TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Jak Promować AdHitProfits na Facebooku? AHP ShareMe

…jak można zauważyć – właściciel AdHitProfits (Charles Scoville) do leniwych osób nie należy i dynamicznie rozwija swój/nasz biznes reklamowy..

Nowym „dzieckiem” AD HIT PROFITS jest bardzo wartościowe narzędzie „AHP ShareMe”, czyli skracacz linków…

 

AHP ShareMe w Praktyce..

Istnieje w Internecie sporo narzędzi do skracania linków, ale niektóre z nich niestety nie sprawdzają się na Facebooku. Pisałem jakiś czas temu na drugim blogu, że Facebook blokuje linki prowadzące do stron/biznesów taktując je jako spam, jeśli pojawia się ich sporo na Facebooku. Tak też stało się z AdHitProfits – obecnie nie umieścisz na Facebooku np. swojego linku polecającego lub nawet linku do strony głównej AdHitProfits, bo Facebook od razu taki link/post zablokuje. Jeśli nawet skrócisz swój link polecający np. w serwisie bit.ly to Facebook i tak wykryje, że umieszczasz link do strony blokowanej przez nich i zablokuje Twój post/link.

…dlatego też powstało narzędzie AHP Share Me. Jest ono zupełnie darmowe i umożliwia Ci skracanie linków nie tylko polecających AdHitProfits, ale wszystkie inne biznesy, w których działasz i promowanie ich na Facebooku.

AHP ShareMe zwiększa również zasięg kampanii reklamowych kupowanych w AdHitProfits, ponieważ na górze promowanej strony (do której został skrócony link) pojawi się ramka z dwoma banerami o rozmiarach 468 x60 pikseli. Czyli jeśli płacisz za reklamy banerowe (o rozmiarze 468×60 pikseli)  płatne za kliknięcie w AdHitProfits to Twoją reklamę zobaczy teraz więcej osób i ruch będzie pochodził z różnych miejsc w Internecie (a nie tylko z serwisu i forum AdHitProfits).

AHPShareMe-ramka

Poza tym w tej ramce będzie zawsze umieszczony link Place Your Banners Above Starting For Only $10 – jak ktoś w niego kliknie i zarejestruje się w AdHitProfits – będzie to Twój polecony, dzięki któremu będziesz zarabiać 10% prowizji.

 

Jak Używać AHP ShareMe?

Jeśli nie jesteś użytkownikiem AdHitProfits to najpierw zarejestruj się za darmo w AHP:

http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/rejestracja-AHP.html

Teraz aby skrócić/utworzyć swój link, w kolumnie po lewej stronie odszukaj i kliknij taki link:

AHP Share Me - link Shortener

Na stronie, która się pojawi, kliknij przycisk ADD NEW

AHP link shortener

 

Następnie stwórz swój tytuł (według własnego uznania), wklej link, który chcesz skrócić i potwierdź..

AD HIT PROFITS link Shortener

Twój link został utworzony – jeśli wszystko się zgadza, musisz go aktywować, aby działał poprawnie i zliczał liczbę kliknięć w ten link (którą będziesz mógł/a sprawdzać w swoim „biurze” w AdHitProfits). Jeśli Twój tytuł jest poprawny, to po prostu kliknij przycisk Activate, jeśli nie to edytuj swój link i tytuł i wprowadź poprawki, a następnie aktywuj link..

Aktywacja linku AHP ShareMe

 

Po kliknięciu przycisku Activate, system sprawdzi, czy Twoja strona będzie się prawidłowo wyświetlać

ShareMe AHP

Po 10-ciu sekundach powinien pojawić się taki komunikat i przycisk potwierdzające prawidłową aktywację linku – kliknij przycisk oznaczony na obrazku czerwoną ramką

AHP ShareMe aktywacja linku

Teraz zobaczysz w tabeli słowo Activated oznaczające, że Twój link został aktywowany – w każdej chwili możesz swój link/tytuł edytować i zmienić albo całkowicie usunąć

AHP ShareMe - edytuj link/tytuł

Teraz możesz swój link skopiować i umieścić na jakimkolwiek portalu społecznościowym, wysłać go komuś mailem, na GG, na Skype… Wklejając ten link na Facebooku jako status np. na swoim profilu, będzie on wyglądał tak:

ahp share me na facebooku

Korzystanie z AHP ShareMe bez Rejestracji w AdHitProfits

Jest również możliwość korzystania z tego narzędzia za darmo bez rejestracji w AdHitProfits bezpośrednio pod adresem: http://ahpshare.me, ale minus jest taki, że po skróceniu linku w ten sposób nie będziesz mieć dostępu do statystyk liczby kliknięć w ten link oraz nie możesz do tego linku przypisać tytułu, czyli wklejając taki link na Facebooku zostanie pobrana treść „No title”, która nie zachęca do kliknięcia w ten link..

facebook-ahp-share-me

…jeśli nie przeszkadzają Ci te minusy, to możesz po prostu przejść pod adres podany powyżej i w pustym polu wkleić link, który chcesz skrócić i kliknąć poniższy przycisk, a skrócony/zamaskowany link zostanie wygenerowany

ahp-shortener

W tej metodzie jest jedna „pułapka” – używając tego narzędzia bez rejestracji, w pewnym momencie jak stwierdzisz, że chcesz mieć jednak dostęp do statystyk itp. i chcesz się zarejestrować w AHP – jak klikniesz w link Create a free account (w tym skracaczu linków) i zarejestrujesz się, to zostaniesz bez polskiego sponsora – system przypisze Cię do admina AdHitProfits (czyli do właściciela firmy, który zarabia tak samo jak każdy inny użytkownik).

Jeśli chcesz mieć sponsora z polski, który w razie problemów pomoże Ci, to dokonaj rejestracji z mojego linku, który znajdziesz np. tutaj: http://adhitprofits.lukaszgaluszka.pl/rejestracja-AHP.html albo z linku osoby, którą chcesz mieć jako sponsora (tylko upewnij się wcześniej, że ten człowiek naprawdę pomaga swoim poleconym w razie problemów).


-------------------------------------------------------------

FAP

Możliwość Komentowania Tego Wpisu Zamknięta.