TRAFFIC MONSOON Łukasz Gałuszka (Strona Główna)Rejestracja w Traffic Monsoon

GIGANTYCZNE Zmiany – Traffic Monsoon Otwiera Swój BANK!

 

Dzisiaj zostało umieszczone wideo na kanale YouTube założyciela TRAFFIC MONSOON (Charles Scoville) z informacją o bardzo ważnych zmianach w TRAFFIC MONSOON, które wkrótce nastąpią.

To jest to wideo:

 

Charles Scoville, mówi o tym, że zakładają nowe biuro w Dubaju oraz swój bank – „TM BANK”, a także dokonują dodatkowej rejestracji firmy na terenie Emiratów Arabskich.

Jak zapewne wiesz, w TRAFFIC MONSOON obecnie można płacić za usługi reklamowe oraz wypłacać swoje zarobki tylko i wyłącznie przy pomocy procesorów płatniczych. To nie jest idealne rozwiązanie, ponieważ procesory płatnicze działają na pewnym określonym terenie (nie działają we wszystkich krajach) i użytkownicy z niektórych krajów, mają duży problem, aby móc aktywnie działać w Traffic Monsoon.

Poza tym, za pośrednictwem procesorów płatniczych, dość często dochodzi do różnych nadużyć, oszustw itd. Same procesory płatnicze również czasem potrafią wywinąć firmie niezły numer, czego już Charles Scoville doświadczył w przypadku platformy reklamowej AD HIT PROFITS, jak właściciele jednego z procesorów płatniczych (używanego wtedy w AD HIT PROFITS), okazali się nieuczciwymi ludźmi i zablokowali znaczną kwotę pieniędzy, które były przeznaczone dla użytkowników…

Tak więc bank światowy „TM BANK” w dużym stopniu rozwiąże te problemy. Procesory płatnicze nie będą miały kontroli nad pieniędzmi TRAFFIC MONSOON – będzie nimi zarządzać bank należący do firmy… Także zapowiada się ciekawie…

bank-swiatowy-traffic-monsoon

Zgromadzone środki na procesorze płatniczym PayPal (konto firmy Traffic Monsoon), zostaną w najbliższym czasie przeniesione na procesor płatniczy Payza, a później do TM BANK-u, jak już będzie działał.

 

Używasz Pay Pal-a do zakupów i wypłat z Traffic Monsoon?

Do czasu zanim TM BANK zostanie uruchomiony, czeka as trochę zmian w kwestii płatności i wypłat. Wypłaty na procesor płatniczy PayPal zostaną wstrzymane, tak więc teraz trzeba będzie korzystać z procesora Payza.

Jeśli nie masz tam konta, to sobie załóż – to nic nie kosztuje, a kwestie wypłat/płatności też nie są jakimś dużym problemem.

Przez najbliższe 30 dni, można jeszcze dokonywać zakupów w TRAFFIC MONSOON za pośrednictwem procesora PayPal.

Po uruchomieniu banku, każdy użytkownik prawdopodobnie będzie miał realizowane wypłaty z Traffic Monsoon na kartę debetową wydaną przez ten bank – „TM MasterCard” (albo karta Visa)

Tak więc, jeśli nie będziesz mógł/mogła zlecić wypłaty w najbliższym czasie na PayPal, to już wiesz dlaczego.

—> Załóż sobie konto w procesorze Payza

Jeśli nie będziesz mieć możliwości zlecenia wypłaty na procesor Payza, to wystarczy kupić cokolwiek w TRAFFIC MONSOON za jego pośrednictwem (np. opłacić kampanię CASH LINKS za $1) w celu weryfikacji swoich danych i od tego momentu, taka opcja powinna być dostępna.

 


-------------------------------------------------------------

19 Odpowiedzi do “GIGANTYCZNE Zmiany – Traffic Monsoon Otwiera Swój BANK!”

 1. Witam, chciałbym dodać małe sprostowanie iż jakiej dokonasz wpłaty przez procesor płatniczy Payza to maksymalnie taką kwotę będziesz mógł wycofać więc jeśli zakupisz cash linka za 1$ to tyle tylko będziesz mógł wycofać z TM jeśli będziesz chciał wycofać więcej to dostaniesz takie info „Max amount you request using this processor is $1.00” więc zalecał bym większą wpłatę przez procesor… zresztą sami się przekonajcie.
  Pozdrawiam

  • Marku, być może tak było do tej pory (nie wiem, bo nie wypłacałem nigdy na Payza z TM), ale skoro wszystkie pieniądze zgromadzone w PayPal-u, zostaną w pierwszej fazie przeniesione do Payza, to chyba oczywiste jest, że będą tutaj panowały zasady podobne do tych, które mieliśmy w PayPal-u, czyli jakaś min. kwota do wypłaty będzie (tak jak do tej pory było), a wypłacasz tyle, ile chcesz i ile masz dostępnych na koncie w TM.

   • Mariusz Zaborek pisze:

    Na chwile obecna jest tak jak pisze Marek Jankowski

    • …Mariusz, zapewne jest tak z prostego powodu. Niedawno widziałem gdzieś inf. o środkach zgromadzonych na poszczególnych kontach firmy TRAFFIC MONSOON. Najwięcej pieniędzy (w milionach dolarów) jest na koncie w PayPal-u, natomiast na procesorach Payza i SolidTrustPay w sumie śmieszne kwoty w porównaniu z PayPal-em, z czego jasno wynika, że znaczna większość użytkowników, korzysta z PayPal-a.

     Stąd też inne zasady np. dla wypłat na Payzę, bo tam zwyczajnie firma do tej pory nie miała zbyt wielu środków, natomiast przelewy z PayPal-a na konto bankowe i później do Payza, wiązałyby się z stratami finansowymi, wynikającymi z opłat transakcyjnych… Teraz zapewne jakieś koszty będą musieli ponieść przy transferze sporej kwoty z PayPal-a do Payzy i później do swojego banku, ale widocznie widzą w tym mimo wszystko duży sens, skoro decydują się na tak poważny krok, jakim jest otwarcie swojego banku…

 2. Robert Labedzki pisze:

  Wszystko fajnie, ale jak wypłacić kasę z payza na polski bank po zmianach. Kiedyś ten procesor nie był payza, tylko nazywał się inaczej.
  Jak teraz wygląda sprawa wypłat z payzy do polskiego banku.
  Pozdro

  • Najpierw musisz przypisać swoje polskie konto bankowe do Payzy i prawdopodobnie zweryfikować je (np. przesyłając skany wymaganych dokumentów do Payzy), a potem sam proces zlecenia wypłaty, nie jest trudny… Piszę „prawdopodobnie”, bo w sumie ok. 2 lat nie używałem aktywnie tego procesora (nie zasilałem konta i nie wypłacałem środków), ale dawniej było to w sumie bardzo proste.
   Ja będę zlecał wypłatę standardowo w niedzielę lub poniedziałek, to wtedy może przygotuję jakieś materiały i umieszczę na blogu… (jeśli oczywiście do tego czasu, Traffic Monsoon przetransferuje środki z PayPala do Payzy)

  • Jarosław Domański pisze:

   Z Payzą jest kłopot – nie respektuja innych kart tylko Visa. Przy doładowaniu z konta pobierają opłate 20 zł lub 20$. Przy przelewie z Payza na konto chyba 5%.

   • Jarku, z tego, co widzę w Payza, to przy zasilaniu konta z konta bankowego przypisanego do Payzy – procesor Payza nie pobiera żadnych opłat, ale być może banki „po drodze” jakieś opłaty naliczą i do Payza trafi mniejsza kwota, niż przelejesz. Poza tym trwa to do 4 dni roboczych.
    …aczkolwiek macie jeszcze w sumie prawie miesiąc czasu na to, aby ewentualnie kupić sobie pakiety za pośrednictwem PayPal-a, żeby uniknąć ewentualnych opłat przy zasilaniu Payzy.

    Karta kredytowa 5% opłaty i tylko Visa, ale natychmiastowe zasilenie konta w Payza.

    • Jarosław Domański pisze:

     Niestety pobiera 20 pln lub $ – sprawdzałem

     • Jarosław Domański pisze:

      No i praktycznie nie ma możliwości wypłacenia pieniędzy z TM ponieważ jeżeli faktycznie tak jest, że z TM na payza mozna przelać tylko taka kwotę jaką przelało sie z payza na TM

     • Niecierpliwi… Ja w sumie dokonałem zakupów w Traffic Monsoon za pośrednictwem Payza za ok. $60, a bez problemu wypłaciłem natychmiastowo $90 na procesor Payza… https://youtu.be/gSOA1dhu1MQ …także wystarczy po prostu poczekać, aż informatycy i reszta ludzi z TRAFFIC MONSOON, ogarną wszystkie sprawy…

 3. Grzegorz pisze:

  Nie wiem czy to jest dla mnie korzystne. Uczenie się obsługi Payzy raczej mnie zniechęca. Na szczęście w TM mam tylko 3 paczki więc zawsze mogę z TM zrezygnować jak wygasną

  • Grzegorz, Twoja sprawa… :) Ja angażując się w jakiś biznes, angażuję się po to, żeby np. dzięki niemu zbudować sobie źródło dochodu, a nie po to, żeby przy „pierwszej” trudności rezygnować. W każdym biznesie pojawiają się na drodze jakieś przeszkody – zarówno w związku z rozwojem, jak również w przypadku, kiedy firmy mają kłopoty finansowe itd. Musisz się zastanowić, po co w ogóle rejestrowałeś się do TM, skoro masz takie podejście i czy w ogóle ma sens podejmowanie współpracy z jakąkolwiek firmą, jeśli w takich sytuacjach poddajesz się. Pozdrawiam i mimo wszystko powodzenia życzę.

  • Gabriel Behal pisze:

   Witam.
   Moje doświadczenie ostatnie z paypalem a właściwie z polskim pośrednikiem Blue Maedia, w paypalu zleciłem błyskawiczne doładowanie konta o godz.19-stej a środki otrzymałem dopiero następnego dnia o godz.11-stej lecz po interwencji w blue media.wyglądało to na typowy szwindel pośredika którym jest blue Media,

 4. Klemens pisze:

  Witam,
  jeśli wyjadę na wakacje i przez tydzień nie będę miał dostępu do internetu a zatem nie będę mógł obejrzeć 10 reklam na dobę to co się stanie z moimi paczkami?

 5. Klemens pisze:

  Więc gdy wrócę i znów zacznę oglądać reklamy to paczka nadal będzie zarabiała do 55 dni?
  Przykładowo gdybym klikał co dwa dni to paczka wygaśnie po 110 dniach?

  • Zakładając, że każdy pakiet wygasa po 55-ciu dniach, to tak (chociaż wiadomo, że ten czas wygasania jest różny, bo firma nie gwarantuje żadnych stałych dziennych zysków – zresztą w ogóle nie gwarantuje zysków).
   To tak jakbyś prowadził np. jednoosobową działalność gosp. i sklep internetowy – wyjeżdżasz przykładowo na tydzień wakacji i wyłączasz sklep… więc nie masz zamówień, nie masz zarobku…

AIOP Team Polska

Blog, który obecnie przeglądasz, nie jest poradnikiem inwestycyjnym w rozumieniu Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715). Nie mniej jednak prezentowane treści mogą być pomocne w zarabianiu oraz marketingu online. Pamiętaj, że żaden sposób na zarabianie pieniędzy, NIGDY nie daje 100% gwarancji zarobku i ode mnie takiej gwarancji również nigdy nie otrzymasz. Każda forma biznesu/zarabiania wiąże się z ryzykiem utraty pieniędzy.