TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Jedna Zasada w AdHitProfits, Która Daje Efekty…

 

 Jak już wielokrotnie wspominałem, większość użytkowników potraktowało AdHitProfits jako „kolejny program zarobkowy”, zamiast tak, jak jest w rzeczywistości, czyli jako platformę reklamową.

Sugerując się spadkiem procentowych zysków, większość ludzi uciekła z AdHitProfits albo też czeka na zmiany, które według niektórych z nich, „mają się same dokonać” albo też ma ich dokonać jeden człowiek, którym jest właściciel firmy.

Fakty jednak są takie, że bez zrozumienia czym jest AHP i jak funkcjonuje, a przede wszystkim bez wsparcia użytkowników, platforma reklamowa AdHitProfits nie będzie generowała pokaźnych zysków dla wszystkich użytkowników.

 

Jedna Rozsądna Zasada, Która Daje Efekty w AdHitProfits

Wielu ludzi spisało AdHitProfits na straty, jak zyski dzienne spadły poniżej 1%, strona gówna AHP wygląda jakby była „martwa” (mało reklam banerowych), ale mimo wszystko są ludzie którzy dostrzegają to, czego większość nie dostrzega…i osiągają niezłe wyniki mimo „kryzysowego czasu”.

Jeśli niby jest tak źle, jak wielu ludzi mówi, pisze, narzeka… to zastanów się skąd się biorą wypłaty w takich kwotach jak możesz zauważyć na poniższych obrazkach:

wyplaty-z-adhitprofits1

wyplaty-z-adhitprofits2

Czy te kwoty wypłat oznaczają, że nie ma możliwości w AdHitProfits, o czym wielu ludzi mówi? Absolutnie nie. Większość ludzi błędnie postrzega AdHitProfits i dlatego widzą tylko problemy, zamiast możliwości.

Więc jaka jest ta właściwa „zasada”? 

Chodzi tutaj bardziej o właściwy punkt postrzegania AHP – jest to platforma reklamowa, która generuje dziennie ok. 150 000 – ponad 200 000 unikalnych odwiedzin, co jest bardzo ważną informacją dla reklamodawców, poszukujących nowych źródeł ruchu.

Więc jakie jest właściwe podejście do AHP, dające również Tobie duże możliwości zarobkowe? Po prostu polecanie usług reklamowych AHP reklamodawcom. Użytkownicy, którzy tak robią – dokonują wypłat takich, jak widzisz na powyższych obrazkach.

…i w tym momencie wielu z Was zapewne pomyśli sobie „jak mogę polecać coś, co nie działa?!!!” – jeśli myślisz w taki sposób, to jest to oznaka, że Twój umysł nie działa prawidłowo, a nie AHP. AdHitProfits cały czas funkcjonuje, właściciel nigdzie się nie wybiera i nie zamierza tak jak wielu użytkowników, uciekać i zostawić wszystko.

Tak więc to Ty musisz zmienić swoje myślenie i wybić sobie z głowy, że jest to program zarobkowy, bo inaczej zawsze będziesz skupiać się na tym, że zyski danego dnia nie są takie, jakich ktoś oczekiwałby i dlatego nikomu nie powiesz, nie polecisz AHP. Patrz na AHP prawidłowo, czyli jako na platformę reklamową, która generuje duży ruch dla reklamodawców i pisz w Internecie, mów o usługach AdHitProfits, natomiast kwestię zarobków traktuj jako temat poboczny i wtedy zobaczysz efekty..

W ostatnich dniach, na jednej z grup na Facebooku jakiś obcokrajowiec bardzo fajnie ujął temat AdHitProfits: „korzystam z usług reklamowych AHP, które dają mi zadowalające efekty, a zarobki, które przy okazji otrzymuję, traktuję jako miły bonus”. To jest właściwe podejście…

Zaglądaj również czasem na podstronę w AdhitProfits, gdzie możesz zobaczyć, w jakich kwotach użytkownicy dokonują wypłat w ostatnich dniach http://adhitprofits.com/recent.php – zobaczysz, że  ludzie, którzy podchodzą do tematu właściwie, osiągają przy tym również bardzo ładne dochody.


-------------------------------------------------------------

FAP

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.