TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Jak Wygrać Nagrodę $3000 w AdHitProfits?

—>Follow my blog with Bloglovin
 

To krótkie wideo jest „zapowiedzią” nowości, która została wprowadzona wczoraj (30.09.2013) w AdHitProfits:

W AdHitProfits został wprowadzony „system motywacyjny” dla aktywnych użytkowników.

Od tego momentu co miesiąc, możesz wygrać w AdHitProfits  nawet $3000, dzięki własnej pracy.

…wiadomo, że dla ludzi działających w biznesach internetowych, największym problemem jest pozyskiwanie wysokiej jakości ruchu do swoich stron internetowych i przekształcaniem tego ruchu w partnerów biznesowych lub klientów, bez czego takie osoby po prostu „nie rozwiną skrzydeł”, nie rozwiną własnego biznesu, nie będą zarabiać pieniędzy.

Obecnie bez reklamy, „nie istniejesz” – nie ważne, czy jesteś właścicielem firmy, czy działasz w biznesie MLM… Musisz się reklamować, aby rozwinąć swój biznes.

 

AD HIT PROFITS daje takim osobom rozwiązanie ich problemu, ponieważ dostarcza wysokiej jakości ruch na strony (targetowane reklamy banerowe PPC), dzięki usługom reklamowym pomaga budować listę mailingową i relacje z subskrybentami, dzięki czemu niektórzy stają się klientami lub partnerami w biznesie.. daje takim ludziom pieniądze na dalszy rozwój, na reklamę itp. dzieląc się częścią ze 100% przychodu rozdzielanego na członków AHP.

Teraz oprócz tego, że możesz pomóc tym wszystkim ludziom mówiąc im o wartościowych usługach reklamowych AdHitProfits i możliwościach zarobkowych, masz również szansę na zdobycie wysokich nagród pieniężnych co miesiąc, w zamian za swoje działania (od $400 do $3000 w zależności od tego, które miejsce zajmiesz).

 

Co musisz robić, aby wygrywać nagrody pieniężne w AdHitProfits?

Przede wszystkim musisz być zarejestrowanym użytkownikiem AdHitProfits, musisz zapraszać innych ludzi do reklamowania własnych stron, produktów, usług w AHP… i jeśli Twoi nowi poleceni/partnerzy, będą kupować w AdHitProfits  reklamy banerowe PPC, reklamy „Guaranted Traffic” (Gwarantowany ruch) i reklamy w postaci płatnych postów na forum AdHitProfits (udziały reklamowe nie są tutaj brane pod uwagę), to masz szansę na zdobycie nagrody..

W zależności od miejsca, które zajmiesz w danym miesiącu, otrzymasz od $400 – $3000. Co miesiąc 10-ciu najlepszych partnerów będzie nagradzanych (właściciel nie może brać udziału w tym konkursie) zgodnie z poniższą tabelą i zajmowanym miejscem:

nagrody-adhitprofits

Informacje o konkursie oraz listę członków, którzy zakwalifikowali się do konkursu (oraz których możesz „wyprzedzić” wkonkursie), możesz zobaczyć po zalogowaniu się do swojego konta w AdHitProfits i kliknięciu linku znajdującego się w lewej kolumnie:

ahp-challenge

…na górze strony, zobaczysz termin, w którym możesz się zakwalifikować do otrzymania nagrody – np. teraz jest tam:

„Qualifyng Period: 30 Sep 2013 thru midnight of 31 Oct 2013” – co oznacza, że w terminie od 30 września do 31 października 2013, możesz się zakwalifikować do otrzymania nagrody..

Powodzenia w konkursie!

 


-------------------------------------------------------------

FAP

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.