TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Jak Zmieniać Czas (Godziny) Oglądania Reklam w AdHitProfits?

 

Jak „regulować” czas w AdHitProfits, żeby zyski były naliczane przez całą dobę bez np. kilkugodzinnych przerw?

Jest to bardzo prosta sprawa, aczkolwiek dla początkujących użytkowników jest to nie do końca zrozumiałe. Jak zapewne wiesz, każdy użytkownik musi oglądnąć 10 reklam na dobę. Od momentu oglądnięcia pierwszej z 10-ciu reklam, zegar w AdHitProfits zaczyna odmierzać 24 godziny, ale zmiany na stronie w kwestii odliczanych godzin widoczne są dopiero po oglądnięciu łącznie 10-ciu wymaganych reklam.

zegar-ustawienia

Przykład: o godz. 10:30 oglądniesz jedną lub kilka reklam, a resztę z 10-ciu dokończysz oglądać o godz. 11:00, to zegar ustawi się na 24 godziny po oglądnięciu pierwszej reklamy o 10:30, ale aktualny czas jaki odmierza, będzie widoczny dopiero o godz. 11:00 jak oglądniesz łącznie 10 reklam (wtedy zmienią się ustawienia zegara na stronie i będzie pokazywał, że za ponad 23 godz. skończy się odliczanie i automatycznie zarobki przestaną być naliczane).

 

Więc jak można regulować czas/godziny w AdHitProfits?

Przykład: jutro oglądniesz 10 reklam o godz. 20:00, a pojutrze wiesz, że nie dasz rady oglądnąć tych 10-ciu reklam o godz. 20:00, żeby zachować ciągłość naliczania zysków, bo np. idziesz na noc do pracy. W tym przypadku po prostu oglądasz kolejne 10 reklam o wcześniejszej godzinie (np. o 17:00), wtedy automatycznie zmienia się ustawienie zegara, który zaczyna odliczać 24 godziny od godz. po 17:00 jak tylko oglądniesz te 10 reklam..

…i w taki sposób możesz sobie codziennie regulować godziny w jakich będziesz oglądać reklamy.

zegar-ahp

„Dla leniwych” jest w systemie dostępna płatna opcja Vacation, dzięki której nie trzeba oglądać reklam, a zyski są naliczane – koszt tej opcji to $25 za tydzień (przydatna opcja jak wyjeżdżasz gdzieś np. na urlop, gdzie nie będziesz mieć możliwości korzystania z Internetu..) – informacje, jak wykupić taką opcję, można znaleźć w tym wpisie:

http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/przydatne-funkcje-w-ad-hit-profits/

 


-------------------------------------------------------------

FAP

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.