TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Jak Za Darmo Pozyskiwać Klientów lub Partnerów Do Swojego Biznesu, Dzięki AdHitProfits?

W AdHitProfits pojawiła się nowa możliwość, dzięki której możesz generować darmowy ruch  na swoją stronę, blog, ofertę lub np. na link polecający z innego biznesu, w którym być może działasz (opcja tylko i wyłącznie dla zarejestrowanych użytkowników).

O co tutaj chodzi? Na platformie reklamowej AdHitProfits został uruchomiony system, dzięki któremu w zamian za oglądane reklamy, otrzymasz kredyty reklamowe do wykorzystania na własną reklamę.

Aby „zarabiać” kredyty reklamowe, musisz przejść na podstronę, gdzie ogląda się codziennie wymagane reklamy, klikając np. w przycisk oznaczony na obrazku czerwoną ramką:

ahp-darmowy-ruch

1 kredyt reklamowy = 1 kliknięcie w Twój baner o rozmiarze 468×60 pikseli, czyli pozyskujesz jednego odwiedzającego

Aby zacząć „zarabiać” kredyty reklamowe, najpierw musisz oglądnąć wymaganą dzienną liczbę reklam, a za oglądnięte „ponad stan” reklamy, otrzymasz kredyty reklamowe, które zobaczysz nad banerami w miejscu oznaczonym ramką na poniższym obrazku:

kredyty-reklamowe-ahp

Przelicznik w zależności od rodzaju użytkownika, którym jesteś,  jest następujący:

– dla użytkowników, którzy oglądają 25 reklam dziennie 2:1

– dla użytkowników VIP oglądających 10 reklam dziennie 1:1

…czyli za 2 oglądnięte reklamy, zarobisz 1 kredyt reklamowy, jeśli jesteś pierwszym wspomnianym użytkownikiem lub za każdą oglądniętą reklamę, zarobisz po 1 kredycie reklamowym, jeśli jesteś użytkownikiem VIP w AdHitProfits

Zarobione kredyty reklamowe, możesz wykorzystać przypisując je do swojej reklamy, utworzonej pod zakładką Listing(s)

listings w adhitprofits

Jeśli masz utworzoną tam jakąś reklamę, to możesz przypisać do niej zarobione kredyty, klikając przycisk Assign (czyli „przypisz”) i w polu, które się pojawi, trzeba wpisać liczbę kredytów, które chce się przypisać do swojego banera reklamowego. Na końcu ponownie trzeba potwierdzić chęć przypisania kredytów reklamowych zielonym przyciskiem Assign tak, jak widać na poniższym obrazku:

przypisz-kredyty-reklamowe

…jeśli nie masz jeszcze utworzonej kampanii reklamowej pod zakładką Listing(s), to trzeba kliknąć przycisk New Banner, aby utworzyć pierwszą swoją kampanię, do której później będziesz mógł/mogła przypisać kredyty reklamowe i zacząć pozyskiwać odwiedzających (potencjalnych partnerów, klientów..)

 

Czyli Co Daje Ci Nowa Funkcja w AdHitProfits?

Jeśli nie masz zbyt wielu pieniędzy na płatne kampanie reklamowe, to możesz zupełnie za darmo pozyskiwać ruch do swoich stron, blogów itd., czyli za darmo pozyskiwać klientów lub partnerów do biznesów, w których działasz.


-------------------------------------------------------------

FAP

Jedna Odpowiedź do “Jak Za Darmo Pozyskiwać Klientów lub Partnerów Do Swojego Biznesu, Dzięki AdHitProfits?”

  1. Dużo wiedzy którą warto dawać innym.
    Inni polubią Cię bardzo i podziękują też bardzo.