TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Jak Zarabiać w TRAFFIC MONSOON Bez „Inwestycji”?

 

Być może nie wiesz jeszcze o tym, że w TRAFFIC MONSOON można zarabiać pieniądze również bez polecania projektu i bez inwestowania jakiejkolwiek kwoty w ten biznes.

Wystarczy, że dokonasz rejestracji w TRAFFIC MONSOON i będziesz oglądał/a codziennie płatne reklamy (tzw. CASH LINKS), za co firma płaci od $0.001 do $0.02 (za każdą oglądniętą reklamę). 

CashLinks-new

 

Takich reklam pojawia się codziennie od kilku do kilkudziesięciu w naszych „biurach” w TRAFFIC MONSOON, także łatwo jest wyliczyć, że od kilku do kilkudziesięciu centów dziennie można zarobić, czyli w sumie kilka dolarów miesięcznie jesteś wstanie zarobić, poświęcając chwilę codziennie na te reklamy. 

Czy jest to kwota satysfakcjonująca dla Ciebie? – dla mnie nie…

…ale nadal bez inwestycji nawet jednego centa, jesteś wstanie zarabiać o wiele więcej  – jest mnóstwo ludzi, którzy zarabiają w różnego rodzaju BUX-ach i podobnych programach śmieszne pieniądze, klikając codziennie reklamy. Zaproś takich ludzi do TRAFFIC MONSOON i niech tylko bazują również na tych reklamach.

 

TRAFFIC MONSOON rozdziela zyski z tych reklam w następujący sposób:

– jak za oglądnięcie danej reklamy, zarabiasz np. $0.02, to Twój sponsor również otrzymuje taką samą kwotę z wykonanej przez Ciebie „pracy”. Czyli oznacza to, że posiadając swoich poleconych, którzy będą oglądać te reklamy, Ty również zarabiasz.

…i te wydawać by się mogło, że śmieszne kwoty, mogą spowodować, że będziesz generować za jakiś czas sobie dodatkowy dochód np. w kwocie mniej więcej takiej, jak wielu ludzi zarabia na etacie…

Zastanówmy się przez chwilę:

załóżmy, że średnia dzienna kwota z oglądanych reklam, wyniesie $0.10 od każdego poleconego – zaprosisz w jakimś czasie 10 osób, masz dziennie $1 z ich pracy – miesięcznie ok. $30, rocznie ok. $360. Zaprosisz więcej osób, to te kwoty będą wyglądały zupełnie inaczej…

Poza tym, zapewne po pewnym czasie, część z tych osób, będzie chciała zarabiać więcej pieniędzy w TRAFFIC MONSOON i zaczną kupować pakiety reklam, dzięki którym można otrzymywać część przychodu firmy, generowanego ze sprzedaży usług reklamowych – od każdego takiego pakietu otrzymasz 10% prowizji, czyli $5. Każda reinwestycja zarobionych środków przez Twoich poleconych w nowy pakiet, to 10% prowizji dla Ciebie…

Także nawet jeśli nie masz pieniędzy, „możliwości” – w TRAFFIC MONSOON możesz zarabiać… Potrzebujesz tylko trochę chęci i działać.

—> TUTAJ MOŻESZ DOKONAĆ REJESTRACJI

—> TUTAJ UZYSKASZ DOSTĘP DO WSZYSTKICH INSTRUKCJI ODNOŚNIE REJESTRACJI I PORUSZANIA SIĘ W TM

 

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki:


-------------------------------------------------------------

2 Odpowiedzi do “Jak Zarabiać w TRAFFIC MONSOON Bez „Inwestycji”?”

  1. Piotr Kuciel pisze:

    Jestem zainteresowany

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.