TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

No i Co z Tym TRAFFIC MONSOON? …z Wypłatami?… z Wszystkim?

 

W sumie najważniejszych informacji odnośnie zmian w TRAFFIC MONSOON, kwestii z płatnościami i wypłatami itd., można dowiedzieć się z ostatnich kilku artykułów (i materiałów wideo), które dodałem na tym blogu, ale widzę, że mimo tych wszystkich materiałów, niektórzy nadal nie potrafią zrozumieć sytuacji, inni panikują itd., także w artykule postaram się „streścić” najważniejsze rzeczy, podać ostatnie z najnowszych informacji, które pochodzą od właściciela, czy też od liderów z zagranicy, którzy mieli w ostatnim czasie kontakt z Charlesem.

W niedzielę Charles Scoville umieścił taką oto informację na Facebooku:

charles-scoville-traffic-monsoon-pay-pal-account

W niedzielę na koncie firmy TRAFFIC MONSOON, w procesorze płatniczym PayPal, było ponad 51 milionów dolarów (jak widzisz na powyższym obrazku) i Charles napisał, że to są wszystkie środki do przeniesienia z PayPal-a. Napisał również, że ma spotkanie w sprawie przeniesienia tych pieniędzy i jeśli dobrze pójdzie, to 13 milionów z tamtej całej kwoty, zostanie przetransferowane na konto bankowe, a później do procesora płatniczego Payza i ta kwota pokryje stany kont wszystkich użytkowników Traffic Monsoon.

(…także osoby, które piszą bzdury, że firma pewnie nie ma pieniędzy na wypłaty i się zwija, niech się zastanowią nad swoich postępowaniem zwłaszcza, że Charles Scoville przez cały czas bardzo jasno i klarownie pokazuje, jak wyglądają stany poszczególnych kont w procesorach płatniczych – prawie żadna firma nie pokazuje swoich danych finansowych…)

Kwestia Wypłat – Dlaczego Jest „Problem” z Wypłatami?

Na chwilę obecną można dokonywać zakupów za pośrednictwem PayPal-a, ale nie można wypłacać pieniędzy na ten procesor – niektórzy w tym przypadku knują swoje dzikie teorie spiskowe, że skoro można kupować, a wypłacać nie, to firma chce okraść ludzi, zniknąć itd.

Fakt natomiast jest taki, że PayPal działa nadal jako opcja płatności, ponieważ w niektórych krajach PayPal jest dostępny dla ludzi, a Payza nie, natomiast w innych krajach nie działa Payza, a PayPal działa… więc ludzie z tamtych krajów, gdzie nie ma Payzy, którzy chcą korzystać z usług reklamowych i możliwości zarabiania w TM, mają taką możliwość, dzięki PayPal-owi.

…ale jak być może wiesz z poprzednich artykułów – obecne opcje płatności i wypłat w TM, są tymczasowe, bo docelowo znikną wszystkie procesory płatnicze z TRAFFIC MONSOON, a płatności i wypłat, będzie dokonywało się za pośrednictwem TM BANKU i kart, które otrzymamy od Traffic Monsoon.

Wypłacasz pieniądze na Payza, a wypłata nie dochodzi na procesor płatniczy?

Firma TRAFFIC MONSOON w ostatnich tygodniach, wypłacała dziennie średnio ponad $600 000 użytkownikom (głównie z PayPal-a) – na procesorze Payza, mieli niewielką kwotę w stosunku do dziennych potrzeb, więc jak wypłaty z PayPal-a zostały wstrzymane, tak automatycznie cała kwota w procesorze Payza, została bardzo szybko wypłacona.

Firma, aby przenieść wszystkie środki do tworzonego TM Banku, najpierw musi je przelać z PayPal-a na konto bankowe, a z konta bankowego do procesora Payza i z tego procesora dopiero do swojego banku (przynajmniej taki jest obecny plan).

Problem jest w tym, że PAYZA ma swoje limity dziennie – można przetransferować na swoje konto w tym procesorze, tylko $250 000 (a jak wiesz z powyższych inf. – dziennie na wypłaty trzeba ponad $600 000). Dlatego też, jak ktoś zleca wypłatę na Payza, to przeważnie ta wypłata nie jest realizowana od razu, tak jak było do niedawna, tylko ta transakcja jest oczekująca i w ciągu kilku dni jest realizowana, bo zwyczajnie nie ma na procesorze Payza, wystarczających środków – dopiero jak wpływa kolejna partia $250 000, to część z zleconych wypłat, jest realizowana.

Charles Scoville (jak wspomniałem powyżej), próbuje dogadać się z Payza, aby znieśli swoje limity i żeby o wiele szybciej można było przetransferować pieniądze z PayPal-a do Payza (wtedy nie byłoby żadnych problemów/oczekiwania na realizację wypłat).

…ta sytuacja jest też „chwilową”, bo coraz więcej ludzi, zaczyna opłacać usługi reklamowe za pośrednictwem procesora Payza, także nawet jeśli Charles nie dogada się z Payza odnośnie zniesienia limitów, to te $250 000, które wpływają na Payza + środki z bieżących zakupów, w ciągu kilku tygodni/miesiąca czasu, powinny spowodować, że na koncie w Payza, będzie wystarczająca kwota na bieżące wypłaty – tak, aby każdy mógł zlecić sobie wypłatę i bardzo szybko ją otrzymać na procesor Payza.

Więc jeśli zleciłeś/aś wypłatę i nie otrzymałeś jej na procesor Payza, to gdzie ona jest? – oczywiście w transakcjach oczekujących na Twoim koncie w Traffic Monsoon (pod zakładką „My Withdrawal History” – jak wybierzesz z rozwijanej listy przy statusie „Pending”).

…tak przy okazji – moja testowa wypłata z Payza (zlecona na konto polskie dnia 12.01.2016), została zrealizowana po 7-dmiu dniach, ale biorąc pod uwagę, że zlecałem ją przed weekendem, to Payza wyrobiła się w ciągu planowych 5-ciu dni roboczych:

payza-zrealizowana-wyplata

Kiedy Zostanie Uruchomiony TM BANK, Który Zastąpi Obecne Procesory Płatnicze?

Firma przewiduje, że uruchomienie TM BANKU, nastąpi za ok. 4-6 tygodni + później jeszcze kwestia wyprodukowania i rozesłania kart do użytkowników (czas uzyskania takiej karty, będzie zależał również od nas samych, bo trzeba będzie przesłać do firmy skany swoich dokumentów, potwierdzające naszą tożsamość).

Podsumowując…

Do tej pory był i jeszcze chwilowo jest duży problem dla ludzi z różnych krajów, jak np. Indie, Rosja, Chiny… w kwestii możliwości korzystania z usług reklamowych Traffic Monsoon oraz zarabiania, dzięki tej platformie reklamowej, bo w niektórych krajach po prostu dane procesory płatnicze nie działają.

MasterCard z kolei ma o wiele większy zasięg (działa w większej liczbie krajów, niż te wszystkie procesory płatnicze, obecnie dostępne w Traffic Monsoon) – dzięki współpracy z MasterCard, dzięki tworzonemu bankowi TM, zasięg Traffic Monsoon będzie o wiele większy… 

Co to oznacza?

…tylko tyle, że przybędzie o wiele więcej użytkowników do TRAFFIC MONSOON, będą o wiele większe wpływy z sprzedawanych usług reklamowych, będzie o wiele więcej pieniędzy w rezerwie firmy, o wiele więcej reklam CASH LINKS zacznie się pojawiać, więc „klikacze” będą mieć możliwość zarobić więcej pieniędzy, będziemy mieć o wiele szybciej dostępne zarobki, bo można będzie np. płacić kartą w sklepach bezpośrednio z konta w Traffic Monsoon, TM w rankingu Alexa zapewne znów pójdzie mocno w górę …

Także ciekawe „czasy” nadchodzą, ale wymaga to wszystko czasu, aby to uruchomić i ogarnąć cały „bałagan”, także zamiast panikować, po prostu wystarczy zacząć myśleć i podchodzić do sprawy inaczej, bo wygląda na to, że warto uzbroić się w cierpliwość… 

 

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki:


-------------------------------------------------------------

18 Odpowiedzi do “No i Co z Tym TRAFFIC MONSOON? …z Wypłatami?… z Wszystkim?”

 1. Kazimiera Nurczyk pisze:

  Solidna dawka informacji. Myślę, że uspokoi wszystkich panikujących, którzy do niej dotrą.

 2. Payza jest droga dla nas. Kiedyś wypłaciłem $5 i oni odliczyli sobie 11 zł i jeszcze jakiś procent za wymianę, tego nie ma w Paypalu. Poza tym Paypal jest wiarygodny, a co do Payzy to czytałem wiele zastrzeżeń. Moje konto kilka lat temu zablokowali i nie wiem dlaczego, mogę na nie wejść, ale nie mogę robić transakcji. Dla TM może Paypal drogi, bo płaci firma, która wysyła, a w Payza płaci klient – odbiorca.
  Pozdrawiam,
  Andrzej Marszałkowski

 3. Ewa Czernecka pisze:

  Witam!
  A jak dodać konto Payza i SolidTrustPay do swego profilu na TM, bo wcześniej tego się nie zrobiło podczas rejestracji?
  I czy jest możliwość wymiany swoich środków na TM między uczestnikami?
  Pozdrawiam!

 4. Piotr Konopka pisze:

  witam, mam pytanie czy TM bank bedzie korzystniejszy dla nas pod wzgledem oplat za transakcje niż paypal czy payza?

  • Zobaczymy… – na razie trochę za wcześnie na rozmowę o tej kwestii, bo jest za mało inf. Z dostępnych inf. wynika, że powinno być korzystniej np. dlatego, że zarobki, które będą dostępne na naszych kontach w TM, będzie można od razu wykorzystać np. do zapłacenia w sklepie kartą TM MasterCard – czyli nie tracimy w tym momencie pieniędzy na wypłatach na procesory płatnicze. Trudno powiedzieć, jak to będzie z automatycznym przewalutowaniem dolarów na złotówki (po jakim kursie itp.)
   Na razie też nie wiadomo, jak to będzie wyglądało np. z przelewami pieniędzy z TM na polskie konta bankowe, także trzeba poczekać.

 5. Dorota Jakubiec pisze:

  Witam, czy wiadomo już kiedy będzie można wypłacać środki z konta TM ? Wciąż wyskakuje mi błąd.

  • Cały czas możną na procesory SolidTrustPay i Payza, ale póki co, te zlecone wypłaty, stają się transakcjami oczekującymi i trzeba czekać min. kilka dni na ich realizację. Na PayPal-a nie można wypłacać i z inf., które są dostępne, wynika, że nie będzie już można wypłacać na PayPal-a… Docelowo te procesory płatnicze, mają wszystkie zniknąć z TM i ma je zastąpić bank TM (a raczej procesor płatniczy utworzony przez TRAFFIC MONSOON)… czyli za jakieś 4-6 tygodni.

 6. Radosław Anonym pisze:

  Witam, mam pytanie odnośnie uwierzytelniania konta. Jako że TM będzie weryfikował konta swoich użytkowników, a mam taką sytuację, że od 4+ miesięcy mieszkam w Anglii i TM poznałem właśnie tutaj, a nie wiem ile jeszcze będę tu przebywał bo możliwe, że w ciągu miesiąca mogę wrócić do Polski. Za bardzo nie wiem, czy mam podać swój adres „stały” w Polsce, gdzie jestem zameldowany, czy tymczasowy w Anglii, ale jeśli podam angielski adres, a dajmy TM będzie wydawał karty, a ja już nie będę w danym momencie tam mieszkał to co wtedy? Wolę się upewnić na 100%, że podając polski adres nie będzie później żadnych problemów, komplikacji związanych z kontem. Najlepszą opcją byłoby, jak napisałeś w temacie wysłać skany danych osobowych do firmy, ale jak to będzie wyglądać, wiesz może coś więcej na ten temat?
  Ps. Chciałem Ciebie również pochwalić za Twojego bloga i kanał na Youtube. Dobra Robota!

  • Witaj. Jak planujesz wrócić do Polski i w Polsce będziesz rozliczał się z dochodu, to raczej polski adres. Trzeba będzie potwierdzić swoją tożsamość, przesyłając skan jakiegoś dokumentu (np. dowodu osobistego) i tam masz polski adres… Jak to dokładnie będzie wyglądało, to zobaczymy – myślę, że będzie po prostu w profilu TM, pole na wgranie/przesłanie skanów wymaganych dokumentów i po ich przesłaniu, trzeba będzie poczekać na weryfikację danych… Na razie nie ma żadnych inf., jak to technicznie będzie wyglądało, także można się tylko domyślać, albo po prostu poczekać.

   Dzięki za pozytywne słowa…

 7. Sebastian Szczebiot pisze:

  Czy tylko ja nie widzę tego postu na profilu Charlesa?

 8. Sławomir Kominiak pisze:

  Witam, w jaki sposob bedzie wygladala weryfikacja konta w TM Bank jesli mieszkam w Niemczech. Mam zameldowanie, konto bankowe prace itp, ale posiadam polski dowod z polskim adresem?

 9. Rafał Szramka pisze:

  Witam mam dwa pytania założyłem konto na payza w celu wypłaty od 19.01.2016r do dzisiaj TM nie wykonał przelewu czekać dalej czy próbować przez solidtrust? Druga sprawa trafiłem na osobę w TM z która nie chce współpracować i w tym właśnie celu chce zlikwidować konto w TM i zacząć od początku z normalnymi ludźmi. Czy jest taka możliwość? Pozdrawiam

  • Witaj. Rafale czekać, bo nie opcji anulowania tej wypłaty oczekującej na realizację – jak wpłynie odpowiednia ilość środków na procesor Payza, to zapewne zrealizują Twoją wypłatę.
   Jeśli masz na myśli swojego sponsora w TM, że nie chce współpracować/pomagać, to niestety nie można sobie usunąć konta w TM i założyć nowego… w TM masz „dożywocie” :) Dlatego trzeba się naprawdę dobrze zastanowić przed dołączeniem do jakiegokolwiek projektu, z kim chce się współpracować, bo niektóre firmy takie mają zasady, że nie można zmieniać sponsora, usuwać swojego konta i zakładać nowego…

 10. Marcin Kantorski pisze:

  No, a co teraz z tymi przelewami na payza w kontekście ostatniej informacji o tym, że Paypal zablokował wszystkie środki ponad 60 mln $ na 180 dni?

  • Nie na 180 dni, tylko jeśli dobrze pamiętam, to PayPal chciał przelewać te środki przez min. 3 miesiące (w kilku partiach) i ponad 50 mln (prawie 60 mln). A co z przelewami? – jeśli chodzi Ci o wypłaty, to jeszcze nie ma dużych zmian. Jest realizowanych tyle wypłat, na ile wystarcza im środków z Payzy. W tym tygodniu mają wdrożyć do TM system płatności kartami (już jest przetestowany i podobno działa jak należy), także zostanie odblokowany kanał sprzedaży dla ludzi z krajów, gdzie mają problem z używaniem procesorów płatniczych. Później pozostałe kwestie – jak wysyłka kart do obecnych użytkowników itd., czyli ogólnie przywrócenie natychmiastowych wypłat… Ogólnie zaglądaj na Fan Page, bo jak są jakieś konkretne/krótkie informacje, to nie umieszczam ich na blogu jako artykułów, tylko tych kilak zdań wrzucam na Facebooku https://www.facebook.com/TrafficMonsoonLukaszGaluszka/

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.