TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Kondycja Finansowa TRAFFIC MONSOON Oraz Zmiany w 2016 Roku

 

Jak już być może wiesz z poprzedniego artykułu, TRAFFIC MONSOON otwiera swój bank w tym roku i prawdopodobnie wszystkie rozliczenia związane z płatnościami w Traffic Monsoon oraz  z wypłatami zarobków, będą realizowane za pośrednictwem światowego TM Banku.

TM-Bank

Dzisiaj natomiast zapoznaj się z drugim materiałem, który przygotowałem na podstawie wideo, które Charles Scoville (właściciel Traffic Monsoon) również wczoraj umieścił na swoim kanale YouTube… i materiał ten dotyczy stanu finansów TRAFFIC MONSOON.

Zobacz nagranie:

 


-------------------------------------------------------------

12 Odpowiedzi do “Kondycja Finansowa TRAFFIC MONSOON Oraz Zmiany w 2016 Roku”

 1. Gabriel Behal pisze:

  Wszystko jest i będzie super,tylko dlaczego program TM porusza się jak stara baba,ciągłe wyrzucanie programu doprowadza ludzi do szewskiej pasji,nigdy nie możemy się spodziewać ciągłej pracy programu.Z wypłacaniem ostatnio też są problemy,wygląda to tak jakby w programie ktoś manipulował!!!!!!
  Pozdrawiam serdecznie Gabriel Behal

  • Piotrek pisze:

   Problemy z wypłcaniem? Nigdy ne miałem.. ostania wypłata w pn.. Nie wprowadzaj ludzi w bład…

   • Stasiek pisze:

    U mnie dzisiaj wypłata na STP w mgnieniu oka a Payza jest u mnie niewidoczna, nie wiem czemu.

   • Gabriel Behal pisze:

    Kolego masz mnie za idiotę,zbyt poważnie traktuję ten program by opowiadać takie pierdoły
    Z poważaniem Gabriel Behal

  • Wypłata zlecona ostatniej nocy i zrealizowana natychmiast na procesor Payza https://youtu.be/gSOA1dhu1MQ – na PayPal już nie będzie można wypłacać pieniędzy. Zapoznaj się zinf. o zmianach w TM, zamiast „rzucać” wykrzyknikami http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/gigantyczne-zmiany-traffic-monsoon-otwiera-swoj-bank/

   • Gabriel Behal pisze:

    Nie mogłem wypłacić na paypala,w programie winna się znależć taka informacja.

    • Gabrielu, jak podejmujesz współpracę z jakąś firmą, to zapewne w Twoim interesie jest, aby być na bieżąco z tym, co się zmienia itd. Traffic Monsoon informuje o tym, co się zmienia, ale nie tam, gdzie Ty sobie wyobrażasz, że powinni. Jest oficjalna strona na Facebooku https://www.facebook.com/TrafficMonsoonLLC/ Jest również oficjalna grupa firmy na Facebooku https://www.facebook.com/groups/trafficmonsoon.org/ gdzie od razu, jak Charles umieścił nagrania na swoim kanale, inf. pojawiły się również w tamtych miejscach… w min. 3 miejscach zostały umieszczone inf. (a nawet w 4, bo została jeszcze wysłana wiadomość od Charlesa do liderów, żeby poinformowali swoich ludzi w poszczególnych krajach)

     Wystarczy interesować się trochę mocniej TM, a nie „budzić się” tylko w momentach, jak coś się zmieni, nie zadziała… i mieć pretensje do wszystkich dookoła, bo te pretensje powinieneś mieć tylko i wyłącznie do siebie. Ludzie, którzy aktywnie działają i obserwują temat na bieżąco (codziennie), nie widzę, żeby mieli jakiś „problem”, pretensje itd. – mają po prostu wiedzę, co się dzieje, co się zmienia i tyle.

 2. Witam chyba mam jakąś bardzo powolna Payzę wypłata od 12-01-16 w Pending!

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.