TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Jak Wydłużyć Czas w TRAFFIC MONSOON Pomiędzy Oglądanymi Reklamami?

 

Jeśli działasz już w TRAFFIC MONSOON i zarabiasz dzięki pakietom reklam z opcją otrzymywania dzielonego przez firmę przychodu, wiesz bardzo dobrze o tym, że musisz oglądnąć 10 reklam dziennie, aby móc otrzymywać tę część przychodu.

traffic-monsoon-ogladanie-10-reklam

Pytanie, które co jakiś czas otrzymuję od osób, które dołączają do TRAFFIC MONSOON, jest następujące :

czy i jak można wydłużyć czas „kwalifikacji” z 24 godzin na więcej? – np. pracujesz na etacie na różne zmiany i nie zawsze możesz oglądnąć tych 10 reklam akurat w momencie, jak upłyną 24 godz. od chwili poprzedniego oglądnięcia 10 reklam.

Nagrałem krótkie wideo z odpowiedzią na ten temat, także oglądnij je poniżej:


-------------------------------------------------------------

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.