TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Jak Zmienić Procesor do Wypłat w AdHitProfits?

 

W AdHitProfits można przypisać sobie tylko jeden procesor płatniczy, na który można dokonywać wypłat, aczkolwiek można zmienić procesor płatniczy na inny w każdej chwili.

W zasadzie jest to bardzo proste, ale sporo osób ma z tym problem, dlatego poniżej umieszczam krótką instrukcję jak tego dokonać.

 

Zmiana Procesora Płatniczego do Wypłat w AdHitProfits

Po zalogowaniu się do AHP, w lewej kolumnie odszukaj link Account Details i kliknij  niego

zmiana-procesora

Następnie przewiń stronę na dół do sekcji Payment Settings i postąp zgodnie z poniższą instrukcją:

zmiana-procesora-2

…i to wszystko. Jeśli wpisałeś/aś prawidłowy PIN to nowe inf. zostaną zapisane w systemie i zlecając wypłatę, od razu będzie ona kierowana na procesor przez Ciebie wybrany.

 


-------------------------------------------------------------

FAP

10 Odpowiedzi do “Jak Zmienić Procesor do Wypłat w AdHitProfits?”

 1. Boleslaw Ślusarczyk pisze:

  Witam , zarejestrowałem się ale powstrzymuję się od lokowania pieniędzy dopóki sytuacja zysków nie ulegnie wyraźnej poprawie , jakie są prognozy ?

  • AD HIT PROFITS od samego początku rozwija się dynamicznie, aczkolwiek na chwilę obecną nie widać wyraźnych zmian w kwestii dziennych zarobków i nikt Panu tego nie powie, kiedy zarobki pójdą w górę – zależą one od naszych (użytkowników) działań i jeśli większość będzie tylko czekać na cud (pełni obaw) nic nie robiąc to szybko ta kwestia się nie zmieni. Sam właściciel programu, bez naszej pomocy wiele nie zdziała.

   • Bolesław Ślusarczyk pisze:

    Tak, to oczywiste ale trudno się dziwić wahaniom przed wykupem pakietów i zapraszaniem nowych w obecnej sytuacji . Kto by chciał stracić i narażać innych na straty ?

    • Panie Bolesławie – obecna sytuacja jest taka, że mamy konkretnego i uczciwego człowieka, którym jest właściciel AHP. Poza tym jak już wielokrotnie wspominałem – od nas użytkowników zależy jak będzie funkcjonował program. Jeśli nic nie będziemy robić (nie będziemy kupować udziałów lub reklam, nie będziemy polecać AHP) to nić się nie zmieni na lepsze.

     Jak się Pan obawia, że ktoś z Pana osób poleconych „straci” pieniądze, to niech Pan poleca program osobom, które nie są nastawione na zarabianie, tylko poszukują dobrego źródła ruchu do swojej strony, oferty.. Jest ogromna liczba ludzi/firm poszukujących dobrego źródła ruchu, gdzie mogą umieścić swoje reklamy i płacą za to spore pieniądze np. w Google Adwords lub na Facebooku, a w AHP oferta reklamowa jest korzystniejsza..

  • Ksavery pisze:

   Niestety nie da zmienić procesora w tak łatwy sposób jak napisano w artykule. To znaczy zmienić zawsze można tylko nic to nie da gdyż podczas próby wypłaty pieniędzy na STP system odmówi wypłaty proponując zmianę STP na poprzedni procesor , np Payza – a z Payza już AdHitProfits nie współpracuje.
   Jedyny sposób to po zmianie procesora zrobić przelew z STP na AHP kupując np za 10 dolarów Ad Pack’a.
   I wtedy wypłata już będzie możliwa.
   Czyli najpierw trzeba zainwestować aby wypłacić.

   • Tak, w ostatnich tygodniach takie zabezpieczenie zostało wprowadzone w AHP – trzeba najpierw zweryfikować dany procesor płatniczy, że rzeczywiście należy do właściciela konta w AHP, zanim będzie mógł dokonywać wypłat na ten procesor. To jest takie „standardowe” rozwiązanie stosowane przez wiele firm.

    …teraz nawet założenie konta w banku np. Alior Sync trzeba weryfikować w podobny sposób (jeśli nie chce się podpisywać umów papierowych..).

    Payzy nie ma, ale jest EGO PAY, z którego można przelewać pieniądze na Payza. Na chwilę obecną EGO PAY służy tylko do płacenia za reklamy i udziały, ale niedługo na pewno będzie można dokonywać wypłat na ten procesor…
    http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/ad-hit-profits-r-e-a-k-t-y-w-a-c-j-a/

 2. rchee pisze:

  Wszystko ładnie wszystko pięknie, tyle że z tego co mi wiadomo taka zmiana nic nie da, jeśli nigdy nie zasilało się AHP z danego procesora. Innymi słowy, jeśli zasilałem konto tylko i wyłącznie z Payzy, to zmieniając teraz procesor na STP nie jestem w stanie wypłacić pieniędzy (nawet taki komunikat się wyświetlił). Czy się jednak mylę?

 3. Zbigniew Czerwiński pisze:

  mam 37 paczek kupionych,wypłacić na payzę nie mogę, wszelkie zmiany na Acconcie przez Pana podane na inne konta- NIE DZIAŁAJĄ,chociaż mam połączoną Payzę z Egopay,STP, Ezybonds itd. Dokonanie zakupu też nic nie daje, bo mogę wypłacić tylko tyle ile aktualnie a nowego procesora wpłaciłem. O co tu chodzi i jak mam odzyskać płatnosci?
  Prosze o szczegółowe wyjaśnienie bo to są grube tysiące do odzyskania dla mnie.
  Zbyszek
  PS
  Proszę o odpis na maila

  • Procesor Payza został usunięty z AdHitProfits i nie wiadomo, czy zostanie przywrócony – pisałem o tym na Facebooku:

   —> Konkrety na Temat Payzy…

   Zmiany w kwestii procesorów płatniczych, o których Pan pisze, działają, tylko, żeby móc dokonywać wypłat, każdy nowo używany procesor trzeba zweryfikować, tak jak napisałem w ostatnich zdaniach tego wpisu:
   http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/ego-pay-nowy-procesor-platniczy-w-adhitprofits/

   Faktem jest natomiast, że nie można w tym momencie dokonywać wypłat na procesor EGO PAY. Na razie przy pomocy tego procesora można jedynie płacić za udziały reklamowe i za inne formy reklamy – powód jest prosty:

   Wszystkie płatności, które wpływają od klientów/użytkowników do AdHitProfits, wpływają nie do systemu, ale na poszczególne konta firmy AD HIT PROFITS LLC – czyli jak ktoś dokonuje zakupu przy pomocy SolidTrustPay, to pieniądze wpływają na konto firmowe SolidTrustPay, jak ktoś używa EzyBonds to pieniądze wpływają na EzyBonds itp.

   Dlatego też zanim zostaną uruchomione wypłaty za pośrednictwem EGO PAY, musi najpierw większa grupa użytkowników dokonać zakupów za pośrednictwem tego procesora płatniczego, żeby firma miała z czego wypłacać te środki.

   Nie ma takiej możliwości, żeby np. z procesora EzyBonds lub SolidTrustPay przelać pieniądze na EGO PAY, dlatego wypłaty z EGO PAY na razie są wstrzymane, bo nie miałoby to sensu, żeby właściciel przelewał pieniądze np. z EzyBonds na konto bankowe, a później z tego konta na EGO PAY przy pomocy pośrednika (niepotrzebne straty finansowe, bo każdy bank, pośrednik itp. pobiera swoje prowizje..).

   Kolejna kwestia – być może się mylę, ale mam wrażenie, że nie wie Pan czym jest AdHitProfits i na jakich zasadach działa – nie jest to system inwestycyjny, gdzie wpłaca Pan pieniądze, a dana firma np. obraca nimi na rynku Forex i Pan otrzymuje określony procentowy zysk od tego co Trader-owi uda się wygenerować.

   Tutaj jak Pan kupił udziały reklamowe, to podobnie jakby kupił sobie Pan samochód – ma Pan „narzędzie”, ale nie ma Pan pieniędzy. Nie może sobie Pan tak po prostu teraz wycofać tych pieniędzy. Ma Pan pracujące udziały reklamowe – jak wypracują jakiś zysk, to wtedy może Pan te zyski wypłacać. Kwota, która znajduje się przy „Account Balance” po zalogowaniu się do AHP, to kwota dostepna do wykorzystania, za którą może Pan coś w AHP kupić lub ją wypłacić (min. do wypłaty to $10).