TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Komu Zależy Na Upadku AdHitProfits?

 

…chamstwo bez końca…

Był przelew „fałszywych” ponad 60 mln dolarów do AdHitProfits (o czym pisałem tutaj: http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/strona-adhitprofits-nie-dziala-co-jest-tego-powodem-i-w-jakim-celu-zostala-wylaczona/) w celu destabilizacji systemu, były i są negatywne komentarze w forach i grupach internetowych nie mające nic wspólnego z prawdą, a teraz są maile wysyłane do użytkowników przez ludzi, którym wybitnie zależy na wykończeniu programu..

Wczoraj otrzymałem maila (oczywiście od „człowieka widmo”) z adresu mailowego stworzonego na potrzeby nowej akcji mającej na celu spowodowanie jeszcze większych problemów programowi i właścicielowi AHP poprzez wybuch paniki i nieracjonalnych zachowań użytkowników.

Mail ten wysyłany jest do coraz większej grupy użytkowników AdHitProfits – nawołuje on do zgłaszania sporów w procesorach płatniczych SolidTrustPay i Payza. Jest tam również tekst mówiący o tym, że AdHitProfits uciekło z naszymi pieniędzmi, żeby wyciągać z systemu jak najszybciej pieniądze i tym podobne bzdury…

Mail ten wysyłany jest z adresu: theyranwithourcash@btinternet.com, a to jego screen:

ahp-mail

Podsumowując…

Ludzie, dla których program AdHitProfits jest niewygodny, tworzą wokół niego w Internecie (na forach i grupach) otoczkę nieuczciwości, umieszczając negatywne wpisy itp. Jak to nie pomoga w zahamowaniu rozwoju AHP, pojawia się haker, który destabilizuje AdHitProfits manipulując systemami SolidTrustPay i AHP. Jak właściciel AD HIT PROFITS Charles Scoville decyduje się na „chwilowe” wyłączenie strony w celu likwidacji kwestii problemowych w systemie spowodowanych przez hakera i użytkowników, którzy również narobili problemów w wyniku tego zdarzenia (zobacz post na Facebooku „Ad Hit Profits Sprawa Hakera” https://www.facebook.com/AdHitProfitsLukaszGaluszka), wysyłane są maile do użytkowników w celu wywołania paniki i zniszczenia współpracy pomiędzy głównymi procesorami płatniczymi, a AdHitProfits (zgłaszanie sporów do procesorów płatniczych przez użytkowników, może spowodować zakończenie współpracy przez te procesory z programem).

…w całym tym chamstwie jest jeden duży pozytyw dla nas użytkowników – ludzie, którzy usilnie chcą zniszczyć AdHitProfits i zrobić oszusta z uczciwego człowieka, którym jest Charles Scoville, potwierdzają swoimi działaniami tylko jeden fakt: że AdHitProfits zmierza w dobrą stronę, proponuje wysokiej jakości, konkurencyjne usługi reklamowe i jest to biznes na długie lata.

Ludzie, którzy kopiują działania Charles’a i AdHitProfits, nie potrafiąc zbudować uczciwie biznesu na własnej ciężkiej pracy, wolą zniszczyć uczciwego człowieka i jego sukces oraz przejąć to czego dokonał (jest to łatwiejszy sposób w czasach programów zarobkowych, które pojawiają się i znikają w Internecie i jest ograniczone zaufanie potencjalnych użytkowników..). Zwykła banda gnojków i leniwych frustratów..

Jeśli nie należysz do osób, które jak „chorągiewki na wietrze” zmieniają zdanie pod wpływem bzdur, które złośliwi ludzie tworzą, możesz pomóc Charles-owi i AD HIT PROFITS, wysyłając maile do Payza z linkami do postów na forach i grupach, screenów maili, które być może otrzymujesz od nieuczciwych ludzi, które potwierdzają ataki oszustów na AHP. Maile takie możesz wysyłać do Payza pod adres: BizDev@payza.com (ludzie z SolidTrustPay wiedzą o zachowaniach oszustów i pomagają AHP zlikwidować skutki działania hakera, także w tym przypadku nie ma potrzeby wysyłania tego typu inf.)

Poza tym jeśli dostrzegasz starania Charles’a od początku jego działalności, widzisz pozytywy w programie i możliwości.., to pisz o tym w Internecie na forach, grupach, na swojej tablicy w portalach społecznościowych, w których masz założone konto, udostępniaj pozytywne i zgodne z prawdą informacje o programie umieszczane przez innych ludzi… Nie pozwólmy złośliwym gnojkom (lub niedoinformowanym ludziom) niszczyć czegoś co jest dobre, pozytywne i co ma duże perspektywy dla nas wszystkich!

znajomi

Kiedy AdHitProfits Ponownie Zacznie Działać?

Na chwilę obecną właściciel nie jest wstanie konkretnie odpowiedzieć na to pytanie. Starają się wraz z programistą zrobić to jak najszybciej, aczkolwiek nie chcą uruchamiać systemu dopóki nie będą mieć pewności, że wszystko zostało „wyczyszczone” jak należy. Muszą też lepiej zabezpieczyć system ewentualnym ponownym takim incydentem jak ostatnio. 

Obserwuj tego bloga i Fan Page https://www.facebook.com/AdHitProfitsLukaszGaluszka – jak tylko pojawią się konkretne informacje, to umieszczę je na jednym z tych serwisów.


-------------------------------------------------------------

FAP

Jedna Odpowiedź do “Komu Zależy Na Upadku AdHitProfits?”

  1. Bolesław ŚLUSARCZYK pisze:

    Solidaryzuję się z wszystkimi uczciwymi i poszkodowanymi ludźmi tj z zespołem Ad Hit Profits i wszystkimi użytkownikami programu , którzy wierzą ,że dobro i prawda także i tu w końcu zwyciężą a nikczemnicy zostaną ukarani przez los . Niech Bóg błogosławi wszystkim ludziom dobrego serca i dobrej woli !