TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Jak Dokonywać Wypłat z Traffic Monsoon na Procesor Payza?

 

Jeśli współpracujesz z TRAFFIC MONSOON i planujesz zlecać wypłaty w najbliższym czasie, to poniższe nagrania powinny być pomocne, bo jak być może już wiesz, wypłaty na procesor płatniczy PayPal zostały wstrzymane – obecnie można dokonywać wypłat na procesor płatniczy Payza, a za jakiś czas, jak zostanie uruchomiony Bank Światowy Traffic Monsoon, wypłaty prawdopodobnie będą realizowane tylko na karty debetowe, które otrzymamy od Traffic Monsoon.

Payza-Traffic-Monsoon

Zobacz instrukcje krok po kroku…

1. Jak Dodać Swoje Konto Bankowe Do Procesora Płatniczego Payza?


  

2. Jak Wypłacić Zarobki z Traffic Monsoon na Procesor Płatniczy Payza, a Później Na Polskie Konto Bankowe?


 

—> Nie Masz Konta w Payza? Załóż Je Tutaj

—> Chcesz Zwielokrotnić Dochody Dzięki TRAFFIC MONSOON? ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki:


-------------------------------------------------------------

6 Odpowiedzi do “Jak Dokonywać Wypłat z Traffic Monsoon na Procesor Payza?”

 1. Janusz Berezowski pisze:

  Do tej pory wypłacałem bez problemów na konta Paypal,
  jednakże ostatnio nie mogę tego uczynić, dostaję info:
  Your payment processor is not available for withdrawal.
  Napisałem do supportu i otrzymałem od nich przydługie wyjaśnienie, z którego wynika, iż powinienem dokonać zakupu via Payza i wówczas mogę dokonać wypłaty na ten procesor. Tak też uczyniłem, wydając ok. 4$ na cash links – nadmieniam, że jest to pierwszy i jedyny mój zakup w TM. Spróbowałem zatem wypłacić na Payza i znowu otrzymuję tne sam komunikat tzn. ‚Your payment processor is not available for withdrawal’
  Czy mogę dostać krótką i konkretną radę po polsku co z tym fantem zrobić?

 2. Kuba Derbin pisze:

  Witam ja mam pytanie czy pieniądze na payze można wpłacić normalnym przelewem takim na poczcie czy nie ma takiej możliwości?

  • Prawdopodobnie tak. Na swoim koncie w Payza, musisz wejść pod zakładkę „ADD FUNDS”, tam w pustym polu wpisujesz kwotę i przechodzisz dalej – tam masz potwierdzenie inf., jaka będzie opłata itd. – potwierdzasz i prawdopodobnie zostaną wygenerowane dane do przelewu/wpłaty.

   Zawsze wpłacało się do banku w Polsce, który współpracuje z Payza, a później te środki były przypisywane do odpowiedniego konta w Payza, także prawdopodobnie nadal tak jest – bardzo ważny jest tutaj numer, który zostanie wygenerowany (jeśli dobrze pamiętam to jest to „reference number”), który musisz wpisać w tytule przelewu/wpłaty – jak o tym zapomnisz lub wpiszesz błędny, to później będziesz wyjaśniał tę sprawę z Payza „z pół roku” :)

   Poza tym Payza pobiera opłatę 20zł od niskich kwot, które się wpłaca na swoje konto, ale jak np. wpłacasz 900zł lub więcej, to tej opłaty już nie ma.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.