TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Po Rejestracji

 

Każdy udział reklamowy (pakiet reklam) za $45 zakupiony w AdHitProfits = 1000 kredytów reklamowych (wyświetleń Twojego banera o rozmiarze 468 x 60 pikseli) oraz mini pakiet reklam po $10 = 200 000 wyświetleń Twojej reklamy tekstowej na stronie głównej AdHitProfits. Tak więc jeśli posiadasz swojego bloga, stronę internetową lub sklep albo działasz w innym biznesie internetowym i chcesz wypromować produkty lub pozyskać partnerów/poleconych to możesz w AHP w ramach zakupionych udziałów (pakietów reklam) umieścić taką reklamę.

Jeśli już dokonałeś/aś zakupu pakietów reklam (po $45) i zrobiłeś/aś wszystko zgodnie z dwiema instrukcjami, które można pobrać z tej strony: http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/rejestracja-AHP.html to aby dodać taki baner w AHP, musisz kliknąć w link My Sites/Listings znajdujący się w kolumnie po lewej stronie (musisz oczywiście być zalogowany/a w AdHitProfits):

setup-listing

…a następnie wypełnić formularz:

setup-listing2

Jeśli nie prowadzisz własnej firmy, nie masz strony/sklepu itp., ale np. działasz w jakimś biznesie internetowym, to większość firm udostępnia użytkownikom banery do promowania biznesu – gdzie jest adres banera, a gdzie link docelowy?

Na przykładzie programu HourlyRevShare: musisz odszukać zakładkę, pod którą znajdują się Twoje narzędzia promocyjne (w tym przypadku jest to PROMOTE HRS) i tam musisz odszukać baner w rozmiarze 468 x 60

HourlyRevShare

Adresem docelowym będzie tutaj Twój link polecający, który znajduje się w kodzie po znacznikach „a href=” w powyższym przypadku jest to link http://www.hourlyrevshare.net/?ref=allego

Natomiast adres banera znajduje się w kodzie po znacznikach „img scr=” W powyższym przykładzie jest to:

http://www.hourlyrevshare.net/banners/ban1.gif

Musisz skopiować takie linki z strony biznesu, w którym działasz i wkleić je w formularzu w AdHitProfits zgodnie z wcześniejszą (powyższą) instrukcją obrazkową.

 

Po zapisaniu formularza w AHP, pojawi się na stronie „Twój” baner, a przy nim takie informacje:

Viewed : czyli liczba wyświetleń Twojego banera
Credits Left : pozostała liczba kredytów reklamowych (liczba wyświetleń), czyli ile razy jeszcze Twój baner zostanie wyświetlony

Status : Active (oznacza to, że Twój baner jest wyświetlany na stronie AHP)

[ Edit ] – klikając ten link, w każdej chwili możesz zmienić wyświetlany baner i inf. na inne

Za każdym razem jak kupisz nowe udziały reklamowe, kredyty reklamowe automatycznie zostaną dopisane do Twojego banera, który nadal będzie wyświetlany.

Nasze banery i ich opisy wyświetlane są w AdHitProfits pod zakładką DIRECTORY, czyli pod adresem:

https://adhitprofits.com/directory.php

Każdy zakup nowego udziału reklamowego „podbija” Twój baner na podstronie Directory do góry na liście banerów (w AHP jest wielu użytkowników i każde dodanie przez nich swoich banerów i opisów, spycha Twój baner w dół i na następne strony, przez co jego widoczność jest słaba. Zakup udziału reklamowego powoduje, że Twój baner wraca na dobre miejsce na stronie i masz dzięki temu więcej odwiedzających).

Po zakupie mini-pakietów reklam po $10…

W poniższym wideo znajdziesz instrukcję, jak kupić mini pakiety reklam po $10 i jak stworzyć tekstową reklamę w ramach zakupionych pakietów reklam

 

Co Więcej Masz Robić w AdHitProfits po Rejestracji?

Skoro masz już skonfigurowany swój profil w AdHitProfits oraz oglądnięte reklamy (10 codziennie),  system nalicza Ci zarobki, to możesz dokonywać wypłat zarobionych pieniędzy albo przeznaczać zarobione pieniądze na zakup kolejnych udziałów reklamowych (pakietów reklam), żeby powiększać swoje dzienne zyski (inf. jak kupować udziały za zarobione pieniądze, znajdziesz w drugiej instrukcji – przycisk „Oglądnij Reklamy i Uzupełnij Profil” na stronie: http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/rejestracja-AHP.html)

Możesz również przeznaczać swoje zarobki na zakup reklam w AdHitProfits, aby promować inne biznesy, w których działasz, czy też swoją firmę/produkt..

Oczywiście możesz także polecać AdHitProfits innym osobom (aby zarabiać 10% od ich zakupu udziałów reklamowych) przy pomocy swojego linku polecającego (który tak wygląda: https://adhitprofits.com/?ref=TwojaNazwaUżytkownika) lub banerów znajdujących się pod zakładką Banners.