TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Jak ZARABIAĆ $3 CO GODZINĘ Automatycznie?

 

Jeśli obserwujesz mnie, czy też mój blog od jakiegoś czasu, to prawdopodobnie dotarłeś/aś do informacji, że pierwsze, drobne działania, jakie poczyniłem w TRAFFIC MONSOON w kwestiach zarobkowych, miały miejsce w połowie kwietnia 2015.

Minęło 3,5 miesiąca od pierwszych moich działań i wyniki wyglądają tak (screen z mojego konta z 30.07.2015):

traffic-monsoon-zarobki-lipiec-2015

 

 

 

 

 

 

W ostatnim czasie zarabiam ponad $3 na godzinę – automatycznie, co godzinę mam takie naliczenia w TRAFFIC MONSOON.

To co widzisz na powyższym obrazku, to są na chwilę obecną moje przychody, a nie dochody, ponieważ wszystkie zarabiane środki od tych ponad 3 miesięcy, reinwestuję w całości w nowe pakiety lub też w różne formy reklamy w TRAFFIC MONSOON. 

Od (już tego) miesiąca, czyli od sierpnia, planuję zacząć zlecać wypłaty – 3 do 4 wypłat w miesiącu po min. $80, czyli ok. 1152 zł miesięcznie.

traffic-monsoon-polska-zarabianie

 

Jak Ja Doszedłem Do Zarobku $3 Na Godzinę w 3,5 Miesiąca?

Ten rezultat można uzyskać o wiele szybciej, aczkolwiek ja to robiłem w trybie bardzo powolnym, bez potężnych „inwestycji”, bez poświęcania mnóstwa swojej energii w promowanie TRAFFIC MONSOON i usług reklamowych tej firmy.

Po prostu zacząłem od jednego pakietu, dokupując w kolejnych dniach, tygodniach i miesiącach kolejne – najpierw za pieniądze z własnego konta w procesorze płatniczym, później częściowo za swoje pieniądze oraz pieniądze z prowizji uzyskiwanych dzięki moim poleconym. Jak zacząłem generować przychody po kilka/kilkanaście dolarów dziennie, to nie kupowałem nowych pakietów płacąc 100% kwoty z własnego konta w procesorze płatniczym, tylko jak np. miałem uzbierane $40 na koncie w TM, wtedy kupowałem nowy pakiet reklam za te pieniądze, dopłacając resztę kwoty z procesora płatniczego.

W międzyczasie, poinformowałem ludzi z moich list mailingowych o tym rozwiązaniu i kilkadziesiąt osób dołączyło – jak widać na powyższym screenie, 7 z nich jest aktywnych (czyli to oznacza, że kupują pakiety reklam, dzięki którym uzyskują część przychodu firmy), część osób z tamtej grupy zarejestrowanych, ogląda tylko płatne reklamy, aby zarobić sobie do kilkunastu centów dziennie, a część nic nie robi.

Przeważnie poświęcam na Traffic Monsoon do kilkunastu minut dziennie – raz na jakiś czas trochę więcej, żeby np. napisać nowy artykuł na blogu itp. i takie rezultaty po kilku mies.

Ja mam tutaj cały czas pracę etatową „przed oczami”, gdzie mnóstwo ludzi pracuje po 5 lub 6 dni w tygodniu, po 8 godzin dziennie i przez długie lata niewiele się zmienia w kwestii wysokości ich dochodu – w Traffic Monsoon, w ciągu kilku mies. zbudowałem sobie źródło dochodu prawie takie, jak najniższy dochód mies. w Polsce, który otrzymują ludzie na etacie.

…więc czy warto działać w TM? – odpowiedz sobie samodzielnie.

Oczywiście ta droga, którą Tobie pokazałem/opisałem na swoim przykładzie – nie jest najlepszym rozwiązaniem. Jest bardzo powolnym procesem. Jeśli dysponujesz wyższą „wolną kwotą”, to oczywiście lepiej jest wykupić sobie możliwie jak największą liczbę pakietów i reinwestować przez pewien czas 100% swojego przychodu. Dzięki temu w ciągu tych np. 3,5 mies., jesteś wstanie zbudować o wiele wyższe źródło dochodu, niż ja to zrobiłem (oczywiście nie sprzedawaj domu, żeby „inwestować” w TM, bo żaden biznes nie daje gwarancji, że będzie funkcjonował przez długie lata – w każdym biznesie można „popłynąć”, także zawsze trzeba brać pod uwagę fakt, że wszędzie jest jakieś ryzyko).


-------------------------------------------------------------

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.