, że powiem/napiszę na 100%, że zwrócą, albo nie zwrócą, bo to wie najlepiej właściciel PayPal-a lub też człowiek/ludzie z jego firmy, którzy tym tematem się zajmują, a nie ja.

   Z inf., którą podał Charles Scoville na ost. wydarzeniu w UK, wynika iż PayPal potwierdził, że zwrócą te środki… z artykułów zagranicznych, których jest dość sporo na temat firm, którym PayPal zrobił podobnie wynika, że wszystkie tamte firmy otrzymały zwrot (tylko nie wszystkie akurat w ciągu 180 dni – czasem było to miesiąc lub kilka mies. więcej).

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.