TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Jak Dokonywać Wypłat z Traffic Monsoon na Procesor Payza?

 

Jeśli współpracujesz z TRAFFIC MONSOON i planujesz zlecać wypłaty w najbliższym czasie, to poniższe nagrania powinny być pomocne, bo jak być może już wiesz, wypłaty na procesor płatniczy PayPal zostały wstrzymane – obecnie można dokonywać wypłat na procesor płatniczy Payza, a za jakiś czas, jak zostanie uruchomiony Bank Światowy Traffic Monsoon, wypłaty prawdopodobnie będą realizowane tylko na karty debetowe, które otrzymamy od Traffic Monsoon.

Payza-Traffic-Monsoon

Zobacz instrukcje krok po kroku…

1. Jak Dodać Swoje Konto Bankowe Do Procesora Płatniczego Payza?


  

2. Jak Wypłacić Zarobki z Traffic Monsoon na Procesor Płatniczy Payza, a Później Na Polskie Konto Bankowe?


 

—> Nie Masz Konta w Payza? Załóż Je Tutaj

—> Chcesz Zwielokrotnić Dochody Dzięki TRAFFIC MONSOON? ZOBACZ JAK TO ZROBIĆ

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki:


-------------------------------------------------------------

FAP

6 Odpowiedzi do “Jak Dokonywać Wypłat z Traffic Monsoon na Procesor Payza?”

 1. Janusz Berezowski pisze:

  Do tej pory wypłacałem bez problemów na konta Paypal,
  jednakże ostatnio nie mogę tego uczynić, dostaję info:
  Your payment processor is not available for withdrawal.
  Napisałem do supportu i otrzymałem od nich przydługie wyjaśnienie, z którego wynika, iż powinienem dokonać zakupu via Payza i wówczas mogę dokonać wypłaty na ten procesor. Tak też uczyniłem, wydając ok. 4$ na cash links – nadmieniam, że jest to pierwszy i jedyny mój zakup w TM. Spróbowałem zatem wypłacić na Payza i znowu otrzymuję tne sam komunikat tzn. ‚Your payment processor is not available for withdrawal’
  Czy mogę dostać krótką i konkretną radę po polsku co z tym fantem zrobić?

 2. Kuba Derbin pisze:

  Witam ja mam pytanie czy pieniądze na payze można wpłacić normalnym przelewem takim na poczcie czy nie ma takiej możliwości?

  • Prawdopodobnie tak. Na swoim koncie w Payza, musisz wejść pod zakładkę „ADD FUNDS”, tam w pustym polu wpisujesz kwotę i przechodzisz dalej – tam masz potwierdzenie inf., jaka będzie opłata itd. – potwierdzasz i prawdopodobnie zostaną wygenerowane dane do przelewu/wpłaty.

   Zawsze wpłacało się do banku w Polsce, który współpracuje z Payza, a później te środki były przypisywane do odpowiedniego konta w Payza, także prawdopodobnie nadal tak jest – bardzo ważny jest tutaj numer, który zostanie wygenerowany (jeśli dobrze pamiętam to jest to „reference number”), który musisz wpisać w tytule przelewu/wpłaty – jak o tym zapomnisz lub wpiszesz błędny, to później będziesz wyjaśniał tę sprawę z Payza „z pół roku” :)

   Poza tym Payza pobiera opłatę 20zł od niskich kwot, które się wpłaca na swoje konto, ale jak np. wpłacasz 900zł lub więcej, to tej opłaty już nie ma.