TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

Ile Możesz Miesięcznie Wypłacać z TRAFFIC MONSOON?

 

Wielu ludzi zastanawia się, ile pieniędzy będą mogli sobie wypłacać miesięcznie z TRAFFIC MONSOON, jeśli nie będą polecać usług reklamowych firmy, czy też ogólnie TRAFFIC MONSOON komukolwiek…

Jeśli Ty również nie potrafisz sobie tego wyliczyć, to pokażę Ci na prostym przykładzie, jak to wygląda, kiedy bazujesz tylko i wyłącznie na zakupach pakietów reklam za własne pieniądze i oglądaniu wymaganych 10-ciu reklam dziennie (wymagana w tym przypadku „praca”).

ile-wyplacac-z-traffic-monsoon

PRZYKŁAD:

Załóżmy, że masz wykupionych 100 pakietów reklam, które uprawniają Cię do otrzymywania części przychodu firmy.

Każdy pakiet reklam (AdPack) za $50, w ciągu ok. 55 dni, wygeneruje dla Ciebie $5 zysku, czyli 100 pakietów reklam  x $5 zysku = $500

Możemy ten okres czasu zaokrąglić spokojnie do 2 miesięcy (60-ciu dni), bo firma nie daje żadnych gwarancji, że będzie to akurat 55 dni itd. (może być mniej, może być więcej) – czyli $500 podzielmy przez 2 miesiące = $250

Wynika z tego, że przy 100 aktywnych pozycjach/pakietach reklam (przy utrzymaniu takiej liczby aktywnych pakietów przez cały czas), będziesz wstanie wypłacać sobie ok. $250 miesięcznie.

…ale warto tutaj wspomnieć o tym, że dokonywanie wypłat warto jest zostawić sobie „na później” – żeby nie dokonywać wypłat w trakcie pierwszego „cyklu”, czyli w trakcie tych pierwszych ok. 55 dni – dlaczego? – z prostego powodu:

Przy zakupie pakietów i płatności z własnego konta w procesorze płatniczym, do kwoty zakupu, doliczana jest opłata transakcyjna, czyli nie płaci się za pakiet reklam $50, tylko ponad $51. Do tego trzeba doliczyć opłatę transakcyjną przy wypłacie dokonywanej na procesor płatniczy PayPal, której wysokość obecnie wynosi 2% .

…czyli płacąc z procesora płatniczego PayPal i dokonując wypłaty na ten sam procesor w trakcie pierwszego cyklu (w ciągu pierwszych 55dni), Twój zysk na jednym pakiecie, wyniesie tak naprawdę ok. $1,65 a nie $5 po odliczeniu tych wszystkich opłat.

…ale jeśli zaczynasz wypłacać zarobki w 2, 3 lub kolejnych „cyklach”, to zostaje Ci więcej pieniędzy, ponieważ nie tracisz pieniędzy na opłaty przy dokonywaniu zakupu pakietów reklam (za zarobione pieniądze, które masz w Traffic Monsoon, możesz kupować nowe pakiety reklam bez opłat transakcyjnych).

…czyli wypłacając te $250 dolarów mies. (w drugim lub kolejnych cyklach) na procesor płatniczy PayPal, musisz od tej kwoty odliczyć 2% opłaty transakcyjnej. Tak więc zostanie Ci $245 miesięcznie. 

Więc Jak Działać Bez Polecania TRAFFIC MONSOON?

1) Warto wykupić możliwie jak najwięcej pakietów reklam.

Zakup jednego lub kilku pakietów reklam i nie polecanie Traffic Monsoon oraz oczekiwanie, że zarobi się na takim działaniu sporo pieniędzy – to jest naiwność i „zabawa w zarabianie pieniędzy”, a nie zarabianie pieniędzy – bo braknie Ci życia, żeby wygenerować sobie jakiś konkretny dochód.

2) W ciągu pierwszych kilku miesięcy/roku czasu – nie licz na zarobki, tylko skup się na budowaniu swojego dziennego przychodu (możliwie jak największej liczby aktywnych pakietów reklam) i na uzyskaniu zwrotu kosztów, które poniesiesz. Oczywiście im więcej pakietów reklam wykupisz od razu, tym mocniej skróci się czas pomiędzy uzyskaniem zwrotu poniesionych kosztów, jak również zbudowaniem sobie wysokiego dochodu miesięcznego (zamiast np. roku czasu, może to być kwestia kilku miesięcy).

 

Blog TrafficMonsoon Łukasz Gałuszka Odnaleziony Dzięki:


-------------------------------------------------------------

3 Odpowiedzi do “Ile Możesz Miesięcznie Wypłacać z TRAFFIC MONSOON?”

 1. Adam Ałaszewski pisze:

  Bardzo fajny artykuł, ja zawsze liczyłem tak na „oko” że z 200 Activ.
  Można dziennie 20$ wypłacić,czyli opcjonalne z 50 paczek, dziennie ok 5 dolarów.
  Według mnie to nie jest mało, tym bardziej że mamy zwrot co miesiąc..:)

 2. Michał pisze:

  Hej

  Łukasz wiesz w jaki sposób policzyć ile możemy wypłacić z programu biorąc mając pod uwagę ilość aktywnych paczek, ilość
  wykupionych paczek, earnings from sharings itp? Zakładając, że przestajesz reinwestowac.

  • Michale, nie wiem jaki ma sens marnowanie czasu na wyliczanie czegoś takiego. Ja zakładam, że każdy, kto dołącza do Traffic Monsoon w celach zarobkowych, chce tak działać, aby zarabiać coraz więcej albo przynajmniej wypracować sobie dochód na zadowalającym poziomie i utrzymać wysokość tego dochodu… a żeby tak się stało, to trzeba przez cały czas kupować nowe pakiety reklam za zarabiane pieniądze, bo po tym pierwszym „cyklu”, zaczną wygasać pozycje coraz częściej. Tak więc jak tylko przestaniesz kupować nowe pakiety reklam, a obecne zaczną wygasać, to Twój dzienny przychód bardzo szybko poleci w dół, a raczej nie o to chodzi…

   Warto dotrzeć do zadowalającego Ciebie poziomu i utrzymać ten poziom poprzez dokupywanie nowych pakietów za zarobione pieniądze, albo dokupywać pakiety za większość zarobków, aby dzienny przychód stale rósł, natomiast część zarobków sobie wypłacać.

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.