TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Nie Chcesz Stracić Konta w TRAFFIC MONSOON? Czytaj…

 

Tak, jak to jest w przypadku prawie każdej firmy działającej online – prędzej, czy później, pojawiają się ludzie okrutnie niezadowoleni, okrutnie „oszukani” przez daną firmę. Tak przynajmniej piszą w Internecie…

W przypadku TRAFFIC MONSOON, również zaczyna tak się dziać, że okrutnie „pokrzywdzeni” ludzie, zaczynają pisać na różnych forach i grupach, że firma ich oszukała, bo usunęła ich konta, że stracili pieniądze itd.

…ale czy na pewno tak jest?

W większości biznesów internetowych, znaczna większość ludzi w ogóle nie zapoznaje się z zasadami danej firmy, zarówno przed, jak również po rejestracji w systemie/serwisie tej firmy i później jest „problem” oraz wielkie pretensje do firmy, sponsorów itd.

… i tak jest również w Traffic Monsoon, że większość ludzi woli robić wszystko „po swojemu” bez przestrzegania prostych zasad i jak firma usunie komuś konto, to zaczyna się „wypluwanie” złośliwości w Internecie i obrzucanie firmy błotem.

traffic-monsoon-usuwanie-kont

Jak Działać, Aby Nie Stracić Konta w Traffic Monsoon?

Jak już jesteś zarejestrowanym użytkownikiem w TRAFFIC MONSOON, to przede wszystkim przestrzegaj tych 2 zasad:

1) Nie oglądaj reklam w dwóch oknach przeglądarki jednocześnie.

Dotyczy to zarówno reklam CASH LINKS, jak również reklam w systemie wymiany ruchu, gdzie ogląda się min. 10 wymaganych reklam dziennie, aby móc otrzymywać co 60 minut część przychodu firmy.

Niektórzy użytkownicy kombinują, żeby szybciej oglądnąć więcej reklam i później mają problem, jak ich konto zostanie zawieszone na stałe.

2) Nie zakładaj drugiego konta na siebie, bo wtedy obydwa zostaną zawieszone na stałe. 

 

Jak Odzyskać Stracone Pieniądze (włożony wkład) Od TRAFFIC MONSOON?

Osoby, które tracą swoje konta w TRAFFIC MONSOON przez świadome oszukiwanie albo też przez nieświadome łamanie zasad, co wynika z niezapoznania się z zasadami firmy i nie stosowanie się do nich, zadają takie pytanie, jak powyżej.

…w tym przypadku z kolei wchodzi w grę kompletne niezrozumienie faktu, czym jest TRAFFIC MONSOON i na co wydaje się pieniądze w TRAFFIC MONSOON. Mnóstwo ludzi kupuje pakiety reklam nie wiedząc, czym one są, do czego służą itd. – jest tylko płytkie patrzenie na Traffic Monsoon, jako na „skarbonkę”, która ma ciągle wypłacać pieniądze – ale pytanie brzmi: za co? 

Niektórzy użytkownicy piszą głupoty w Internecie, że inwestują pieniądze w udziały firmy itd. – za pisanie takich bzdur, również można pozbyć się konta w Traffic Monsoon (w TM nie inwestuje się żadnych pieniędzy! – to nie giełda, czy jakiś projekt inwestycyjny, tylko platforma reklamowa)

Więc czym jest pakiet reklam?

Jest to produkt, czy też usługa reklamowa, w ramach której otrzymujesz 20 kliknięć w swój baner (20 wejść na swoją stronę, którą promujesz) + od 500 do 1000 wejść na swoją reklamowaną stronę z systemu wymiany ruchu + możliwość uzyskiwania części przychodu firmy z tym, że NIE JEST TO GWARANTOWANE – ta możliwość jest w pewnym sensie bonusem od firmy TRAFFIC MONSOON, który nie jest gwarantowany z prostego powodu: dopóki firma dobrze prosperuje i sprzedaż usług reklamowych jest na wysokim poziomie, to firma ma co rozdzielać na użytkowników (przychody ze sprzedaży, są przez cały czas generowane) – gdyby coś się wydarzyło, co spowoduje brak sprzedaży, to wiadomo, że firma nie będzie miała czego rozdzielać. To jest tak proste, a tak wielu ludzi, nie potrafi tego zrozumieć…

…więc czy możesz „odzyskać” pieniądze od Traffic Monsoon, jeśli Twoje konto zostało zawieszone na stałe za łamanie ich zasad? – oczywiście, że nie. 

 

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki:


-------------------------------------------------------------

15 Odpowiedzi do “Nie Chcesz Stracić Konta w TRAFFIC MONSOON? Czytaj…”

 1. Natalia Bogacka pisze:

  A jak odzyskać konto,które utraciłam przez hakera, który włamał się na mojego paypala i zażądał zwrotu wpłaconych dolarów do traffic monsoon. Moje konto zostało zablokowane. Pisałam do supportu i kazali mi napisać przez wewnętrzy support gdzie nie mogę wejść bo konto zablokowane.

 2. mk pisze:

  Powiedz to inaczej-co jest podstawowym produktem traffic monsoon?Co sprzedaje traffic monsoon?Jak rozumiem tym produktem jest ruch na określone strony i kupując adpack kupuję ruch na wskazaną przeze mnie stronę(przede wszystkim) tzn 20 unikalnych wejść i prawo do udziału w systemie wymiany ruchu gdzie w zamian za moje klikanie w cudze reklamy dostaję możliwość reklamowania swojej strony plus te 5% zwrotu pieniędzy,które wydałem na adpack jeśli korzystam z niego czyi uczestniczę w działaniu wymiany ruchu do którego nabyłem prawo kupujac ten adpack.W pewnym sensie cały Traffic Monsoon jest jednym wielkim systemem wymiany ruchu między róznymi reklamodawcami a płaci się za dostęp do tego.W ten sposób ktoś kto ma stronę www czy blog może sobie zrobić wejścia,ale czy z tego będzie konwersja i czy coś u niego kupią to druga rzecz i za to TM nie odpowiada.Najbliższe skojarzenie to systemy wymiany like’ów na facebooku-w zasadzie można było jeszze jakiś czas temu kupować polubienia a czy to komuś dawało coś to już inna sprawa.TM ma dostarczyć ruch,za to płacimy i on to robi-a co z tym ruchem my zrobimy to nasza sprawa.Jeśli cos pokręcilem-popraw mnie.

  • Mniej więcej, chociaż nie do końca – trochę pokręciłeś :) Uogólniając – podstawowym produktem/usługą w Traffic Monsoon, jest oczywiście dostarczanie ruchu do reklamowanych stron, ale na różne sposoby – nie ma tutaj tylko jednego rodzaju pakietów reklam/form reklamy.

   W Traffic Monsoon są dostępne reklamy banerowe, tekstowe… – do których wykupuje się kredyty reklamowe (pakiety kliknięć) i są tutaj reklamy wyświetlane zarówno użytkownikom Traffic Monsoon, jak również można opłacić sobie kampanie reklamowe za pośrednictwem których, do reklamowanych stron, będzie kierowany ruch z zewnątrz.

   Poza tym nie otrzymuje się 5% zwrotu pieniędzy – jeśli kupuje się jeden konkretny rodzaj pakietów reklam (wspomnianych w powyższym artykule) po $50, które uprawniają użytkowników do otrzymywania części przychodu firmy (inne formy reklamy nie dają takiej możliwości użytkownikom) i wykonuje się swoją dzienną „pracę” polegającą na oglądnięciu min. 10 reklam, to otrzymuje się część przychodu firmy co 60 minut i łącznie w ciągu ok. 55 dni, dzięki jednemu takiemu pakietowi reklam, wraca użytkownikowi $50 (zwrot wydanej kwoty) + do $5 zysku…

   Tutaj jest więcej inf.: http://lukaszgaluszka.17minut.pl/t1/prezentacja

 3. Piotr Nowak pisze:

  A czy mogę polecić moją żonę ? Nie chcę żeby mi zablokowali konto a moja żona też chce popracować w necie.

 4. Michał k pisze:

  Hej.
  Chciałbym osobie z rodziny założyć konto aby tez zaczęła zarabiać. Mój brat mieszka w innym mieszkaniu, inne IP, komputery itp. Czy jak wyślę mu 50$ na start by zobaczył co i jak, a on sam sobie doładuje konto za pomocą Paypala to czy może być jakiś problem? Czy w takiej sytuacji nie ma się czego obawiać :)?
  Dzięki za info :)

  • Witaj. Jak zarejestruje się z innego IP, zapłaci z własnego konta w procesorze PayPal oraz będzie logował się do TRAFFIC MONSOON również z innego IP, aby korzystać z usług reklamowych, oglądać reklamy itd., to nie ma żadnego problemu – firmy to nie obchodzi, czy przelejesz bratu pieniądze na jego polskie konto bankowe, a on sobie doładuje swoje konto w PayPal-u… Ważne, żeby płacić ze swojego konta w procesorze płatniczym, co jest automatycznie potwierdzeniem danych użytkownika dla TM i to IP jest bardzo ważne – jak brat np. przyjdzie do Ciebie kiedyś i zaloguje się do swojego konta w TM na Twoim komp., system zablokuje Ci IP na 24 godz.

   • Michał k pisze:

    Dzięki Łukasz za odpowiedź. Jestem laikiem i dlatego pozwolę sobie dopytać, żeby nie stracić własnego konta. W PP i w TM trzeba podawać takie dane jak nazwisko, zameldowanie itp. Z bratem mamy takie same dane zameldowania oraz nazwisko, ale mieszkamy gdzie indziej, inne IP itp. Czy na tej podstawie TM może stwierdzić, że np mamy multikonto i nam zbanować obydwa?
    Dzięki

    • Nie ma problemu Michale. Jeszcze celowo pytałem się w Twojej sprawie, jednej osoby z obsługi Traffic Monsoon, która potwierdziła to, co kiedyś Ci pisałem… Adres zamieszkania może być ten sam, pod warunkiem, że każdy z Was ma swoje własne konto w PayPal-u oraz korzysta z innego adresu IP. Także jeśli brat będzie płacił za wszystko z własnego konta w PayPal-u + dokona rejestracji w TM z innego adresu IP i również zawsze będzie logował się do swojego konta w TM z innego IP, to nie ma problemu.

     • …a jeśli zastanawiasz się jeszcze, czy Twój brat może dokonać rejestracji z Twojego linku referencyjnego do Traffic Monsoon, to tak – może to zrobić. Ważne jest tylko, żeby rejestrować się i później korzystać z innego adresu IP oraz z swojego konta w procesorze płatniczym.

 5. Rafał pisze:

  Cześć.

  Chciałbym skasować swoje konto oraz zmienić sponsora. Czy jeżeli napisze do supportu to skasują mi konto oraz dane jak ip, procesory płatnicze itp? Na co uważać przy takiej akcji,żeby później system mi nie powiedział, ze mam dwa konta na te same dane :/?

  Dzięki za odpowiedz :)

  • Nie ma takiej opcji w TRAFFIC MONSOON. W TM każdy ma „dożywocie” :) – nie można usuwać kont i zakładać nowych/zmieniać sponsorów itd. Patrząc na to, co się dzieje w niektórych projektach, gdzie ludzie rejestrują się na ślepo, nie patrząc na to, kto będzie sponsorem itd., a później usuwanie kont, zakładanie nowych itp. (niesamowity bałagan robią…) – z jednej strony, jest to dobre rozwiązanie w TRAFFIC MONSOON, a z drugiej strony, może nie do końca, bo są różne sytuacje… ale TM w ten sposób przynajmniej uczy ludzi tego, żeby na przyszłość zastanawiali się, co robią… :)

 6. Michał k pisze:

  Łukaszu jeszcze jedno pytanko.
  Mój polecony jakiś czas temu utworzył sobie konto na TM, wpisał nieprawdziwe dane w zakładce ” name” i ” surname” ( danych o adresie nie wpisywał), gdyż był nieufny programowi itp. Teraz chcialby wpłacić kasę przez zweryfikowany procesor płatniczy. Czy może dostać bana od TM jak dane na koncie TM są inne niż na procesorze płatniczym? Sprawdzałem i nie da się zmienić imienia i nazwiska w danych z TM.
  Dzięki za odpowiedź 😉

  • Zapewne tak, bo przelew danego procesora płatniczego, jest jednocześnie weryfikacją danych użytkownika, także lepiej niech najpierw napisze do supportu i wyjaśni sytuację oraz poprosi o zmianę danych, bo jak zrobi przelew, konto może zostać zablokowane i strata pieniędzy.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.