TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

KONTAKT

 

Uwaga! pierwszą osobą, która powinna Ci udzielić pomocy, jeśli już jesteś użytkownikiem TRAFFIC MONSOON jest Twój „sponsor” i z tym człowiekiem kontaktuj się – jeśli Twój sponsor nie chce Ci pomóc lub nie potrafi, to kontaktuj się z obsługą TRAFFIC MONSOON.

Ewentualnie umieszczaj swoje pytania na tym blogu w komentarzach pod artykułami, których Twój problem dotyczy lub w komentarzach na Facebooku:

 http://www.facebook.com/TrafficMonsoonLukaszGaluszka pod postami związanymi z Twoim „problemem”.

Nie odpowiadam na żadne wiadomości email związane z działaniem w Traffic Monsoon, z problemami technicznymi itd., jeśli nie jesteś moim poleconym (od tego jest Twój sponsor + ewentualnie obsługa TM).

Poniższy formularz kontaktowy przeznaczony jest przede wszystkim dla osób, które są zainteresowane współpracą ze mną w ramach Traffic Monsoon. Proszę nie wysyłać do mnie ofert innych biznesów itp., bo takie maile/wiadomości od razu usuwam.

Kontakt z autorem bloga TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka:

 

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

 

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki:

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.